Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Москвич 408И-1974

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Москвич 408И-1974

    И аз израснах с москвич 412 и къщата ни построи , и 13 години всяко лято до Украйна и след това на море . И нито веднаж не ни е оставял на пътя . Но доколкото помня повече от 80 не се вдигаха със него . Желязна машина беше и много спомени . Ех година на безгрижие

    Коментар


    • #32
      От: Москвич 408И-1974

      И аз съм пораснал на такъв Москвич!Само че със старото табло и гори скорости!Голям екшън беше тази кола,о въпреки това баща ми си я кара и гледаше до докрай докато можеше да кара!Викахме му Мохера-цвят "манго" ако се не лъжа!Всяка година като наближеше момента за ГТП баща ми си вземаше отпуск и се почваше едно ремонтиране-кърпежи,спирачки,накрайници....!Кърпеше я с поцинкована ламарина,поп-нитове и болкит!Ставаше като подводница!Аз като млад механик се занимавах с двигателя и той беше в доста добро състояние!Никога не е спирал-никъде!Щом на Шипка се изкачи с 4 човека и багаж!За нас това беше голям подвиг!По късно в юношеските си години си купих собствен 412,от последните модели,дефорсак,някъде към 1986/7 произведен!Колко пари ми изкара тоя Мустанг!Накрая ми се ревеше като отиде на металекса!
      TLC 120 Prado
      Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

      Коментар


      • #33
        От: Москвич 408И-1974

        Колега, честито и от мен за страхотния "Москвич" ! Поздравления , че си го спасил от "Вечните ловни полета" ! Понеже сме градски/и аз съм от Варна/ , ще ми бъде приятно , да го видя на живо . Пожелавам ти много и САМО безаварийни километри, и много и САМО приятни емоции, и моменти с него !!!
        Лада-2107 , 1.5л, 1989г

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X