Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как си купих "трактор"...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Как си купих "трактор"...

    Ами пусто не остава време да я правя както искам. Той не е много по снимките, но е член на форума и чете тук. Аз ще гледам да пускам снимки ако го хвана на тясно. Сега е планирано изкърпване на дупките което аз не успях да направя и тапициране на тавана с черна кожа.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #47
      От: Как си купих "трактор"...

      Яни е луд. Трактора вече е изкърпен много добре, дори и най-малките ръждички се оправят с ламарина от друга кола за да е обработена, и шевовете се обработват с химия на Вюрт. Тавана вече е тапициран, от най-добрия тапицер в града който е и активен член на фен клуба на Волво. Отпадна идеята за черна кожа и е тапициран със специална тапицерия за автомобилни тавани. Надявам се да открадна някоя снимка тези дни. Скоро това ще бъде най-запазената 7ца.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #48
        От: Как си купих "трактор"...

        Не си прав Джамбазов, .. и Яни не е прав!
        Дразните тука махалата .. и грам "вижуал" не предоставяте на населението. Кат няма хляб .. дайте поне малко зрелище.
        Аре барем едно клипче как му трака часовника - че съвсем да се изпоокапем. А пък ако не е много нахално .. малко снимки от процеса по разкрасяването.
        То това не беше ли част от уговорката за продажбата ?

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X