Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
    Ми...не е...
    Мисълта ми беше че като е редукторен мост с крайно,се опитах да видя начина на задвижване.Та за това ми се стори че полуоската е зацепена за крайното така,нали зъбно колело с външни зъби и на крайното наподобяващ маховик зъбак с вътрешни зъби.Чай пак да се кьоря. Много наблъскан този чертеж,дори и след превод пак не се разбира точно кое кво е.Заболяха ме очите хайде кажете де е разликата.
    Последно редактирано от 6traka; 26-11-13, 20:31.

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Разсъждаваш правилно,но търсиш разликата не където трябва...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
        Разсъждаваш правилно,но търсиш разликата не където трябва...
        Е подскажи малко де...

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Това видя ли го ....http://www.offroad-bulgaria.com/show...8+%ED%E8%E2%E0
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
            Е подскажи малко де...
            Ти заеби екзистенциалните въпроси и наблягай на трабухата че снега като ви затрупа ще си най-проходимият в района
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
              Ти това изпълнение ще го сравняваш с това на "щрака - щрак" ли?!!! Принципно е същото, ама..., принципно.
              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                [QUOTE=6traka;2327240И да спомена още нещо ,много от хората не са на ясно с да речем задвижване блокажи 4х4 ,4вд,тракшъм итн.Ай поне някой тук обясни критериите за проходимост на едно превозно средство ,не моя траб.Поне да се види за кво говорим,като цяло.[/QUOTE]
                Първия ми пост в темата, която следя, без да се обаждам щот и аз нищо не разбирам.. Учим се докато сме живи..
                Точно хората, които пишат в темата са хората, които и на сън да ги вдигнеш, като песен ще ти изпеят истината..

                Един съвет: разрови се из техническите дискусии..Там може и да не намериш истината и отговорите на въпросите ти, но ще намериш хората, които могат да ти дадат решения на въпросите..

                Желая успех на проекта!

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                  Първия ми пост в темата, която следя, без да се обаждам щот и аз нищо не разбирам.. Учим се докато сме живи..
                  Точно хората, които пишат в темата са хората, които и на сън да ги вдигнеш, като песен ще ти изпеят истината..

                  Един съвет: разрови се из техническите дискусии..Там може и да не намериш истината и отговорите на въпросите ти, но ще намериш хората, които могат да ти дадат решения на въпросите..

                  Желая успех на проекта!
                  А-аааа, ама то искало четенееее!
                  Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                  0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                    Първия ми пост в темата, която следя, без да се обаждам щот и аз нищо не разбирам.. Учим се докато сме живи..
                    Точно хората, които пишат в темата са хората, които и на сън да ги вдигнеш, като песен ще ти изпеят истината..

                    Един съвет: разрови се из техническите дискусии..Там може и да не намериш истината и отговорите на въпросите ти, но ще намериш хората, които могат да ти дадат решения на въпросите..

                    Желая успех на проекта!

                    Колегата няма въпроси, само отговори.
                    Газ 69 2.4i
                    Густо майна, пътят свърши !!!
                    GSM: О895 7О6О59

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                      Ти това изпълнение ще го сравняваш с това на "щрака - щрак" ли?!!! Принципно е същото, ама..., принципно.
                      Не го сравнявам ...просто за иформация на " производителя ".
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        В к@уфланд пуснали знания за редуктори и портали и "тракшъми" в петлитрови туби, на щанда до кофите с компресия. Само, че никъде няма фунии за наливане в черепа. Ама изчакайте, сигурно за коледа и фунии ще пуснат...
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                          В к@уфланд пуснали знания за редуктори и портали и "тракшъми" в петлитрови туби, на щанда до кофите с компресия. Само, че никъде няма фунии за наливане в черепа. Ама изчакайте, сигурно за коледа и фунии ще пуснат...
                          Бреййййй този Кауфланд,всичко има бе.Няма да е лошо щом знаеш че има такива работи там и ти да се наредиш да чакаш.И таман докато свърши опашката и фуниите ще дойдат За мъдър приятел като теб бих ти дал моя ред .Щото виж стоките на промоция бързо свършват.

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Точно хората, които пишат в темата са хората, които и на сън да ги вдигнеш, като песен ще ти изпеят истината.. Ок ,вие защо си мислите ,че аз не съм се допитал до такива хора.Само да ви спомена за Йордан Йорданов от Търново всеки го знае,един от добрите в оффроуд състезанията.Човека който на сезон си конструира поне по два джипа ,не ме упреква като вас.Даже бих казал че много му хареса идеята ми,и че творението ми е точно за това за което го искам.

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Хи хи хи , да се опитваш да иронизираш Джамбазов , голям смях ...
                              VEREYA MOTORSPORT TEAM

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                                Точно хората, които пишат в темата са хората, които и на сън да ги вдигнеш, като песен ще ти изпеят истината.. Ок ,вие защо си мислите ,че аз не съм се допитал до такива хора.Само да ви спомена за Йордан Йорданов от Търново всеки го знае,един от добрите в оффроуд състезанията.Човека който на сезон си конструира поне по два джипа ,не ме упреква като вас.Даже бих казал че много му хареса идеята ми,и че творението ми е точно за това за което го искам.
                                Окей, ти си знаеш..
                                Ще следя развитието на проекта ти с интерес, както и темата..

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Stephen-Colbert-Popcorn.gif
Прегледи:1
Размер:1.21 МБ
ID:5541855

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X