Обява

Свий
Няма добавени обяви.

21ви век интервю за работа

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 21ви век интервю за работа

    Не малко модератори, като гледам, следят темата.. Явно са взели преценка..

    Коментар


    • От: 21ви век интервю за работа

      Май не я следят темата...Има доста грубости и лични нападки. Събота и неделя всеки е бил офф Сега ако остане през седмицата може да се включат още и от двете страни на барикадата Обаче ми харесват "ощипаните булки"....Сигурно са тези дето рисуват "кутийките" Които после не четат......

      Извинявам се предварително, че не съм в производството..но мисля, че колегата, който пусна темата беше много ясен.
      Явно работи "еди-какво си" където има ясно установени правила и стандарти. Нормално е да му направи впечатление нередностите на дадено място където тези стандарти не се спазват. Айде приемете, че има и такива хора. Дали са сухари или "проблемни" ..определено не са от фирмените "курбанджии"....ако и тази фирма да просперира по този начин.
      Всеки е минал по своя път и си има собствено мнение ..затова да успокоим топката и по живо по здраво кой както може..Все пак сме в България...Тук никой не му е изгодно да има ясно определени правила и граници...Дори и в човешките отношения!
      Последно редактирано от green; 06-10-13, 17:28. Причина: размисли...
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • От: 21ви век интервю за работа

        Първоначално публикуван от petar_ray Преглед на мнение

        Too personal. Too dirty.
        Колега градски сме и подкрепям мнението ти но ...... когато пусна темата този сайт го нямаше в подписа ти, не знам защо го сложи ? За да се похвалиш или да кажеш, че се ровят в личното ти пространство ? Аз също имам фирма и сайт, но не съм си ги сложил в подписа, тъй като най-малкото е в разрез с правилата на форума, ако не си плащаш за това, демек да си ТП. Иначе да, както каза някой по-горе и двете страни са прави.
        2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
        2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
        2007 HOMDA FMX 650

        Коментар


        • От: 21ви век интервю за работа

          Първоначално публикуван от petar_ray Преглед на мнение
          Мисля, че трябва някой модератор да прецени кои мнения да изтрие.
          Като почнат да трият - накрая темата заприличва на статия. Монолог с виждането на модератора.

          Коментар


          • От: 21ви век интервю за работа

            Стана време да се смени темата ,тази вече я разнищихме
            Grand Vitra ddis 2008
            SEAT Althea XL tsi 2010
            Mitsubishi Canter

            Коментар


            • От: 21ви век интервю за работа

              Аз не вдявам кво е учудващото. България не е Германия, не е била и няма и да бъде.
              Тука бизнес се прави с хора които са приятели или от т.нар. разширено семейство.
              Антропологични особености.

              И ако някой иска тука да вкара немски модел на работа му пожелавам успех

              ПП Това не важи за мултинационалните компании, които имат собствена култура на практика (еднаква в УСА, Германия и Киргизстан)
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: 21ви век интервю за работа

                Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
                Стана време да се смени темата ,тази вече я разнищихме
                Ами пусни друга.
                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Аз не вдявам кво е учудващото. България не е Германия, не е била и няма и да бъде.
                ...
                Същата мизерия е, работил съм с какви ли не. Само са с една идея по -културни.

                Коментар


                • От: 21ви век интервю за работа

                  Е тъй де тъй.
                  Идея като човешка длан, и повече не си ми нужна
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: 21ви век интервю за работа

                    Аз пък, откакто се влезе остро с бутонките в началото за "двета аудита А8" нещо ми олекна темата. И не разбрах колегата ли се е явил на интервю за работа ии той е бил интервюиращия и демек кат е толкоз умен, защо се явява на интервю за работа Па ако да е за директор! Мен лично и космически совалки да карат шефовете не бих си позволил да отразя скромното впечатление и възмущение колко е лош лош този свят! Въпрос на възпитание.

                    Коментар


                    • От: 21ви век интервю за работа

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      ПП Това не важи за мултинационалните компании, които имат собствена култура на практика (еднаква в УСА, Германия и Киргизстан)
                      Тук вече не съм съгласен. До преди време бях, ама вече не. И в тях има "побългаряване". Достатъчен е 1 бр. български "мениджър" на правилната позиция
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • От: 21ви век интервю за работа

                        Като жест към правилата на Форума, ще заключа темата.
                        Като жест към автора на темата, няма да я изтрия.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X