Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с един паркирал се !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: проблем с един паркирал се !

    Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
    В момента някакъв с мерцедес мл се е паркирал пред гаража на къщата ми , запушил ми е уазката и леката кола
    на камерите видях, че се е паркирал преди 7 и 30 , т.е. не е за малко...
    дайте идея какво да направя ?
    ЗНАМ по ефикасен начин земаш една свещ от кола или мотор чупиш керамиката отгоре на парченца и отиваш до колата пам и стъклото става на сол но си оставя на мястото това е решението за този нагляр

    Коментар


    • #32
      До: проблем с един паркирал се !

      темата постепенно се трансформира в " Наръчник за дребни гадости "...

      аз лично бих се спрял до ниво стикер на прозореца...

      Коментар


      • #33
        До: проблем с един паркирал се !

        ЗНАМ по ефикасен начин земаш една свещ от кола или мотор чупиш керамиката отгоре на парченца и отиваш до колата пам и стъклото става на сол но си оставя на мястото това е решението за този нагляр
        Аз знам по ефикасен начин. Изчакваш човека да дойде да си вземе автомобила и му пръскаш мозъка!!! Така гарантирано никога повече няма да спре пред твоя гараж!
        Абе хора вие откачихте ли?

        Коментар


        • #34
          До: проблем с един паркирал се !

          Винаги ми е било смешно да видя, как някой пазят ревниво своето късче място пред блока.Представяте ли си-не гараж, ами местенце за което нищо не плащат.И после гуми стъкла надрана боя...не давайте такива мръсни съвети...

          Коментар


          • #35
            До: проблем с един паркирал се !

            Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
            Винаги ми е било смешно да видя, как някой пазят ревниво своето късче място пред блока.Представяте ли си-не гараж, ами местенце за което нищо не плащат.И после гуми стъкла надрана боя...не давайте такива мръсни съвети...
            Не говорим за това, а за случай когато паркират пред вратата на гараж, и да няма табели всеки нормален човек е редно да се огледа и да види дали пък не пречи, а както каза Бат`Марто някои се мислят за по-равноправни....та за тях иде реч, понеже от други мерки не разбират
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #36
              До: проблем с един паркирал се !

              На мен ми се случва понякога през деня да спра пред някой гараж в центъра за 2-3 минутки! Просто нямам друг избор! Но винаги под предното стъкло оставям номера на телефона - досега никой не ми се е обаждал поради краткия престой, но знае ли човек!
              Veni1 е прав, даже бих добавил - някой от гадостите не са хич дребни!
              П.С. Въобще не оправдам хората спиращи така, че да пречат на другите!!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #37
                До: проблем с един паркирал се !

                Наборе, прав си, ама колкото и да е спешно излизането от гаража ( изключая спасяването на живот ), все ми се струва, че по-човешки трябва..

                вероятно от кривите времена е..

                ама е хубаво човек да е по-позитивен - това помага ( дори здравословно )

                нека да сме по-позитивни

                Коментар


                • #38
                  До: проблем с един паркирал се !

                  Начина и мястото на паркиране са едно от проявленията на възпитанието. И ако детето може да се възпита с няколко казвания и в краен случай наказание, то за някои възрастни индивиди са необходими повечко усилия . Някои от предложенията "за решаване на проблема" обаче ми приличат на онази мома, която ходеше по Софийските улици и дращеше по спрелите на тротоара коли. Има рационално начало, но не го одобрявам като начин на действие. Аз лично изключително рядко си позволявам да "запуша" някоя кола изход/гараж. Ако ми се случи обаче, винаги оставям визитка с телефон на предното стъкло.
                  ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                  LZ1YBB

                  Коментар


                  • #39
                    До: проблем с един паркирал се !

                    Абе определено не е културно да се паркира пред гаражите на хората и по тротоарите. Имам познати, които много се палят от такива неща. Цитат(при един такъв случай) "Само да разбера къде живее, пяля Тто и го спирам пред тях с дисковата брана"
                    Ако е машина, нека бъде немска!
                    XJR 1200
                    ETZ 150
                    Kawasaki Ninja ZX10R

                    Коментар


                    • #40
                      До: проблем с един паркирал се !

                      Между другото, преди да печатате каквото и да било самозалепващо, поизтересувайте се дали все пак материала е подходящ за прекарване през лазерен принтер!
                      Някои лепила се размекват от високата температура на печката на лазера. Две нежни следи от лепило по барабана могат да ви докарат ненужни главоболия.
                      Последно редактирано от tef4o; 21-10-09, 10:50.
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • #41
                        До: проблем с един паркирал се !

                        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                        Между другото, преди да печатате каквото и да било самозалепващо, поизтересувайте се дали все пак материала е подходящ за прекарване през лазерен принтер!
                        Някои лепила се размекват от високата температура на печката на лазера. Две нежни следи от лепило по барабана могат да ви докарат ненужни главоболия.
                        Съвета е ценен!!

                        Хартиените фолиа А4 в офис1 минават без никакви проблеми при изпичането.

                        Коментар


                        • #42
                          До: проблем с един паркирал се !

                          Познат с камион на разположение ако имате... да спре пред него за някакъв период от време ...
                          В Б-я нещата трябва да са "на доброто с добро, на лошото с двойно по-лошо", защото тарикати да ги ринеш с лопатата.

                          Коментар


                          • #43
                            До: проблем с един паркирал се !

                            Преди години съседи редовно спираха пред гаража ни.Понеже се познаваме и им се обаждах да си преместят колите - без да правя някакви проблеми - всеки път ми се извиняваха и т.н.Обаче това в нормално време без да бързам , познавам им колите ок.Проблема беше като се прибирах от дискотека в малките часове - ставаше гадничко. Няколко пъти като има непозната кола , звънях на всички звънци .След това съседите спряха се паркират там.А един гост се правеше на интересен и не слезе да си махне колата - явно прецени , че съм жена и няма смисъл.Извадих колана , закачих го и го оставих на средата на паркинга - с което далеч не се гордея , но бях излязла извън нерви.Докато се прибера до апартамента беше си заминал.Сега вече никой не спира пред гаража.
                            Женя Вълчанова 0888272565

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X