Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гетобластер.... какъв?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гетобластер.... какъв?

    Здравейте колеги, започнал съм да си правя ретро кът в къщата в UK, че нещо ме е налегнала носталгията... И отдавна искам да си купя някакъв гетобластер ( чакам от някаде да изпадне някои шарп 777 ) и в търсенето налетях на тази обява, твърдят че са японски от преди 30 години намерени в склад на голяма верига за техника... но нещо ми е тотално непозната марката... според вас заслужава ли си като ще се ползва главно за украса и понякога радио?

    http://www.ebay.co.uk/itm/BRANDNEW-R...EAAOSwd0BVz1Ta

    За линка не съм сигурен дали нарушавам правилата, ако е така се извинявам предварително
    0-

  • #2
    От: Гетобластер.... какъв?

    Подобно е на един модел на сони, ако намериш сонито, взимай без да се чудиш .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • #3
      От: Гетобластер.... какъв?

      Тука влизаш в мои води. Ако е само един зимайг го тоя. Не си търси 777. Не е нщо особено всъщност. Всеки среден с отделящи колон надсвирва и най-високия клас с неотделящи колони (това за звука де). Иначе разгледай ако искаш ей така за гъдела ето тая тема :

      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=107655
      Иначе за звук - някой от серията на JVC RV . Най-доброто там е DP100/DP200. Изпадат в обединеното кралство често.
      Успех
      висете отпуснато

      Коментар


      • #4
        От: Гетобластер.... какъв?

        Не е само един маи са изровили около 1000 броики... има даже същия но под името Maxim http://www.ebay.co.uk/itm/Retro-Ghet...8AAOSweW5Ve~uI че и по евтин понеже е с дефект, както и някакви осаки но вече са доста малки за мен... Просто не мога да намеря никаква информация за тези марки и се чудя дали не са някои ментета... иначе шарпа просто ми харесва на външен вит...
        0-

        Коментар


        • #5
          От: Гетобластер.... какъв?

          Докато се рових в Гугл, Тони ти е дал линк към темата си

          INTERNATIONAL IT-939 и MAXIM MX-939 явно са едно и също нещо, което е копие на SHARP WF-939.
          На външен вид са ги докарали, ама на качество нямам идея, как са.

          п.п. Тъкмо щях да те пращам в темата за гетобластерите в класиккар-бг, и видях, че вече си я намерил.
          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

          Коментар


          • #6
            От: Гетобластер.... какъв?

            Интернационал е/беше мнооого стара марка от края на 80-те и началото на 90-те години на миналия век. Имах такъв в първия ми москвич от '83-та.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #7
              От: Гетобластер.... какъв?

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Интернационал е/беше мнооого стара марка от края на 80-те и началото на 90-те години на миналия век. Имах такъв в първия ми москвич от '83-та.
              Вероятно се бъркаш с National (Panasonic за Щатите), което няма нищо общо с циганийката от ebay, която пък съвсем няма нищо общо с класика като Sharp Ghetto Blaster...
              Като ще е гарга да е рошава а ако ще е за отбиване на номера има и по-евтини варианти http://www.ebay.co.uk/itm/Inflatable...KxJ04ScORdyqTg
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • #8
                От: Гетобластер.... какъв?

                Проблема е че гаргата или е много рошава или липсва..... а този ми хвана окото просто защото едва ли ще намеря друг чисто нов на 30 години... въпроса е дали си заслужава...
                0-

                Коментар


                • #9
                  От: Гетобластер.... какъв?

                  Туй чудо е тайванско, имах някога, тенекиен звук отвсякъде. Най-вероятно е чисто ново производство а не от преди 30 г.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #10
                    От: Гетобластер.... какъв?

                    Това очаквах да чуя, мнение от човек дето го е виждал на живо... значи отпада като варянт.
                    0-

                    Коментар


                    • #11
                      От: Гетобластер.... какъв?

                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      Туй чудо е тайванско, имах някога, тенекиен звук отвсякъде. Най-вероятно е чисто ново производство а не от преди 30 г.
                      Няма кой да направи кас'тофон през 2015г - сложна механика е, технологията е изоставена, а малката бройка ще доведе до потресна цена.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Гетобластер.... какъв?

                        В китайски гараж може и 10 бройки.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #13
                          От: Гетобластер.... какъв?

                          Научих нова дума, покрай тая тема.
                          Центробластера ми беше Регенд 2х30Вата по ДИН, лаМбов.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Гетобластер.... какъв?

                            Предполагам , че идва от името на местообитание на носещия го на рамо.
                            Сиганин с кас'туфон, къде живее ?
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #15
                              От: Гетобластер.... какъв?

                              Една от важните характеристики на гето-бластера е механична здравина и толерантност към умерени удари (танци, ходене в състояние на "силна умора"). Той по определение не може да бъде лампов.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X