Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блясъци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Блясъци

    изтрит пост:

    шшш-т ей гат не разбираш от офрут що са убаждаш бе хайван . гат моиш гу напръий. стигъ уйдурми бе значи. дрън на гори, дрън да доле, кривуту му е да е баш на терсене на у-убавото и на кестерме на останалото.
    тва е траял бе джанъм и не се отваряй кат буламясал компот.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • До: Блясъци


      Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
      Кардан е основен първичен полов белег на автомобилен екземпляр от мъжки род. Много често демонстрацията на дължина и дебелина на карданите е ритуално действие с цел показване на превъзходство над други индивиди с по-малки кардани.
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • До: Блясъци

        Стефан:

        Ами І ноември е денят на Народните будители ...
        Но щом Международният ден на манафа е по-важен ...
        От тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=20536&page=2
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • До: Блясъци

          Войд каза:
          Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
          Бе и аз съм се пробвал ама по лесно падат от пушката
          А ГАД отговори:
          Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
          Ако я хвърляш точно...?!!!

          А и кучето нещо се развали,
          или понеже е стар не може да ги хваща,
          или аз, понеже също съм поостарял,
          не мога да го хвърлям, достатъчно бързо и високо!!!


          И всичко това заради бекасите от темата тук
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • До: Блясъци

            Quadra каза:
            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
            Ти не знаеш ли че Стефан никога не е бил бебе? Той се е родил зрял и напълно развит в момента на Големия Взрив и неговото съществуване е единствено и самодостатъчно условие да произлезе Вселената!

            Коментар


            • До: Блясъци


              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              Аз не съм Бог. Аз съм скромният Му наместник в София. Недостоен говорител на Неговата Воля.
              От тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=20764&page=2

              Коментар


              • До: Блясъци

                Пак Стефан, разбира се:

                ...Ако не внимаваш - ще смачкаш бронята в земната ос. А хората си живеят и не се впечатляват много че надяват на нея сиджимката на мечката да не се запилее нанякъде додето треснат по една бира със съседа. И той сиромахът избягал от жена си уж да разхожда неговата си мечка...
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...803#post242803
                There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                No wahalla.

                Коментар


                • До: Блясъци

                  Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                  Дай да им уредим на всички по една свирка тогава, та да са доволни !
                  Все ще има някой по-ляво нстроен, който няма да иска. ....
                  ........но имайте предвид, че повечето ще дойдат със семействата си, поне да покажат на жената кой е тоя Митков, който мрази циците и на децата съответно Дявол Коледа. ......
                  Е немам думи. От тази тема е.
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=17255&page=6
                  О899 2б2 1З2

                  Коментар


                  • До: Блясъци

                    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                    И ракия не пият... Мани, и бира не можеш да я накараш да пийне. Само някакви сокчета и чайчета... Ни ти трябва тоя спорт.
                    Виж има много по-екстремни спортове, ние от софта сме все майстори на спорта по Барбекюнинг, който се отделя на два алтернативни спорта Кебабченинг и Кюфтенинг, а аз пък се опитвам да наложа западния опит с Вурстченингът
                    И разбира се всичко това съчетано с Биринг
                    Адаш кога е олипиадата на тия спортоветемата е тук
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • До: Блясъци

                      Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                      .............. По тая логика да вземем да проверим дали това дето го оставяме в кенефа става за ядене а?
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • До: Блясъци

                        Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                        P.S. по африканските стандарти,аз с моите 40 години съм дълбок старец, а Стефан е древен бог!
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • До: Блясъци

                          Nik Nikolov каза:
                          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                          Което си е хубаво, хубаво е. Емилиян Станев беше голям майстор на рзказа.
                          По негово време, човечеството беше два пъти по малобройно, живота течеше бавно и сладко, като мед от лъжица, а аз всяка сутрин си лъсках обуЩАта по 10 минути. Ходех и на лов с големите. Имах и флоберка и уцелвах от време на време. И убивах, както осъзнах по късно. Но имаше много животни в резерватите.
                          Къде го сега това време ? Препускане от сутрин до вечер, по ми е евтино да си сменям ботушите на 3 месеца, отколкото да " губя " сутрин по 10 минути, за поддръжка. Но си отстоявам час в задръствания.
                          Та мисълта ми е, че отсрочката за човешкия ни вид свърши. Да съхраним поне малкото което ни е останало, в природата.

                          Коментар


                          • До: Блясъци

                            Пак Стефан:
                            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                            Интересно, кво ще направи цялото толкова напредничаво педераство, ако покрай клубовете им тръгнат тълпи от хора с плакати "Аз ебъ жени!" и прочее пропаганда на крайно просташкият междуполов секс.
                            Малко ни бяха всички други нещастия, та сега и педераско нашествие.
                            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                            Глей сеа, аз съм много даже за педерасите. Нека се множат и целиват. При такова положение за мене простакът остават повече жени. Така че - нека. Обаче да занимават целия свят постоянно със себе си и анусите си ми се вижда много.

                            Коментар


                            • До: Блясъци

                              Първоначално публикуван от quadra
                              Скъпи колеги да ви кажа само ей-така за протокола казва се ЧУКЧА а не ЧукЕ и ЧукчИ (за единствено число).
                              И друго, казва се Чапаев (Василий Иванич), а не Чапай

                              На тая надежда че ще се ограмотите де, но все пак нали тук се мислим за по-напред от голфаджийския форум
                              LZ1HKW
                              Реглаж на преден и заден мост
                              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                              Коментар


                              • До: Блясъци

                                Пак Стефан
                                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                                ....Замяната на естественото поведение с алчност е грешна стратегия. Но любима на педерасите.
                                О899 2б2 1З2

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X