Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Мъжа и Жената

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За Мъжа и Жената

    Бракът е цената, която мъжете плащат за секса.
    А сексът пък е цената, която жените плащат за брака.
    От анонимен автор от началото на XXI век

  • #2
    От: За Мъжа и Жената

    Има нещо вярно!

    Коментар


    • #3
      От: За Мъжа и Жената

      "Брак" като понятие сам говори за себеси...
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #4
        От: За Мъжа и Жената

        Мисля, че не е вярно. Жените се нуждаят от секс точно колкото и мъжете. Но в природата им е да не го показват, а някои даже и си го мислят.

        Ако не беше така-да сме се затрили като вид
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: За Мъжа и Жената

          Ами, ами ......!
          От скромния си 11 годишен опит в брачната материя и не толкова скромния 20 годишен извън нея мога да кажа, че в тая работа цени няма.
          Има любов, привличане, страст и умора на сетивата.

          Анонимния автор, очевидно е семеен.
          Ако е мъж, мога да му кажа следното:
          - Прекрасните, съблазнителни жени около теб, дето не ти обръщат внимание, не го правят заради жена ти.
          И да беше сам, пак нямаше да ти обръщат. Даже повече. Сега поне те оглеждат, защото си "безопасна игла".

          Ако е жена, мога да и кажа:
          Задоволявай от време на време тайните му страсти - знаеш ги. Колкото и да ти се вижда досадно.
          Мъжкият сват се гради на зрителни сексуални фантазии, не на докосвания и жестове, както е при жените.
          Защото, колкото и да ти изглежда невероятно, винаги има някоя дето "се опитва да му седне в скута, докато стои прав".
          Някоя, за която ти не знаеш .
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #6
            От: За Мъжа и Жената

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Жените се нуждаят от секс точно колкото и мъжете.
            Според мен, даже и повече!

            Коментар


            • #7
              От: За Мъжа и Жената

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Мисля, че не е вярно. Жените се нуждаят от секс точно колкото и мъжете. Но в природата им е да не го показват, а някои даже и си го мислят.

              Ако не беше така-да сме се затрили като вид
              Това АБСОЛЮТНО НЕ е вярно! И е научно доказано, Жените имат 11 ПЪТИ по-малко тестостерон и съответно по-малко желание (Изключение и от двете страни Има, но те само подчертават Правилото!). Не случайно Бикът е един а Кравите много...
              Но не това беше същността на темата

              Коментар


              • #8
                От: За Мъжа и Жената

                Уф, поредната тема, в която големи разбирачи да ръсят мъдрости по адрес на...и от името на...жените. По-коректно е всеки да говори за себе си и от свое име.

                Коментар


                • #9
                  От: За Мъжа и Жената

                  Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                  ...По-коректно е всеки да говори за себе си и от свое име.
                  Каква е твоята версия?

                  Коментар


                  • #10
                    От: За Мъжа и Жената

                    Цвете, ти пък - гледай им с хумор сеира

                    Аз съм на мнение , че има хора които обичат секс, такива, които не го обичат чак толкова и такива, които го обичат, но с точно определен човек - не. И това не се определя от пола

                    А относно брака - повечето от познатите ми, които са опитали, не щат да повторят Независимо мъже или жени са - явно съм в странна компания
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • #11
                      От: За Мъжа и Жената

                      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                      Бикът е един а Кравите много
                      А някой питал ли е кравите, дали наистина ги устройва това положение, или им е недемократично наложено от фермерите с цел намаляване на разходите? И ако говедата нямат литература, в човешката такава са описани доста нашироко проблемите на подобни брачни/семейни общности.

                      А конкретно за това, кой колко секс може и иска, най-доброто, което съм срещал е на Марк Твен, в "Писма от Земята". Препоръчвам четивото.

                      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                      брака - повечето от познатите ми, които са опитали, не щат да повторят Независимо мъже или жени са - явно съм в странна компания
                      Нищо странно няма в компанията ти. Някои неща просто не са това, което пише на етикета - бракът е точно такова нещо, за нашето поколение. Като пробва човек, се сеща да пита и други, които са пробвали. Като му кажат, че е същото - той престава да се хаби за глупости и се захваща с по-практични неща. Примерно, да прави деца по утвърдения от времето и природата начин - по взаимно съгласие и без посредници.

                      Коментар


                      • #12
                        От: За Мъжа и Жената

                        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                        Това АБСОЛЮТНО НЕ е вярно! И е научно доказано, Жените имат 11 ПЪТИ по-малко тестостерон и съответно по-малко желание (Изключение и от двете страни Има, но те само подчертават Правилото!). Не случайно Бикът е един а Кравите много...
                        Но не това беше същността на темата
                        Даже е по-голяма разликата. Мъжът в активната си възраст произвежда около 50 пъти повече тестостерон от жената, НО женският организъм е по-чувствителен към него, а и при тях е от значение и нивото на естроген.
                        Разбира се умната жена не би разубедила мъжа си в горната максима.

                        Коментар


                        • #13
                          От: За Мъжа и Жената

                          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                          Това АБСОЛЮТНО НЕ е вярно! И е научно доказано, Жените имат 11 ПЪТИ по-малко тестостерон и съответно по-малко желание
                          Ако 3наеш само кви нимфоманки по3навам.....
                          Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                          -----------------------------------------------
                          Питието определя съзнанието....
                          -----------------------------------------------
                          0887770735

                          Коментар


                          • #14
                            От: За Мъжа и Жената

                            Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                            Ако 3наеш само кви нимфоманки по3навам.....

                            И ги криеш? Не те е срам

                            Коментар


                            • #15
                              От: За Мъжа и Жената

                              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                              Каква е твоята версия?
                              Моята версия никак няма да ви хареса

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X