Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"




    Британският авантюрист и звезда на шоуто за оцеляване „Man vs. Wild” е бил уволнен
    photo of 'Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"'

    37-годишният Грилс водеше предаването от 2006 г.

    Телевизионната легенда Беър Грилс вече няма да ни радва от малкия екран. Британският авантюрист и звезда на шоуто за оцеляване „Man vs. Wild” е бил уволнен от американската кабелна телевизионна мрежа Discovery Channel, съобщава Би Би Си.

    Причината за раздялата е обяснена с продължаващ спор по договора на водещия.

    37-годишният Грилс водеше предаването от 2006 г. Той впечатли света с невероятните си подвизи и демонстрации за оцеляване в най-опасните зони на света. Сред методите му бяха ядене на насекоми и пиене на урината на диви животни.

    "За съжаление Беър и Discovery не успяха да се разберат за новата програма и той не е съгласен с решението на медията да сложи край на продукцията”, коментира говорител на Грилс.



    http://media.actualno.com/news_380849.html

  • #2
    От: Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"

    Ужас!Продажбите на Gerber ще се сринат!

    Коментар


    • #3
      От: Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"

      То беше очаквано....Беар изумяваше с свойте умения докато не се появиха "Двойно отселяване"..Единият ходи БОС!!През всичко...И епизодите им са по реалистични... Обществена тайна е, че не се хвърлят в "джунглата"(екипа на Беар), ей така, където им скимне на пилотите..Това са дни на проучване на екипите и минаване на "трака" веднъж.....Първоначално не пишеха, че някой сцени се исценират, но явно някой ги ""бъзна""....Гледам ги редовно...Стават само за техниките, да речем, палене на огън...Кой знае, че на брезата кората и мокра да е се пали лесно??За тъй наречената "борина" е ясно...
      Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 15-03-12, 17:37.
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • #4
        От: Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"

        Слава Богу! Един позьор по-малко...

        Коментар


        • #5
          От: Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"

          И що го нападнахте???
          Някога да ви е казвал че оцелява реално?
          През цялото време КАЗВА и ДЕМОНСТРИРА методи за оцеляване.Има ли серия в която да не е така?Това ще ви покажа,онова ще ви покажа как,но никога не казва глейте ме къв съм мъж.
          Айде малко по-сериозно!

          Коментар


          • #6
            От: Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"

            Най-много ми хареса как в една пещера тръгна да плува под вода под скалите да търси изход. В непрогледен мрак. Определено това не е техника за оцеляване, а обратно.

            Коментар


            • #7
              От: Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"

              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
              Най-много ми хареса как в една пещера тръгна да плува под вода под скалите да търси изход. В непрогледен мрак. Определено това не е техника за оцеляване, а обратно.
              Зарад подобни изпълнения едно време забраниха Бийвис и Бъдхед. Някакво дете си беше подпалило къщата по техен пример.
              Черно, мирише и разваля характера!

              Коментар


              • #8
                От: Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"

                Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                И що го нападнахте???
                Някога да ви е казвал че оцелява реално?
                През цялото време КАЗВА и ДЕМОНСТРИРА методи за оцеляване.Има ли серия в която да не е така?Това ще ви покажа,онова ще ви покажа как,но никога не казва глейте ме къв съм мъж.
                Айде малко по-сериозно!
                Напълно те подкрепям, въпреки че и Козец има право. На мен лично винаги ми е било интересно да гледам тази поредица и всички подобни от този тип. За жалост вече няма.
                п.п препоръчвам ви съвсем истинско оцеляване ако ви се гледа намерете, мисля че са няколко филма "Пеша по река Амазонка". Е много впечатлен останах!
                Лопата - друг солдата!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"

                  Изкарахте ми акъла - помислих, че е умрял! Какво не му харесвате на човека - каквото може - показва Пък в крайна сметка всеки има правото да избира дали да гледа Умиращия с вълци в реални условия или нещо контролирано, така за обща култура просто
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • #10
                    От: Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"

                    Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                    И що го нападнахте???
                    Някога да ви е казвал че оцелява реално?
                    През цялото време КАЗВА и ДЕМОНСТРИРА методи за оцеляване.Има ли серия в която да не е така?Това ще ви покажа,онова ще ви покажа как,но никога не казва глейте ме къв съм мъж.
                    Айде малко по-сериозно!
                    Така е, спор няма!!Но в началото преди да "побългарят" Дискавъри и да го натряскат с куп реклами... Преди предаването, не пишеше, че някой сцени са инсценирани..И може някой, който не е навътре в нещата да обърка и да стане фаул...После се появи и надпис преди да започне...
                    Човека, че може да оцелява, дума не трябва да става, знае много неща за отселяването....
                    Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 15-03-12, 19:12.
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • #11
                      От: Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"

                      Не съм го виждал през живота си, камоли да съм го нападал! Просто съветите които дава са абсолютни глупости (има ги почти във всеки епизод и няма нужда да давам примери)! Като изключим и това, че момчето е подсигурено и обезопасено по време на снимки от 15 членен екип и други хора проиграват предварително всичко което "звездата" после повтаря пред камерата - наистина няма защо да не го харесвам...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Не съм го виждал през живота си, камоли да съм го нападал! Просто съветите които дава са абсолютни глупости (има ги почти във всеки епизод и няма нужда да давам примери)! Като изключим и това, че момчето е подсигурено и обезопасено по време на снимки от 15 членен екип и други хора проиграват предварително всичко което "звездата" после повтаря пред камерата - наистина няма защо да не го харесвам...
                        Как глупости, колега? Ти не би ли вързал въже на току що намерен рог от елен, да го хвърлиш през 50-метрова пропаст да се закачи някъде си там и да минеш по него?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          Не съм го виждал през живота си, камоли да съм го нападал! Просто съветите които дава са абсолютни глупости (има ги почти във всеки епизод и няма нужда да давам примери)! Като изключим и това, че момчето е подсигурено и обезопасено по време на снимки от 15 членен екип и други хора проиграват предварително всичко което "звездата" после повтаря пред камерата - наистина няма защо да не го харесвам...
                          Сигурно си присъствал на снимките .....
                          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                          Коментар


                          • #14
                            От: Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"

                            ами..............в бизнес джунглата не оцеля
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • #15
                              От: Discovery каза "Сбогом, Беър Грилс"

                              Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                              Сигурно си присъствал на снимките .....
                              Между Коледа и Нова година (2010-та срещу 2011-та) даваха цели пет специални епизода - как се снима шоуто, та там гледах, а не мен малко ми трябва да видя (не толкова като оцеляващ, а като човек който се занимава със снимки на телевизионни шоута от 15 години)... След въпросните епизоди започнаха да обявяват и, че нещата в шоуто са инсценирани и т.н. Момчето е в перфектна физическа форма и има страхотно храносмилане - спор няма. Но шоуто му става само за хора които бъркат кварталната градинка с дивата природа...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X