Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисери :-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Бисери :-)

    ".................искам да лифтна /джипката/, защото имам голямо куче в двора и искам да има къде да лежи на сянка"

    от тук
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #92
      От: Бисери :-)

      Малко откраднато от .......
      Емо Чолаков е най-атрактивният водещ на прогнозата за времето. Вижте някои от неговите бисери:

      ■Гърми, не гърми – имайте слънчев следобед!
      ■Като погледне човек картата – едни слънца… като палачинки!
      ■Време! Как да му се разсърдиш?
      ■Юлското слънце през юни ще изгрее с августовски замах.
      ■Навсякъде е безсрамно хладно за това време на годината.
      ■Циганско или индианско – така му викат американците, но лятото продължава слънчево и горещо и през октомври.
      ■Ще задуха и ще завали – а защо точно през почивните дни… и аз това се питам, ама на – време!
      ■Планината остава без настроение.
      ■Утре вече ще имаме идеалното време за неходене на планина: бурен вятър, дъжд, по високото – сняг. Да, сняг. Не си причинявайте всичко това, освен ако не го наблюдавате някъде пред камината.
      ■По-качествените, по-тъмни и по-купести облаци са за утре следобед,
      ■Морето става все по-морско с всеки изминал ден.
      ■За пореден ден вижте на картата какво си причиняваме.
      ■На картата така вали, та и студиото ще наводни.
      ■Морско – откъдето и да го погледнеш – ще бъде времето през почивните дни.
      ■В четвъртък вече – дъждове, бури, порои и градушки ще има за всички.
      ■Облаците през цялото време се опитват да саботират прогнозата за необичайното топло време.
      ■Само след няколко часа градусите ще скочат с 5-6 и така ще скочат, че ще прескочат 30.
      ■Не знам за вас, но на мен ми дойдоха в повече бурите в тази прогноза, затова предлагам да видим спортните новини.
      ■Ей такова нестабилно ще е времето – докато се стабилизира.
      ■То бива промяна, бива рязка промяна, ама чак пък толкоз… А че му е време на времето да се променя – време му е. Не може да е все така нечовешки горещо в средата на септември.
      ■Във вторник ще задуха, ще завали, ще се разхлади и ще подготви терена есента да се почувства като у дома си.
      ■Следобед сме си по къс ръкав – сигурен знак, че макар и в по-мургав вариант лятото все още продължава.
      ■При подухващ северен ветрец морето може би не заслужава вече толкова специално внимание в прогнозите, но… мен ме гони носталгия.
      ■Сняг ринат вече в Бавария и Швейцария – ако това, разбира се, ви успокоява.
      ■Цялото това безобразие ще ни се стовари от северозапад.
      ■Баба Марта яхва топлата метла.
      ■С една дума – студ, с две думи – кучи студ!

      Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

      Коментар


      • #93
        От: Бисери :-)

        Из протоколите за ПТП на застрахователите в САЩ

        "Пешеходецът ме блъсна и падна под автомобила."
        "Като се връщах, уцелих друга къща и се блъснах в дърво, което не ми принадлежеше."
        "Другата кола се сблъска с моята, без да предупреди за намеренията си."
        "Мислех, че прозорецът ми е отворен, но се оказа затворен, когато пъхнах главата си през него."
        "Сблъсках се със спрял камион, който идваше отсреща."
        "Един камион влезе на заден ход през предното ми стъкло и удари жена ми по главата."
        "Този човек беше едновременно навсякъде по платното. Трябваше няколко пъти да лавирам, преди да го блъсна."
        "Ударих телефонната будка, докато се опитвах да убия една муха в колата, която ме тормозеше."
        "Шофирах от 40 години, когато заспах на волана и така се стигна до катастрофата."
        "Отивах на лекар с проблеми в задния ход, когато коляновият ми вал отказа и бях принуден да катастрофирам."
        "Като наближавах кръстовището, внезапно се появи знак на такова място, където никога не е имало знак "Стоп". Не можах да спра навреме, за да избягна сблъсъка."
        "Бутнах пешеходеца на заден ход, защото не исках да ударя предната броня."
        "Автомобилът ми беше законно паркиран, когато блъсна на заден ход другата кола."
        "Невидима кола се появи от пустошта, удари автомобила ми и изчезна отново."
        "Казах на полицията, че не съм ранен, но когато свалих шапката си, установих, че имам счупен череп."
        "Сигурен бях, че старецът никога няма да стигне до отсрещния тротоар, когато колата ми го застигна и го блъсна."
        "Пешеходецът не знаеше в каква посока да поеме, така че аз минах през него."
        Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

        Коментар


        • #94
          От: Бисери :-)

          Щеше да бъде смешно, но всъщност е трагикомично!
          Ама все още има надежда!Щом не са започнали да емигрират полицаи и магистрати, значи все още има работещи и мислещи хора, които се борят да живеят в България!


