Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блясъци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Блясъци

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Ти остави това. Днес какво стана. Значи влизам в банята. Там има две врътки, една синя и една червена. Винаги съм се чудел за какво е червената. Днес реших да проверя. Завъртам и ..., о.... Чудо! Потече топла вода. Открих я!! Открих топлата вода. Ама си мисля дали няма да мога да направя някакъв механизъм на синия кран, та когато студената вода минава през механизма с някакви хидромотори и виско съединители и дифузиране на потока да може да се стопля че да не ми се налага да ползвам тоя червения кран. Дали ще стане, а?
    От тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...391#post549391

    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • До: Блясъци

      Запитване за фирми, обръщащи волана десен-ляв:
      Цитат:
      Знам че тук в БГ има две такива фирми, но незнам нищо повече за тях, нито как мога да ги намеря или свържа.

      Здравей, аз съм едната фирма. Карам 22 метров 30 тонен ТИР и обръщам за секунди. Последният беше с една тройка, който рече да надникне ... и го намериха верно от лявата страна държейки волана ...
      От тук:
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=12679&page=6
      Последно редактирано от Savov; 21-12-08, 01:18. Причина: Забележка от модератор

      Коментар


      • До: Блясъци

        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
        Значи, обясниха ми днес сутринта. При някои жени, местоположението на G - точката, която толкоз се стрмим да намерим, като добри любовници, се откривало просто - G класа ))

        Темата произлиза от тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=23160
        G- точката според представително проучване в САЩ се намира в края на думата шопинG.....

        Коментар


        • До: Блясъци

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts
          Да де , ама не е все едно дали ше прокапе масло , мензис или ядрено гориво
          Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

          Коментар


          • До: Блясъци

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            Може ли въпрос?
            Постоянно ли правиш деца?
            Тогава защо постоянно си носиш ташаците? Слагай си ги само когато ще работиш на поражение, в тая терминология, става ли?
            Ако знам кога ще стрелям, няма да стрелям никога. Няма да се завра на това място. А когато се наложи, няма да мога да натисна Паузата, да изтичам до къщи, и да се върна със справедливостта...
            От коментар, смятам, няма нужда.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • До: Блясъци

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              ... Поне при скорости до 110 - 120 см/ч.
              Какви ли нерви трябва да има човек за да поддържа такива скорости по-дълго време...

              От тук.
              “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
              Walter Rohrl
              GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

              Коментар


              • До: Блясъци

                От Стефан

                Единственото допустимо изключение е мрънкането на грамотен щурман. Каже ли че ако още два километра няма бира - заминавате в дерето, с плачлив глас, веднага с
                е панирай. Наистина ще идете в дерето. Зарязвай всичко и изравяй багажника.
                Невероятен е , понякога имам сериозни съмнения че е извънземен
                Последно редактирано от cveti; 11-02-09, 17:36. Причина: Няма буква 4. Отделяне на цитат.
                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                WJ 4.7

                Коментар


                • До: Блясъци

                  Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                  Аз съм оня, дето много пада


                  От тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...971#post561971

                  Тоше, нищо лично
                  Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                  Коментар


                  • До: Блясъци

                    Първоначално публикуван от Детелина 74 Преглед на мнение

                    На 29 март, неделя, ще върнем часовниците един час напред.
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • До: Блясъци

                      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                      ...Не искам да се гавря с никого. Но ако за отразяването на масирана атака срещу столицата, е достатъчно да събудиш двама пияни шофьори на Джугани, да им хвърлиш сутрешните вестници и да им дадеш шкембе чорба, то някой наистина има проблеми с уж главния си, с извинение - мозък. А то техните следващи действия са псувни, разглеждане на календара, търсене на въже, псувни, намиране на въже, псувни, правене на метла, псувни, купуване на бира, каране по прашен път. Получаване на кеф, пиене на още бира и още кеф. Самолетите са отишли на друго място, поне една бомба е паднала е в оня гьол, довечера кви риби ше праим с баджанака, и ква ракия имаме ... Завиждай! Ма по-добре ела, ние ше сме дето стрелят. Само там е безопасно.
                      Стефан отново е във форма.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • До: Блясъци

                        Няма как да не изтипосам следните:

                        Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                        Абеееее и на мен ми е неудобна шофьорската седалка, но си мислех че е защото съм джобно гадже и съм висока 1 евро и 60 цента
                        Това в български мерки ще фойде някъде към три и двдесет - егати джоба
                        Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                        Та на мен ми е неудобна седалката тъй като е доста дълга и всъщност колената са ми върху седалката, абе картинката е като на АЛФ. Та за да стигам педалите седалката ми е максимално напред, ОБАЧЕ по този начин движението на волана е с прекалено свити лакти (абе да не кажа че циците ми пречат ) и за да е О.К. си смъквам облегалката назад. РЕЗУЛТАТА - шофирам в поза полулегнала, а катаджиите се чудят как се движи този джип без шофьор
                        Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                        П.П. Е не съм предполагала, че някога ще си търся нещо "по-късо" срам ме е чак
                        “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                        Walter Rohrl
                        GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                        Коментар


                        • До: Блясъци

                          Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
                          ... Даже ми се иска, това дето ми се ще...
                          От поста на Димо в темата Shaft Effect.
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • До: Блясъци

                            От темата за зачестилите кражби на 4х4:

                            Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                            Кражбите обичайно се извършват около 04:00 сутринта... От бригада с шофьор + още двама трима... Сигурно през деня тренират лека атлетика защото звука от вкарване на патрон в цевта ги кара да развиват скорости достойни за олимпийски рекорд... Иначе са нагли, с викове не се надявайте да им обърнете внимание...
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: Блясъци

                              Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                              ..............

                              Баси, самият аз се обърках от това което написах.

                              Коментар


                              • До: Блясъци

                                Първоначално публикуван от Beco
                                ..... Проблема е друг информацията и личните данни. Най официално се търгуват неофициално. ....
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X