Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Намерих си ГСМ-късмет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Намерих си ГСМ-късмет

    Сега преди един час се прибирам с колата от детската градина и, какво да видя на паркинга ГСМ с калъвче.Спирам колата и го взех,Нокиа с изтощена батерия.Не мога да го включа,обаче си имам зарядно в къщи.Закачам го на зарядното,повъзбуди се батерията,и ми иска пин-код.Набирам 0000 и телефончето тръгна.Веднага зареди списъка с абонати и гледам-Мама.Набирам и отсреща ми една жена почти плаче.Викам ела си прибери телефона,а тя не може да говори от радост.Купила го на детето си момиченце преди 10-тина дена нов.Еисега таман доиде да си го вземе и рева-рева пред вратата.Донесе ми едно шише ракиика,евала на жената.
    Късмет за мен и за нея!

  • #2
    До: Намерих си ГСМ-късмет

    Явно все още има свестни люде и ти си един от тях!
    Поздравления!
    Ferrum dum ignis candet cudendum est.

    Коментар


    • #3
      До: Намерих си ГСМ-късмет

      Браво,добре си постъпил.Така трябва да бъдем всички.Поздрави
      sigpic

      Коментар


      • #4
        До: Намерих си ГСМ-късмет

        Много добре си направил! Гордеем се с теб!
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #5
          До: Намерих си ГСМ-късмет

          Евала и на теб!Човек си!Браво!Други на твое място можеше и да не го върнат!
          Последно редактирано от cveti; 05-03-09, 17:11.
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #6
            До: Намерих си ГСМ-късмет

            Браво колега поздравления за благородната постъпка!
            Малко хора постъпват като тебе .
            Поздравления отново .
            flash-gsm team

            Коментар


            • #7
              До: Намерих си ГСМ-късмет

              Гордея се, че те познавам. Точно така постъпва един истински комсомолец.
              Значи все пак партията и ДКМС не са си губили времето напразно макар и да нямаше ГСМ-и тогава.
              А днешната младеж, днешната младеж щеше да го занесе в заложната къща и с парите да си купи шише ракия...

              Веднага зареди списъка с абонати и гледам-Мама.Набирам и .......
              П.П. А мога ли да попитам в списъка нямаше ли телефон Тати и защо избра точно тоя..
              Последно редактирано от Chinela; 05-03-09, 17:22.

              Коментар


              • #8
                До: Намерих си ГСМ-късмет

                Много добре си постъпил колега Защо не са всички така..Аз съм губил два телефона и няма следа от нито от един и съм 100% че идвата са намерени но някой е решил да си ги присвои Все пак аз ако намеря нещо винаги бих го върнал или поне ще се опитам ако немога да намеря собственика на предмета бих потърсил помощ от упалномощено лице за тази дейност Поздрави.

                ПП. Ако модераторите сметнат това за спам моля да бъда извинен.
                OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                Коментар


                • #9
                  До: Намерих си ГСМ-късмет

                  Може би много от нас бяха постъпили като теб.Поздрави и от мен.
                  "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

                  Коментар


                  • #10
                    До: Намерих си ГСМ-късмет

                    Браво евала шапка ти свалям за постъпката.И наздраве
                    Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                    КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Намерих си ГСМ-късмет

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      Гордея се, че те познавам. Точно така постъпва един истински комсомолец.
                      Значи все пак партията и ДКМС не са си губили времето напразно макар и да нямаше ГСМ-и тогава.
                      А днешната младеж, днешната младеж щеше да го занесе в заложната къща и с парите да си купи шише ракия...
                      И все пак не съм на твоето мнение,аз съм все още от днешната маладеж и не бих постъпил така..но все пак всеки си има мненйе..

                      ПП. А и какво лошо има в ракията
                      OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Намерих си ГСМ-късмет

                        браво и аз те поздравчвам,жалко моят никой не го върна
                        Кръвна група А1B+

                        Коментар


                        • #13
                          До: Намерих си ГСМ-късмет

                          Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение

                          ПП. А и какво лошо има в ракията
                          След малко я почвам!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Намерих си ГСМ-късмет

                            Добра постъпка - ЕВАЛА.
                            Мои телефони няколко пъти са връщани от добри хора като теб.
                            На мен не ми се е случвало да намеря, но ако стане няма да се колебая.
                            В повечето случаи не е важен телефона а какво имаш в него и картата.
                            VITARA, SAMURAI
                            FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                            RENAULT ESPACE QUADRA
                            ...и едно сивикче за града...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Намерих си ГСМ-късмет

                              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                              Сега преди един час се прибирам с колата от детската градина и, какво да видя на паркинга ГСМ с калъвче.Спирам колата и го взех,Нокиа с изтощена батерия.Не мога да го включа,обаче си имам зарядно в къщи.Закачам го на зарядното,повъзбуди се батерията,и ми иска пин-код.Набирам 0000 и телефончето тръгна.Веднага зареди списъка с абонати и гледам-Мама.Набирам и отсреща ми една жена почти плаче.Викам ела си прибери телефона,а тя не може да говори от радост.Купила го на детето си момиченце преди 10-тина дена нов.Еисега таман доиде да си го вземе и рева-рева пред вратата.Донесе ми едно шише ракиика,евала на жената.
                              Късмет за мен и за нея!
                              Заслужаваш похвала!!!!!!!!!!!!!
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X