Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варшава 223

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Варшава 223 - няколко въпроса.

    Ето снимките:
    http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11423318

    Има го и камиона на Стария със Стоян вътре, и моята антика, пак със Стоян вътре....

    Драго, вече колата се движи. Остана да й сменя спирачките, утре ако съм в настроение ще го направя. Даже и така както е, мисля, че вече мога да я докарам и да ти я покажа!
    ...
    PACH, бусът е станал перфектно - тази комбинация от цветове много му отива! Живот и здраве, и аз се надявам да направя Варшавата така блестяща (тя и сега не е съвсем зле).
    ...
    Колега HOT ROD, в София ти препоръчвам да отидеш до магазина на старците на Сливница и Габрово. Сигурно имат това, което търсиш.

    Коментар


    • До: Варшава 223 - няколко въпроса.

      Благодаря, в понеделник съм там.

      Коментар


      • До: Варшава 223 - няколко въпроса.

        И днеска сте си поиграли.
        Стояне не ти отива Варшавата, с Газка по ми харесваш
        Случайни хора УАЗ не карат

        Коментар


        • До: Варшава 223 - няколко въпроса.

          Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
          И днеска сте си поиграли.
          Стояне не ти отива Варшавата, с Газка по ми харесваш
          Да де, ама тоя път, за разлика от предишните, по-малко се мазахме - повече се возихме.
          Действително се оказва, че ГАЗката ми тича някак си. Но не мога да се съглася, че Варшавата не ми отива, напротив - много си ми е добре:


          По-конкретно за днес. Момчил ме взе от къщи както обикновено - към 10. Понеже не бързахме, решихме да се отбием до една Волга ГАЗ 24 в моя квартал, да я огледаме, тъй като обмислям покупката на такава след като приключа рестарвацията на моята Варшава. Автомобилът се оказа сравнително запазен - оригинална боя, респективно и ламарини. За съжаление както пролича от липсата на регистрационните табели - Волгата вероятно не е в движение. Все пак ще издиря собственика.


          Пристигнахме при Варшавата. Не беше трудно да се познае, че сме започнали ремонтите - до преди малко всичко беше кротко и спокойно, замряло в съботната утрин и изведнъж - целия пейзаж пред блока стана в мазни парцали, тасове с болтове и други крепежни елементи. Забелязваха се и две непрекъснато кръжащи около античния автомобил човечета, бутащи и дърпащи някакви железа.

          Някак си свалихме делкото, което беше стабилно залепнало за блока на двигателя, следствие от 40-годишната гняз. Момчил постави новото, бързичко наредихме запалитените кабели и се приготвихме за запуск. Естествено, това чудовище, тази гордост на съветско-полската автомобилна промишленост запали от раз и заработи завидно правилно.

          По някое време дойде при нас Тони - Стария. Запозахме се, за което много се радвам. Показа ни камиона си - дизелов ГАЗ 53. Ние, като любители на старите машини, харесахме ГАЗката много. Най-важното е, че камиончето си се движи много добре и върши перкфектна работа.
          Варшавата вече беше сглобена, работеща и вървяща. Но остана една немалка подробност - не бяхме гресирали лагера за изключване на съединителя по простата причина, че се оказахме с 2 негресиращи текаламита. Най-лошото е, че единия е чисто нов, а с другия си бях гресирал Варшавата точно преди 4 месеца. Тони предложи да донесе хубав текаламит, с което ни помогна много - благодарности!
          Последно редактирано от м20_маниак; 04-04-09, 22:50.
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • До: Варшава 223 - няколко въпроса.

            Днес най-сетне не ремонтирах нищо. Измих я и после цял ден спокойно я карах из града.



            Снимки

            Коментар


            • До: Варшава 223 - няколко въпроса.

              Браво! Надявам се, върви като вчера, че и по-добре!
              Другата събота и/или неделя ще правим ли спирачките?
              С "Фармахим" - непобедим
              Дизел - само дънки!

              Коментар


              • До: Варшава 223 - няколко въпроса.

