Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варшава 223

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Варшава 223

    Първоначално публикуван от m_g Преглед на мнение
    ПП: Колега Warszawa 203, какво ще кажеш да се видим някой път? Аз събота и неделя се разкарвам активно с Варшавата, така че мога да намина да се запознаем!
    С най-голямо удоволствие! Аз обаче събота и неделя съм на работа. Ако имаш желание може да минеш през бизнес парка, там работя. Там съм от 7:00 до 19:00 и събота и неделя. Ще ти оставя телефона ми, ако искаш ми звънни: 0896 887 567 - Кирил.
    https://www.facebook.com/FsoWarszawa203

    Коментар


    • До: Варшава 223

      Първоначално публикуван от Warszawa_203 Преглед на мнение
      ...
      Колега, някъде из темата беше писал, че ти се намират 2 стопа за м20. Пазиш ли ги още?
      С "Фармахим" - непобедим
      Дизел - само дънки!

      Коментар


      • До: Варшава 223

        Да, пазя ги. Обещал съм ти ги твои са. Само че ти бях казал тогава че след две седмици ги имаш но така се получиха нещата, че не стана точно след две седмици Надявам се в най-скоро време да мога да ти ги дам, защото това ще означава че колата ми е най-накрая тук
        https://www.facebook.com/FsoWarszawa203

        Коментар


        • До: Варшава 223

          Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
          Колега, някъде из темата беше писал, че ти се намират 2 стопа за м20. Пазиш ли ги още?
          И на мен ми се намира стоп но е само един за съжъление. готов съм да го подаря стига да имаш нужда.

          Коментар


          • До: Варшава 223

            Първоначално публикуван от m_g Преглед на мнение

            Не зная за Добрич, но до скоро в мобилето имаше една от Търговище - 223 в състоянието в което купих моята (пълен оригинал), само че бяла.
            Ако имаш желание и някакъв начален капитал - почни да обикаляш - със сигурност има запазени, нереставрирани коли из България. Аз примерно обикалях три месеца и си намерих.
            В момента на пазара вървят доста добри Варшави за по 4000 лв/бройката. Едната е от София другата от Пазарджик.

            Коментар


            • До: Варшава 223

              Аз всъщност съм на 16 и трудно бих намерил 4000 лв. На нова година ще трябва доста народ да сурвакам . След време със сигурност ще си купя някоя .

              Коментар


              • До: Варшава 223

                Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
                Колега, някъде из темата беше писал, че ти се намират 2 стопа за м20. Пазиш ли ги още?
                Първоначално публикуван от Warszawa_203 Преглед на мнение
                Да, пазя ги. Обещал съм ти ги твои са. Само че ти бях казал тогава че след две седмици ги имаш но така се получиха нещата, че не стана точно след две седмици Надявам се в най-скоро време да мога да ти ги дам, защото това ще означава че колата ми е най-накрая тук
                Маниак, стоповете ти пристигнаха. Трябва да се видиме за да ти ги дам, пък и да се запознаеме . Може да дойдете с колегата Варшава 223 някой ден в Мусагеница да пиеме по биричка и да разгледам Варшавката
                https://www.facebook.com/FsoWarszawa203

                Коментар


                • До: Варшава 223

                  Първоначално публикуван от Warszawa_203 Преглед на мнение
                  Маниак, стоповете ти пристигнаха. Трябва да се видиме за да ти ги дам, пък и да се запознаеме . Може да дойдете с колегата Варшава 223 някой ден в Мусагеница да пиеме по биричка и да разгледам Варшавката
                  Много благодаря!
                  Момчил ще каже кога е свободен, защото аз така или иначе съм във ваканция.
                  Интересно ще е да видим и твоята Варшава.


                  Първоначално публикуван от moskvich408 Преглед на мнение
                  Аз всъщност съм на 16 и трудно бих намерил 4000 лв. На нова година ще трябва доста народ да сурвакам . След време със сигурност ще си купя някоя .
                  Не пречи да обикаляш, разпитваш, търсиш. Някъде те чака твоята кола, за по-малко от 4 бона. Аз намерих моята след 4-годишно издирване...
                  Последно редактирано от м20_маниак; 27-07-09, 22:52.
                  С "Фармахим" - непобедим
                  Дизел - само дънки!

                  Коментар


                  • До: Варшава 223

                    Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
                    ...Интересно ще е да видим и твоята Варшава.
                    Ще е много хубаво да събереме на едно място двата "динозавъра" но за жалост няма да стане на този етап. Много се колебах дали да докарам колата тук но реших, че за момента не си струва. Все още не съм намерил гараж а не искам да я държа пред блока. Знам че звучи наивно, знам че тази кола не представлява интерес за никой но е достатъчно да мине някой и да откърти още някакъв декоративен елемент (емблемата ми вече замина точно пред блока ), за да полудея! Така или иначе няма да започна работа по нея затова я оставих да си почива на сигурно в гаража Продължавам да търся гараж (в София или околността) който да я приюти. Ако някой от вас има подходящо местенце и го дава под наем да пише.
                    https://www.facebook.com/FsoWarszawa203

                    Коментар


                    • До: Варшава 223

                      Да, проблемът е реален и правилното решение е наистина да не я караш тук. Все още има индивиди с невероятно високо интелектуално ниво, които като видят стара кола, независимо че е "лъскава", с нови рег. табели и прочее екстри, гледат да откъртят, надраскат или счупят нещо.

                      Е, понякога манивелата си сменя функцията на възпитателна, но за съжаление - много рядко.
                      С "Фармахим" - непобедим
                      Дизел - само дънки!

                      Коментар


                      • До: Варшава 223

                        Абе врътнете по едно каско. Не е толкова скъпо. И ние с братчеда трепериме над една Газ24. От днеска е с аларма....

                        Коментар


                        • До: Варшава 223

                          Сложете на баржата нещо такова: http://www.youtube.com/watch?v=keRh5WBpQ0c

                          Въпросът е, че тези коли трябва да са оригинални или поне в автентичен вид, който изключва аларми и произтичащите от тях последици - мигащи диоди на таблото, грозни датчици по вратите, заради които последните се пробиват...
                          С "Фармахим" - непобедим
                          Дизел - само дънки!

                          Коментар


                          • До: Варшава 223

                            Е не мо'е брат. Требе да сме модерни. Боклуците вече не се плашат от милицията...

                            Коментар


                            • До: Варшава 223

                              Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                              ...
                              Боклуците вече не се плашат от милицията...
                              Просто защото я няма. Ако го обрулят един път в районното както си трябва, няма и да си помисли да пипа повече, ама нейсе - европа, правата на престъпника и пр.

                              Остават два варианта - или гараж, или преглъщане на автентичността с цел запазване на останалата такава. Платеният паркинг също е много добро решение - моята Варшава стоя 2 години напълно отключена (отначало го нямаше шофьорското стъкло, после свалих и другите) с един куп инструменти вътре и нищо не е изчезвало.
                              С "Фармахим" - непобедим
                              Дизел - само дънки!

                              Коментар


                              • До: Варшава 223

                                Абре...не знам...Имах Жигула 74-та година. С италианския двигател. Пушка. Кварталните 'лапета решили да се возят. Резултата плачевен. Обаче аз съм си виновен - поне да я бях заключвал...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X