Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро машини - снимки

    Тогава ресто станаха целите договори ...и кари само в СИВ.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Ретро машини - снимки

      Еми не е ли убидно да ги купуват за скрап ?
      Нали Японците купуват един Краз,и от него правят 7 Тойоти,два телевизора и 5 електронни часовника .

      Коментар


      • От: Ретро машини - снимки

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Тогава ресто станаха целите договори ...и кари само в СИВ.
        Много добре си вървяха докато баласта беше пълен със олово...
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Ретро машини - снимки

          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
          Много добре си вървяха докато баласта беше пълен със олово...
          Всъщност,японците си пазаруваха олово в опаковка от.....мотокар...

          Коментар


          • От: Ретро машини - снимки

            Продава се в Хърватска, Москвич 401, 1951г. 1200кубика, цена 5.883 €
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:moskvitch-401-slika-17780192.jpg
Прегледи:1
Размер:82.3 КБ
ID:5567624Натиснете снимката за да я уголемите

Име:moskvitch-401-slika-17780195.jpg
Прегледи:1
Размер:105.5 КБ
ID:5567625
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:moskvitch-401-slika-17780194.jpg
Прегледи:1
Размер:82.8 КБ
ID:5567626Натиснете снимката за да я уголемите

Име:moskvitch-401-slika-17780195.jpg
Прегледи:1
Размер:105.5 КБ
ID:5567625
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:moskvitch-401-slika-17780196.jpg
Прегледи:1
Размер:92.8 КБ
ID:5567627Натиснете снимката за да я уголемите

Име:moskvitch-401-slika-17780484.jpg
Прегледи:1
Размер:90.8 КБ
ID:5567628
            Three witches watch three Swatch watches.
            Which witch watch which Swatch watch?

            Коментар


            • От: Ретро машини - снимки

              Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
              Всъщност,японците си пазаруваха олово в опаковка от…..мотокар...
              Тъпотиите които пишете са толкова верни колкото и има олово в един мото или електрокар. Ставате смешни с тези твърдения.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • От: Ретро машини - снимки

                На ранните мотокари баласта беше чугун. После стана бетон. При електрокарите, баласт са акумулаторите и в тях олово не е като да няма.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • От: Ретро машини - снимки

                  Бетон в противотежестите никога не е имало. Винаги са били от чугун. Това го знаят дори и циганите от Златна Панега…
                  А който твърди, че някой е купувал български кар заради материалите не е в час. Съвременна България може само си мечтае за бизнес какъвто беше каростроенето.
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • От: Ретро машини - снимки

                    Демокрация , демокрация ...... мен***я ----- абе карай да върви !
                    088455338две
                    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                    Джамбазов 2010г..

                    Коментар


                    • От: Ретро машини - снимки

                      Изкарал съм доста стажове по Тошово време в мотокарния завод в Плевен.Не знам с какво са пълнили баласта/не ме е интересувало/,но мога да ви кажа,че произвежданите за износ на запад нямаха нищо общо с тия за бившия СИВ!Много детайли по тях,освен че бяха различни като модел си бяха западно производство.Докато "нашенските" ги боядисваха с "бъдънарката",за другите имаше отделно бояджиино.Освен това се боядисваха червени,а не жълти като за тук.Да не говорим че половин Плевен си караше ладите и москвичите накичени по таблата с уреди VDO от там.....

                      Коментар


                      • От: Ретро машини - снимки

                        Работих в Кипър 2008г,в столицата Никозия имаше експо център,и там ежемесечно си правиха панаири.Работейки на това експо ми се мярна един мотокар,който по сетне и карах..е беше си балканкар.Питах хората работещи отдавна там от кога е там,как се справя,и казаха че е от откриването на самия център,и си е в пълна изправност..малко масло харчил..но другите дето бяха там бяха с пъти по зле.
                        ПП. мотокара беше с по две гуми отпред от големите..

                        Коментар


                        • От: До: Ретро машини-снимки

                          приятелю е ли възножно да ми изпратиш по компютъра книжката ще ти се отблагодаря за мз 125

                          Коментар


                          • От: Ретро машини - снимки

                            Мотокарът в нашия склад го внесохме от австрийския склад, където се е трудил 20 и няколко години. И сега е в отлично здраве и на него пише - завод "Средец". Австрийците бяха много доволни от него, но все пак си взеха нов Toyota, доста по-голям.
                            Колкото до бетонните тежести - смея да не се съглася че не е имало - виждал съм го.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: Ретро машини - снимки

                              На времето за износ се правеха доста качествени неща.Един вече бивш Наш квартирант, от Сърбия си беше купил гуми Вида.На тия гуми само марката беше общото с гумите Вида на нашия пазар.На 80000 км ги свали от колата да ги носи за регенерат и не бяха мръднали страниците, а за тия километри баща Ми на нашата кола беше сложил вече трети комплект.
                              0887284106-Митко
                              http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
                              http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

                              Коментар


                              • От: Ретро машини - снимки

                                И аз съм чувал за гумите Вида... то малко като виц звучи ама... Нашенец отива в Германия (предполагам ГДР) по работа и решава да си купи хубави гуми. Влиза, казва, че иска хубави гуми и те му предложили Вида... и също както казваш нямала нищо общо с нашенските.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X