                Първоначално публикуван от m_g Преглед на мнение
                Днес най-сетне не ремонтирах нищо. Измих я и после цял ден спокойно я карах из града. ...
                Много е готина 223-та. Направо ти завиждам че си я караш твоята... Още малко и аз... И на мен ми откъртиха емблемата пред блока! И пак половината си седеше!
                Някои от снимките ти бяха на червено знаме (ако не се лъжа де). Ти от този район ли си? Ако да, значи сме съседи - аз съм в Мусагеница.
                https://www.facebook.com/FsoWarszawa203

                Коментар


                • До: Варшава 223 - няколко въпроса.

                  Колега Warszawa 203, звънни ми един телефон - пратих ти го, мога да дойда с Варшавата до Мусагеница да се видим.
                  И за да не съм съвсем извън темата - преди малко омирисах на бензин квартала. Съединителят се държи добре.

                  Коментар


                  • До: Варшава 223 - няколко въпроса.

                    Първоначално публикуван от m_g Преглед на мнение
                    ...
                    И за да не съм съвсем извън темата - преди малко омирисах на бензин квартала. Съединителят се държи добре.
                    Ааа, и не си се обадил?! Ще видим тази работа...
                    Като се поопече съединителят, ще е още по-добре. Двигателят сигурно окончателно се е очистил от всякакви нагари и гнязища, и работи отлично.
                    С "Фармахим" - непобедим
                    Дизел - само дънки!

                    Коментар


                    • До: Варшава 223 - няколко въпроса.

                      Първоначално публикуван от m_g Преглед на мнение
                      Колега Warszawa 203, звънни ми един телефон - пратих ти го, мога да дойда с Варшавата до Мусагеница да се видим.
                      И за да не съм съвсем извън темата - преди малко омирисах на бензин квартала. Съединителят се държи добре.
                      За съжаление имам някакви проблеми с акаунта. Не мога да получвам съобщения и съответно да пращам. В повечето случаи не мога дори да си редактирам постовете, които се появяват с час-два закъснение... Нещо не е както трябва. Това ми е мейла kiril.rashkov@gmail.com . Ако искаш пиши там. Поздрави!
                      https://www.facebook.com/FsoWarszawa203

                      Коментар


                      • До: Варшава 223 - няколко въпроса.

                        И аз имах възможност да се повозя в неделя на Варшавата, повозих се дори и на задната седалка на директорското място със шофьор Момчил и бодигард - Сашо със 7-мака, и моментално се върнах 40 години назад, когато са се возили директори в такива коли. Само не бях свикнал с по-дебелите уплътнения на вратите и не ги затварях с нужния ряз, и за малко да изпадна на два завоя . Колата върви и се напича много добре за тази огромна каросерия!!!
                        Последно редактирано от м20_маниак; 13-04-09, 17:50.

                        Коментар


                        • До: Варшава 223 - няколко въпроса.

                          Момчиле, извинявам се за директния въпрос но, виждам че си сменил целия дистрибутор. Може ли да те помоля за старият палец. Понеже намерих капака но, палеца продължава да ме мъчи.Поне докато намеря нов. А колата си вървеше без никакви проблеми от както я купих Февруари месец. Това е телефона ми (0898 563053-Стефан) ако искаш да си чукнеме една среща.Таман ще я видя тази твоя машина на живо наи накрая.
                          Последно редактирано от HOT_ROD; 08-04-09, 12:31.

                          Коментар


                          • До: Варшава 223 - няколко въпроса.

                            И на мен някъде ми се търкаля такъв палец, та можеш да се сдобиеш и с резервен.
                            С "Фармахим" - непобедим
                            Дизел - само дънки!

                            Коментар


                            • До: Варшава 223

                              Стефане, запали ли пустата гад, аз ходих да я видя - не е чак толкоз зле, но си беше бая мръсна и цвета от едната страна отиваше на бежово-сивкаво с отенъци на кафява кал.
                              Последно редактирано от м20_маниак; 12-04-09, 22:51.

                              Коментар


                              • До: Варшава 223

                                Не й викай пуста гад, че колата ще се ядоса и после Стефан ще се види в приключения.
                                До сега с Момчил се возихме - Варшавата върви отлично, мотора дава много добра тяга, спирачките спират 2-тонната конструкция на място.
                                Аз лично съм страшно уморен - утре ще пиша подробности за извършените ремонти. Сега нямам сили дори да ида при приятелката.
                                Последно редактирано от м20_маниак; 12-04-09, 23:01.
                                С "Фармахим" - непобедим
                                Дизел - само дънки!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X