Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Мъжа и Жената

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: За Мъжа и Жената


    На вратата се почука леко и някак секси. Еделщайн отиде да отвори, като се подсмихваше вътрешно. Повече от двадесет хиляди долара, кило пилешки пастет, а сега и това! „Манович, Манович — помисли си той. — Сега те хванах натясно! Двойно повече от това, което може да предостави един мъж е нещо, което вероятно не бих пожелал и на най-големия си враг, но го направих!“

    хихи

    Прочетете целия разказ, струва си
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #47
      От: За Мъжа и Жената

      Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
      Ако се върнем на темата, дето жената си плаща за брака със сех, а мъжа за сеха с брак, каква е постановката когато единия или и двамата почнат да си търсят сеха навън след години. Де'факто и двамата не изпълняват сделката. И к'о правим, единия почва да си плаща за брака с гладене на ризи и чорапи, а другия - да си оставя заплатата вкъщи.
      Според началото на темата, на това му викат "трофейна съпруга" и не е никак рядко явление. На това с чорапите и заплатата му викат сребърна сватба и е даже по-често явление, а там най-често сексът не фигурира нито в брака, нито навън.

      А иначе брака и подобните му явления са сделка на пазара на личности. Дали е грозна гледка зависи от условията по сделката.

      Първоначално публикуван от Стефан ШОПОВ Преглед на мнение
      Леле !!! Ти уби всичко детско в мен - т.е. аз съм 90 кг балкански субект, значи идеалната жена за мен трябва да е поне 200 кг , обаче ако е обратното т.е тя да е 45 кг, значи некъде в средношколския курс трябва да я търся пък там е прокурорски опасно място за търсене на съпруга.

      Затова аз оценявам булките по приказката, ако има за какво да си говорим и общи теми, значи може и връзка да започнем
      Не съм казал, че идеалната е някаква по маса, а че е ДОПУСТИМО да е такава.

      Коментар


      • #48
        От: За Мъжа и Жената

        Разбира се, аз се пошегувах относно крайностите, но от наблюденията ми стигам до извода, че много голяма част от жените си избират мъже, които малко приличат по нещо на бащите им.Не знам дали е някакъв импринтинг на подсъзнателно ниво, но съм наблюдавал подобни тенденции, когато познавам и единия и другия.
        Също така, живота на подобни момичета се развива по същия модел, като в тяхното семейство - ако родителите и са разведени, рано или късно и тя се развежда, макар искрено да мечтае и да търси здраво семейство.

        Коментар


        • #49
          От: За Мъжа и Жената

          Аз мисля, че крокодилите и "дойче кравите" трябва да ги изключим по условие. Изпълнения от рода на "след третата ракия" не носят достоверна информация, въпреки, че бразилския писател Жоржи Амаду казва: "Човек не може да спи с всички жени, но трябва да опита."
          Това, че по-голяма част от зетьовете приличат на тъста, което е вярно, аз отдавам на добрата работа на бащата в първите седем години и след това при възпитанието на момичето и личния пример.
          За да се върнем в темата "плащането" на секса с брак и на брака със секс, според мен е сполучливо определение в зависимост от коя страна се гледа и ако игнорираме "емоционалния момент" което всъщност е много трудно.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • #50
            От: За Мъжа и Жената

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Несериозни оправдания са това.

            Допустимо е жената да е до 2.5 пъти по-тежка от мъжа. ........
            Това горното направо кРЪти миФки Ясене, това го извади от някъде, или е мечтата на гърчавия
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #51
              От: За Мъжа и Жената

              По-скоро мечтата на арабина.
              Аз си падам по по-нормални жени, и разликата в килограмите определено е в моя полза
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #52
                От: За Мъжа и Жената

                Така и така сме почнали с раздел БГ мама

                Според моите наблюдения в една връзка много рядко се получава и двамата да са "влюбени" един в друг да се обичат еднакво силно така да се каже. В повечето случаи единият е "лудо влюбен" ,лигави другия угажда му полага постоянни грижи за връзката така да се каже.
                Аз лично съм бил и от двете страни, но се чувствам далеч по-добре когато аз съм загубения . Макар според всички това да е по-неизгодната позиция аз се чувствам добре.

                Някой би направил драма от това, но според мен няма нищо трагично единия да е отдаден повече това не значи че другият не го обича. Зависи си от характера на човека не от възрастта или нещо. Аз например и сега обичам да се целуваме на обществени места пък жената ме "убива с погледи " всеки път когато го правя ха ха ха.

                Вие какво мислите по въпроса и ако не вие срам /или половинката ви не чете форума както е при мен / от коя страна на барикадата сте в момента
                088455338две
                "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                Джамбазов 2010г..

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X