Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как си купих "трактор"...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как си купих "трактор"...

    Преди много години когато учих в техникума по Автотранспорт в Бургас, кабинета по български беше от страната на улицата. Учителя Цеко не беше от най завладяващите преподаватели, другото е, че бях чел всичко в аванс и през голяма част от времето зяпах навън, докато съучениците ми играеха карти от последните редове. През онези години Москвич и Лада бяха обичайните коли. Точно под прозореца спираше въпросният "трактор", не точно този, но с този цвят, салон и купе. Тогава си мечтаех да имам такъв, имаше легенди за здравината му и рекламният му девиз беше, "Не ме жали, ще те надживея"

    Наскоро преглеждах обяви, следя пазара по навик от преди и случайно попаднах на "Трактора" в почти перфектно състояние за годините си, почти без корозия, със запазен салон, здраво окачване и мотор мъркащ като коте и работещ като бензинов. Въпреки наличието в момента на 3 лични автомобила, не издържах и го купих. Незнам дали е ретро, но още ми е в главата от едно време. Някой от мечтите трябва да се сбъдват, макар и късно. Ето го и него, Волво 740 2.4Д Комби, лети джанти, подгрев на седалките и т.н.

    Прикачени файлове
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

  • #2
    От: Как си купих "трактор"...

    Честито! Една от любимите ми коли, завиждам благородно.

    Коментар


    • #3
      От: Как си купих "трактор"...

      Да ти кажа ли сега какво ще стане? Ще го направиш кукла и после трябва да дебнем кога ще го продаваш Че то историята учи - следете колите на Митака, продава уникални неща изгодно - рейнджове, тойоти и прочие
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        От: Как си купих "трактор"...

        Болен човек Честито
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #5
          От: Как си купих "трактор"...

          Честито Митак! Лафът за това Volvo беше - "Най-бързият трактор в света" към, който аз ревностно репликирах. Аз също много харесвам този модел - с тези ъгловати форми / задното стъкло на седана е като огледало на стената, много ме кефи/, агресивна броня и точно тези ляти джанти. Голяма, удобна, просторна кола. Следващият модел 850 също много ме кефи. Вече S80 не знам дали си е тяхна разработка или на Ford...
          Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
          Бахти, как се изказах...

          Коментар


          • #6
            От: Как си купих "трактор"...

            Величествен автомобил! Аз тази мечта си я сбъднах преди 15-ина години в бензинов вариант, и добичето още не се предава, въпреки упоритите опити на много колеги да го строшат. Все още се използва като резервен автомобил за обемни товари в офиса.

            Само през зимата ще трябва да се инвестира в две торби цимент за багажника... А ако се вманячиш, има варианти и за LSD и за истински блокаж на дифа - трудно, но се намират. Честито!
            Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

            TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

            Коментар


            • #7
              От: Как си купих "трактор"...

              Честито!
              Преди много години баща ми взе едно такова волво..Като вдигнех стелката и виждах пътя .. Беше много изгнило, но пък за сметка на това, вървеше страхотно и много удобно..!
              Да си я караш със здраве и безаварийно!

              Коментар


              • #8
                От: Как си купих "трактор"...

                Честито.
                Една от най-удобните коли в които съм се возил!
                По-удобно ми беше само в едно BMW 760.

                Едни приятели с хиляди мъки строшиха 2 такива.

                Коментар


                • #9
                  От: Как си купих "трактор"...

                  Уникален трактор! Да ти е честит!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Как си купих "трактор"...

                    ...Шило в торба не стои......
                    Определено си заслужава да притежаваш такъв автомобил.....
                    ...,тоест да мине през ръцете ти....
                    ...Честито,Мите.....
                    На бой отиват само старците!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Как си купих "трактор"...

                      Честито и със здраве.
                      Това е единствената кола която не успях да счупя.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Как си купих "трактор"...

                        Браво браво!!!!! Имах такова в далечната 1992. Служебно. Е няма такава кола, но за тежести в багажника използвах 4 чугунени противотежести от асансьор.
                        Иначе зимата без шипове - няма тръгване.
                        Това е последния модел на Волво след който се разбра, че броните стават и за нещо друго, освен за избиване на лосове.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Как си купих "трактор"...



                          Ма друго си е с КЕФ да си купиш колата която искаш,а не просто защото ти трябва.

                          Да му смениш чистачките,че и тия на фаровете,а и като го гледам една джанта 2 идеи по-голяма много ще му пасне.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            От: Как си купих "трактор"...

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Да ти кажа ли сега какво ще стане? Ще го направиш кукла и после трябва да дебнем кога ще го продаваш Че то историята учи - следете колите на Митака, продава уникални неща изгодно - рейнджове, тойоти и прочие
                            Записвам се в темата със същото съображение. Лодката ми харесва.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Как си купих "трактор"...

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Лодката ми харесва.
                              Не е лодка - направо си е параход. А колко карго качва - не е истина.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X