          “Бившият депутат Тома Томов отърва затвора, въпреки че беше осъден на 5 години за подкуп. Причината за това е изтеклата давност на всички обвинения срещу Томов, която пък беше забавена заради депутатския му имунитет, съобщава “Труд”.Престъпленията, за които Томов е осъден, са извършени през 1998 година, когато е оглавявал Районната прокуратура в Оряхово. Негови съучастници в престъпните схеми са заместникът му Димитър Викентиев и бившият шеф на следствието в Оряхово Цецко Кривачков.

          Искане за снемане на имунитета му е внесено през 2007 година от тогавашния главен прокурор Борис Велчев. Това, обаче, не става и обвиненията са повдигнати едва през 2009 година, когато Томов не е избран за депутат. Обвиненията срещу него са общо пет – три за престъпления против правосъдието, едно за престъпление по служба и за искане на рушвет. Викентиев и Кривачков са обвинени за негови помагачи.

          Когато през 2010 година обвиненията най-накрая влизат в съда, четири от тях отпадат поради изтекла давност. Остана обвинението, че Томов е поискал рушвет от 500 долара от двама турци, за да не образува дело за контрабанда срещу тях. Единият от тях оставил пачката под седалката на кресло в кабинета на Викентиев, след което двамата турци отишли да се жалват в МВР. Това престъпление е с 12-годишна давност.

          През декември 2012 година Томов получи присъда от 5 години затвор и го лиши от правото да е магистрат. Присъдата беше обжалвана, а Софийският апелативен съд я измени в условна. Когато стигна до Върховния касационен съд, делото беше върнато на апелативния заради процесуални нарушения. В този момент изтече давността и на последното обвинение.

          Въпреки, че било безсмислено, съдът разгледал делото по същество. Томов е признат за виновен и осъден да плати 57 лв. разноски по делото. Заради отпадането на обвиненията Томов, Кривачков и Викентиев отново ще могат да работят като адвокати, разследващи полицаи или магистрати.”
          Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
          Пламен Златарев 0888 66 03 18

          Коментар


          • #95
            От: Бисери :-)

            Любимият ми въпрос: " Защо ?"
            - Защо доставчикът на пица пристига по-бързо от Бърза Помощ??
            - Защо жените не могат да си слагат спирала за мигли със затворена уста??
            - Защо думата 'съкращение' е толкова дълга??
            - Защо трябва да кликнеш старт, за да затвориш Windows??
            - Защо лимоновият сок съдържа изкуствени ароматизатори, а таблетките за миялната машина..натурален лимонов аромат??
            - Защо не произвеждат храна за котки с вкус на мишки??
            - Защо на опаковките с храна за кучета пише: "С нов по-добър вкус!"..Кой я е пробвал??
            - Защо стерилизират иглите, които ще бъдат използвани за Евтанзия??
            - Всеки е чувал за неразрушимата Черна Кутия на самолета..Защо не направят целият самолет от този материал??
            - И ако летенето със самолет е безопасно..Защо залата за пристигащи на летището се нарича 'Терминал'??
            - Защо натискаме бутоните на дистанционното по-силно, когато батериите са почти празни??
            - Защо перем хавлиите за баня? Не се ли предполага, че ги използваме когато сме чисти??
            - Защо пилотите 'Камикадзе' носят каски??
            - Как са успели да сложат табелата: "Ходенето по тревата забранено!"..Точно в средата на тревната площ??
            - Когато човекът е открил, че кравата дава мляко..Какво по-точно е търсил в този момент??
            - Защо тъпакът Ной не ги е утрепал тия последни два комара??
            Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

            Коментар


            • #96
              От: Бисери :-)

              Боли ме като се смея
              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Над сервиза на "Голди" в Горна Баня е основната болница по ортопедия,...удължаване, ремонт и подмяна на крайници ако искаш иди там.....преди време ми смениха шарнир на Вампира ..... бедрена става на тъщата не е безплатно но са добри .

