Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Намерих си ГСМ-късмет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Намерих си ГСМ-късмет

    Първоначално публикуван от hudson Преглед на мнение
    ...съветват ме да се обърна към полицията.
    Точно така. После те задъжават операторите за проследяване и намират телефона. На сина ми така го намериха миналата година. Предпочетохме да го платят, отколкото да го върнат, беше поочукан за близо 4 месеца....но го намериха. С кутията и документите за собственост (фактура, гаранционна карта) в полицията...те знаят какво да правят нанатък.

    Коментар


    • #62
      До: Намерих си ГСМ-късмет

      Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
      Точно така. После те задъжават операторите за проследяване и намират телефона. На сина ми така го намериха миналата година. Предпочетохме да го платят, отколкото да го върнат, беше поочукан за близо 4 месеца....но го намериха. С кутията и документите за собственост (фактура, гаранционна карта) в полицията...те знаят какво да правят нанатък.
      На мен пък като ми откраднаха телефона през февруари и пуснах молбата за издирване още същата вечер, получих писмо, че е пуснат за търсене през ...ЮЛИ!
      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
      A2 (+)

      Коментар


      • #63
        До: Намерих си ГСМ-късмет

        Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
        На мен пък като ми откраднаха телефона през февруари и пуснах молбата за издирване още същата вечер, получих писмо, че е пуснат за търсене през ...ЮЛИ!
        В полицията, както и в армията, машината е доста тромава и бавно се завърта. Попълват се купища документи, доклади по оперативна линия и команден ред....сложно е да обяснявам. Нещо от сорта на ти докладваш писмено на по-големия ти брат, той - на майка ти, тя - на баща ти и т.н. Но пък завърти ли се веднъж, гази всичко наред. Проверявай редовно, поне веднъж месечно, досаждай им, регистрирай присъствие. Ще го намерят при първото включване към мрежата. Имам приятел в МТел и той ми обясни, че телефона при логване към мрежата излъчва данни за себе си и за сим-картата. Операторите имат договорни отношения с полицията, които ги задължават да предоставят информация. При ползване с предплатена карта се засичат номера, към които има регистрирани повиквания и които са на договор. После викат собственика и питат на кого е този номер. В МВР, МО, ДАНС няма такова нещо като да не отговориш на въпрос. Така, че....успех с намирането.

        Коментар


        • #64
          До: Намерих си ГСМ-късмет

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          Гордея се, че те познавам. Точно така постъпва един истински комсомолец.
          Значи все пак партията и ДКМС не са си губили времето напразно макар и да нямаше ГСМ-и тогава.
          А днешната младеж, днешната младеж щеше да го занесе в заложната къща и с парите да си купи шише ракия...

          П.П. А мога ли да попитам в списъка нямаше ли телефон Тати и защо избра точно тоя..
          Наскоро на едно момиче и падна телефона,докато си вадеше портмонето от чантата пред един "клекшоп".Аз се наведох,взех го и й го връчих.Тя ме погледна много странно и шокирано и ми каза "Ох,Благодаря!".Като ме видя моят приятел ми каза:"Абе ти луд ли си бе?!Това бяха сигурно 30лв. в заложната къща!"И понеже той пуши трева и шмърка амфетки по цял ден,аз му казах:"Как ли щеше да се почустваш ти,ако си беше изгубил лепилцето?".Иначе аз съм връщал и портмонета,документи и т.н.Просто съм си губил неща и знам колко е тегаво...Жалко,че добрите хора са застрашен вид...
          Offroad + Enduro + Company + Barbecue + Beer + Camp + Chicks in tent = Life is life...

          Коментар


          • #65
            До: Намерих си ГСМ-късмет

            Даа..колега,малко са,а това си е направо трагично. И все пак човек явно като намери нещо и си го присвои, не мисли за главоболията на този дето го е изгубил. Може би ако и дори най-гадния,смотан и крадлив човек се замисли би го върнал.. В България все още има алтернатива за потръгване към добри дела и винаги ще има докато има хора като теб,мен и всички тук в тази тема и изобщо всички който са съпричасни към едно благородно дело.. дано не само покрай изборите има добрини от към партиите но и да се замислят за едно ново начало..

            пП. Поздрави и дано не съм се изявил като спамер
            OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X