Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

    Както някои от вас може би вече знаят, защото се похвалих на някои приятели от този форум, тия дни спазарих една Alfa Romeo Spider и в понеделник-вторник ще броя парите.

    Странното е - въпреки че колата е наистина разкошна и определено се харесва на всички, реакциите на повечето ми близки и приятели (които не са алфисти) е почти стандартна: ти си полудял, това е безумие, хванала те е кризата на средната възраст, мъжете на тая възраст нещо им става, пощръкляват, или сменят жената или си купуват кабриолети, абе направо ме разбиха...

    Бива ли така - нима не знаят, че единствената разлика между малките момчета и възрастните мъже е цената на техните играчки
    Тотално неразбиране срещам - хем знаят, че съм фен на Алфа от 25 години (както и на целия ИталАвтоПром) и я купувам просто защото ми е мерак да имам такава Алфа.

    В същото време този модел ми е мечта от десетилетия, просто сега ми попадна добър екземпляр на добра цена.

    Както и да е, това е колата - двама от най-големите майстори на италянски коли я огледаха старателно и смятат, че и в много добро състояние и най-важното - почти няма ръжда.

























    ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
    Volvo XC90 D5 Executive '12
    Volvo XC60 D5 Summum '11
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90

  • #2
    От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

    От коли нищо не разбирам, но съдейки по първата снимка, май познавам настоящият/бившият собственик, и знам че си я поддържаше тази кола.
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • #3
      От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

      Уау красавица. Със здраве да си я караш и да се обичате. Невероятна е! Това си е мечта на всеки "зарибен италианец" (включително и моя) .
      висете отпуснато

      Коментар


      • #4
        От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

        готина е честито

        Коментар


        • #5
          От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

          Класика, честито!

          Коментар


          • #6
            От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

            Много тежка диагноза са ти лепнали. Ще се "мъчиш" доста с тия "болежки"... Ама нама страшно, не се умира от това, даже напротив - кеф си правиш! Честито!
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • #7
              От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

              Не знам кой си купува кабриолети, обаче това е роудстър (спайдър) - приятелите ти толкова и разбират. Кабриолети са разните Ауди А4, БМВ 3, Мерцедес Е и прочее дивотии.

              Класическа лодка. Единственото, което ме дразни при меките покриви на по-старите коли са плексигласовите прозорци, ама няма как. Пък, скептиците относно мотивацията за притежаване на такава кола се оборват елементарно - с едно кръгче.

              Твоята е последното четвърто поколение - двулитрови 124 к.с. и ще е интересно как ще се съпостави с моята Миата на някой балкански път. Ето я и нея, така че тук сме поне двама с доказан вкус:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:garage.jpg
Прегледи:1
Размер:108.1 КБ
ID:5218196

              Коментар


              • #8
                От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

                Честито.
                А средната възраст не я мисли. Много сме като теб.
                И аз се бях насочил към една Мазда МX/5, ама ме спряха малко финансите. Давай напред.
                Ние от "Средната възраст" кога ще живеем, баси.
                Алфата е супер. Пожелавам мниго хубави моменти да ти донесе.
                Опс. С Обера сме писали заедно. Точно такова, като неговото съм си пожелал.
                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                -----------------------------------------------
                Питието определя съзнанието....
                -----------------------------------------------
                0887770735

                Коментар


                • #9
                  От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

                  Браво! Харесваш - имаш! Ако слушахме "разбирачи" всички щяхме да караме Пасати - комби, както някога Лади и Москвичи. Да и се радваш със здраве!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

                    Браво за избора! Великолепна! И не слушай хората. Повечето завиждат.
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #11
                      От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

                      Честито!
                      Със здраве да и се радваш!
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

                        Честито напълно те разбирам. Аз си сменям мотора през 2 - 3 години и се радвам като малко дете...
                        Тия хора просто ти завиждат

                        Да си я караш дълго време с кеф...
                        LZ1RED

                        Коментар


                        • #13
                          От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

                          Кабриото не е болест която се лекува.... И аз имам едно пежо 306 което като го купих преди 3 години всички ми се чудеха на акъла но като ме видяха след 2 седмици с обострен синузит и изгорял на колан,но за сметка на това усмихнат до уши разбраха че не са били прави :-) Междо другото от както го карам (само лятото)мога да се похваля че станах резистснтен към всякакви ветрове и е рядкост да ме хване някоя настинка,явно съм се вкалил малко......
                          0-

                          Коментар


                          • #14
                            От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

                            Както си говорехме като деца с колелата: Бате-е, ако дойдем до Кокаляне, ше дадеш ли едно кръгче.
                            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                            -----------------------------------------------
                            Питието определя съзнанието....
                            -----------------------------------------------
                            0887770735

                            Коментар


                            • #15
                              От: Тежко (Алфа)вирусно заболяване или криза на средната възраст...

                              Всеки който си купува Алфа би следвало да не се замисля за това дали някога, ако я продава ще си дръпне поне част от инвестираните средства.
                              За разлика от голфове, аудита и пр. Алфата си губи от цената доста и причината за това е именно факта, че потенциалния клиен си мисли как се набутва с нещо дето няма пазар.
                              Другото е скъпата подръжка.
                              Имам Алфа ГТ на 3год. Сменил съм напълно два пъти предното икачване без амортесьорите, а е само на 45 000км!
                              Ако не бе такъв трошляк, с тоя 1,9 jtd 150ph, цена нямаше да има.
                              Карай си колега кабриото и не мисли. Просто като ти омръзне го подпали.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X