              Коментар


              • #97
                От: Бисери :-)

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8904_560526417305049_1829821543_n.jpg
Прегледи:1
Размер:42.3 КБ
ID:5534248
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • #98
                  От: Бисери :-)

                  Първоначално публикуван от dembito Преглед на мнение
                  Любимият ми въпрос: " Защо ?"
                  - Защо доставчикът на пица пристига по-бързо от Бърза Помощ??
                  - Защо жените не могат да си слагат спирала за мигли със затворена уста??
                  - Защо думата 'съкращение' е толкова дълга??
                  - Защо трябва да кликнеш старт, за да затвориш Windows??
                  - Защо лимоновият сок съдържа изкуствени ароматизатори, а таблетките за миялната машина..натурален лимонов аромат??
                  - Защо не произвеждат храна за котки с вкус на мишки??
                  - Защо на опаковките с храна за кучета пише: "С нов по-добър вкус!"..Кой я е пробвал??
                  - Защо стерилизират иглите, които ще бъдат използвани за Евтанзия??
                  - Всеки е чувал за неразрушимата Черна Кутия на самолета..Защо не направят целият самолет от този материал??
                  - И ако летенето със самолет е безопасно..Защо залата за пристигащи на летището се нарича 'Терминал'??
                  - Защо натискаме бутоните на дистанционното по-силно, когато батериите са почти празни??
                  - Защо перем хавлиите за баня? Не се ли предполага, че ги използваме когато сме чисти??
                  - Защо пилотите 'Камикадзе' носят каски??
                  - Как са успели да сложат табелата: "Ходенето по тревата забранено!"..Точно в средата на тревната площ??
                  - Когато човекът е открил, че кравата дава мляко..Какво по-точно е търсил в този момент??
                  - Защо тъпакът Ной не ги е утрепал тия последни два комара??
                  Малка добавка:
                  - Защо ограждат гробищата, когато тези които са вътре не могат да излязат, а тези които са отвън - не бързат да влизат?!
                  - Защо не лепят етикетите с лепило за тапети, а тапетите с лепило за етикети?
                  Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                  0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                  Коментар


                  • #99
                    От: Бисери :-)

                    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                    [ATTACH=CONFIG]646548[/ATTACH]
                    Go horse in the river

                    Коментар


                    • От: Бисери :-)

                      https://www.youtube.com/watch?v=9yHl24QynOM#t=223

                      Тоя оре някък по различно...

                      Коментар


                      • От: Бисери :-)

                        Ето от къде крадне Камен Донев

                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • От: Бисери :-)

                          Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                          Ето от къде крадне Камен Донев

                          Ей в таквиз моменти народонаселението, което иначе набляга на чалгата и сръбското, и прочита по диагонал някой жълт вестник, докато клечи в клозета на двора, започва да се интересува от класическа музика и в частност от творчеството на Вагнер и да се опитва да чете книжки на Фридрих Ницше и други подобни автори на които нито може да прочете името, нито да го напише...

                          Коментар


                          • От: Бисери :-)

                            Цитат от бг мама;
                            "Супер казано , но какво се случва , ако спре водата и няма никой в къщи ? Извинете ме , ако звучи тъпо въпросът ми , но нашият бойлер е на ЕЛДОМИНВЕСТ и като се случи да спира водата , той продължава да си загрява - добре че все се случва да съм в къщи и го спирам , да не говорим за постоянният стрес като излезем на разходка- спрях ли бойлера, не съм ли го спряла ......???"

                            Коментар


                            • От: Бисери :-)

                              http://bestpozitiv.ru/video/talantishhe/
                              E, това го гледам и пак не го вярвам
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • От: Бисери :-)

                                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                                http://bestpozitiv.ru/video/talantishhe/
                                E, това го гледам и пак не го вярвам
                                За една минута 7 катастрофи хахаха.
                                SUZUKI VITARA V6
                                HONDA CBR 919RR
                                MERCEDES ML
                                MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X