Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
    - ДелОртикус Карбуратус Двутелникус Двойникус (подвид: Невъзможникус Синхроникус), отговорен за безкрайния скок на акциите на компаниите производителки на илачи против косопад през 70те-80те години. Също така отговорни за индустриалното количество вили на Ривиерата построени от малкото майстори способни да ги синхронизират (или на които е излязла слава че могат).
    Много поетично казано, припомни ми, че тоя тип "Алфови" карбове на един проект дадоха изгаряне на което не могат да се похвалят и повечето от днешните електронни системи... Не само синхронизацията е игра, дори там е най-малката, но накрая, резултатите са впечатляващи...
    VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
    SXS-Restorations 0886513079
    Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

    Коментар


    • #47
      От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

      Първоначално публикуван от Bugman Преглед на мнение
      ...но накрая, резултатите са впечатляващи...
      И остават такива до следващото издърпване на смукача

      Когато работят - работят, спор няма. Като се наредят планетите, както и при равноденствие, както и на всеки 29ти февруари
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #48
        От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

        Пак ще се скарат, но не мога да не взема отношение.
        Слагал съм на Жигули и Делорто, и Вебер (два двойни) и не съм имал проблем със синхронизацията. Ползвал съм само вакууммер. При всички случаи превъзхождат инжекционите. И сега, на някои супер спортни, слагат карбуратори.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #49
          От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          И Мерцедеса, и Мерцедеса!
          Ох, ох, ох - ще съм на линия, ако ще на носилка да ме носят..
          (избърсвам си слюнките)

          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
          Когато работят - работят, спор няма. Като се наредят планетите, както и при равноденствие, както и на всеки 29ти февруари
          Глей си раб`тата - това не винаги е така....

          Коментар


          • #50
            От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

            Честито колега ,много красив автомобил и червеният цвят я прави страхотна .

            Коментар


            • #51
              От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
              От това което виждам, мога с радост да заявя че вирусът се е появил в една от най-приятните си форми:

              Описаният и сниман от пациента модел е култивиран вирус, вариант "Късномоделикус Инжекционикус" с премахнати най-опасни за здравето характеристики, типични за по-ранните мутации, а именно:

              - ДелОртикус Карбуратус Двутелникус Двойникус (подвид: Невъзможникус Синхроникус), отговорен за безкрайния скок на акциите на компаниите производителки на илачи против косопад през 70те-80те години. Също така отговорни за индустриалното количество вили на Ривиерата построени от малкото майстори способни да ги синхронизират (или на които е излязла слава че могат).

              - Второпредавкус Синхронизатус Пластилиникус - особено вирулентен до началото на 80те. Виновен за самоуспокояващата легенда пусната от западните алфисти "При студен двигател втора скорост фабрично не може да включи, за да не юркаш колата, понеже най-много юркане става на втора, и италиянците са сложили бронзова втулка която не позволява да включиш втора докато не загрее кутията", между две нервни кризи.

              - Ръждавейкус Тоталикус Неизбежникус: сведена при този късен вариант до доволно контролируемо ниво. Неконтролируемо вирулентен при предишните.

              Др. Га
              Е толкова ли е зле положението? Че средната възраст и на мене ми чука на вратата, ама спайдерите от втора/трета серия ме радват много повече. (Първа серия, разбира се, е най-красива, но там малко загрубяват нещата финансово...)
              Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

              TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

              Коментар


              • #52
                От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

                Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
                Е толкова ли е зле положението? Че средната възраст и на мене ми чука на вратата, ама спайдерите от втора/трета серия ме радват много повече. (Първа серия, разбира се, е най-красива, но там малко загрубяват нещата финансово...)
                Споко, не е чак така. Освен тва ако ще купуваш таково чудо ми си обади.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #53
                  От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

                  Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
                  Е толкова ли е зле положението?
                  Разбира се че не. А и да са - спайдерчето си е колекция, играчка. Моите добродушни ехидности са от кофти спомени с тази комбинация от мотор / трансмисия / ламарини в четириврат седан ползван ежедневно, и то в държава и район където майсторите говорят на "Вие" с клиентите си и на "Ти" с банкерите им.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #54
                    От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

                    Аха, добре. Значи да спя спокойно и да си мечтая
                    Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                    TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                    Коментар


                    • #55
                      От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

                      Оставете Алфите на Алфистите. Така си спестявате много ядове...... и незабравими мигове
                      Alfetta GT

                      Коментар


                      • #56
                        От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

                        Първоначално публикуван от Speeder Преглед на мнение
                        Оставете Алфите на Алфистите. Така си спестявате много ядове...... и незабравими мигове
                        Пусни две,три снимки да се порадват хората на един перфектен и безпроблемен егземпляр

                        Коментар


                        • #57
                          От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

                          Не зная дали да отварям нова тема,може би вече е дошло времето възстановя моята Жулиета и ми се иска да чуя мнението ви за тази кола.Има ли смисъл?

                          Коментар


                          • #58
                            От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

                            Ако колата ти харесва и ти е приятно да я караш има смисъл. Ако искаш да си "на кяр" и да си "заслужава" финансово няма никакъв смисъл. За 2500-3000 евро се намират прекрасни сухи екземпляри от Италия като никога няма да достигнеш тяхното ниво на оригиналност и завършеност.

                            С най-добри чувства,
                            Speeder
                            Alfetta GT

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X