Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисери :-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисери :-)


    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21422037522595362&slink=8ofav5

    Jeep Grand cherokee 5.2

    Проблем със съединитела


    Последно редактирано от silverfox; 27-01-15, 17:45.

    Коментар


    • От: Бисери :-)

      Е как да не е проблем? Кой го знае тоя съединител колко струва. И докато наредиш покрай него и маховик и притискател, па лагер, та вилка, пък като се окаже че не става. Баш си има проблем със съединителя.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Бисери :-)

        Като нищо има проблем съединителят, който го продава.

        Коментар


        • От: Бисери :-)

          Дядото - богат актьор, вкарва оферта на внука - посредствен ученик.
          500 рубли за 5-ца, 400, за 4-ка.
          Внукът изведнъж сменя двойките и тройките с петици и четворки.
          (там са по петобалната)
          След седмица викат родител в училище.
          Внукът води дядо си.
          Учителката: вашият внук е хванал най-добрите ученици и им плаща да му пишат домашните.
          Дядото го гледа строго, а внука: Дядо, ти нали ми предложи бизнес? Е, аз наех хора.

          Коментар


          • От: Бисери :-)

            Музика, музикаhttp://vbox7.com/play:58723128e8
            Последно редактирано от ag ro; 06-02-15, 23:19.
            На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
            "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

            Коментар


            • От: Бисери :-)

              Аз като ви казвам, че автоматика има съединител, вие не вярвате.
              Ей го на, продават хората части:
              Помпа за съединител за Ленд Ровър Рейндж Ровър 4 вр. 3.5 автоматик 4х4 V8 134 к.с. - долна

              Коментар


              • От: Бисери :-)

                Тия що не вземат да се застрелят? Това е "Богето" за задния мост.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Бисери :-)

                  От един друг форум, по повод свободното падане на телата, маса, ускорение, съпротивление ...

                  "щом две тела имат маса, те се привличат"

                  Що? Може само едното да има маса и другото да е привлечено от нея. Зависи какво има сложено на масата.

                  "Ако и двете имат маса, те нагъват вселената около себе си (как точно го правят не знам, питайте Айнщайн) и се привличат"

                  Доказателство: Когато младеж и девойка се запознаят на маса и между тях има привличане (демек падат си), после дрехите им са нагънати.

                  "Важна е масата на телата"

                  Представи си, че имаш празна маса, а аз имам маса с печено прасенце и мелнишко вино. Не ми казвай, че няма да окажа гравитационно въздействие върху тялото ти.
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • От: Бисери :-)

                    баш от нашия си форум:

                    "Ами и Ан Щаин не е бил в космоса, но това не му е попречило да напише формулата която движи вселената, поне за сега."
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • От: Бисери :-)

                      Аз се чудя що са ми големи сметките за тока, а тя щото земята мокра
                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Късото към земя може да стане там където земята се ползва за втори проводник - в ЕРПтата.

                      Коментар


                      • От: Бисери :-)

                        http://offnews.bg/news/Свят-_12/Нова...70_466953.html

                        Оставяйки настрана интелигентността на цялата новина, прави впечатление това особено прозрение:

                        Внимателното разглеждане на доказателства показват, че MH370 прави три завоя след последния разговор с авиодиспечерите. Последният от тях е на юг към Антарктида.

                        Според Малкълм Бренър, водещ експерт в света в изследване на причините за авиационни катастрофи, тези завои са направени умишлено, за да променят курса на MH370.
                        Добре, че не завивал случайно накъдето го е духал вятъра...
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • От: Бисери :-)

                          Много често това са грешки в превода, та не е сигурно какво казва оригиналът.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • От: Бисери :-)

                            Не знам дали е бисер, ама след като преди години видях и снимах табелката от аватара ми в една данъчна служба/ след като видях крива, метална, ръждясала табела, закована на дърво с амбициозния надпис "РЕКЛАМНИ ТАБЕЛИ, СВЕТЕЩИ РЕКЛАМИ.... тел. ххххххххх"/ онзи ден гледам на една неизмазана къща, с олющени черчевета и ръждясали олуци "АЛУМИНИЕВА И ПВЦ ДОГРАМА.... тел. хххххххх". Трябва да си нося по-често фотоапарата, май.
                            А, да... какво ще кажете за едни почти разкапани фургони, на които с черна боя и с огромни букви е написано "БЕЗ СВЕТЛИНИ". Ама тва май го питах някъде тук вече, не помня кво ми отговориха.
                            Не мога да си намеря на клавиатурата "точка със запетаята", та го карам през просото с наклонена черта. Извинете ме за което!
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Бисери :-)

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              А, да... какво ще кажете за едни почти разкапани фургони, на които с черна боя и с огромни букви е написано "БЕЗ СВЕТЛИНИ". Ама тва май го питах някъде тук вече, не помня кво ми отговориха.
                              Нямат стопове и мигачи. Като видях за пръв път подобен фургон(бях хлапе), на пишещия не му беше стигнало място за последното ,,И'' и надписа гласеше ,,БЕЗ СВЕТЛИН''...и помислих,че на строителите им е умрял колега...без майтап...
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • От: Бисери :-)

                                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                                http://offnews.bg/news/Свят-_12/Нова...70_466953.html

                                Оставяйки настрана интелигентността на цялата новина, прави впечатление това особено прозрение:

                                Последният от тях е на юг към Антарктида
                                Добре, че не завивал случайно накъдето го е духал вятъра...
                                По-добре, че не е завил на север към Антарктида...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X