Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам адронен колайдер втора употреба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Продавам адронен колайдер втора употреба

    Съединението прави колижъна !!
    Viva el colaideron siempre.

    Нещата загрубяха и врагът се покри!
    Като се е покрил, викаме колайдерните танкове от Венера, Йо и Горна Баня и инициираме градска антипартизанска война, и после... Ама, чакай бе... Кога влезнахме ние в ролята на тия, дето мачкат по-слабите ?! Кога станахме по-силни ?! Явно, щом започваме да репресираме всичко и всички, значи революцията ни е била успешна ))
    Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

    Коментар


    • #62
      До: Продавам адронен колайдер втора употреба

      Първоначално публикуван от Yordan Преглед на мнение
      ... щом започваме да репресираме всичко и всички, значи революцията ни е била успешна ))
      То по това се познава.

      Симеоне, твоята е лесна. Аз имам само стара катодна тръба. 12 keV, защото е черно-бяла... ама е ускорител, де.

      Коментар


      • #63
        До: Продавам адронен колайдер втора употреба

        Toку що беше докладвано от един агент, че е минал успешно теста на миниколайдер направен от ТХО на кинескоп ОПЕРА. Не ускорявал много добре.... и не правил кръгли дупки и не били точно черни ама като за вкъщи става.

        П.С. Търся стари кинескопи....
        no signature no problems

        Коментар


        • #64
          До: Продавам адронен колайдер втора употреба

          Първоначално публикуван от Yordan Преглед на мнение
          Не се излагай, това не е колайдер. Аз съм виждал колайдер и ги знам как изглеждат, Drugarq крие един в мазето.
          Абе, Drugarq... Ти добре си ги наотворил тия сума ти черни дупки, ама що не гледаш къде изсипват от "изхода" си ? Аз се чудя откъде се трупа целия тоя боклук на балкона, а то днеска излизам и гледам - твоята дупка, от кошчето, се отворила баш там и изсипва битови отпадъци. Пак че не е другата, дето си я монтирал на кенефа... Обаче, айде, ще си затворя очите и ще го преглътна, ама ако ми направиш една голяма - достатъчна да налапа трите строежа край блока с все прахоляка им. Нямам претенции къде ще се отвори на "изхода", може в центъра на Тихия океан, може по средата между Земята и Луната, така че имаш възможности за изява. Само да не е в езерото на Панчарево, че то е още по-мръсно и току виж боклуците плъзнали наобратно, по градиента си...
          Съжалявам за боклука и бих го прибрал но не мога.Вчера калибрирах портовете за стабилизация и без да искам натиснах червеното копче.Отвори се една дупка и колайдера падна в нея, барабар с 2 буркана компот от сливи и една купчина тухли от акумулираща печка.Ся съм я покрил с едно чердже да не падне някой в нея.Ееех, остана ми само емблемата на VW и кинескопа от Юност.Изглежда всичките му атоми са се пръснали над Пловдив.Събирайте атомите колеги, може пак да го сглобим!
          Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

          Коментар


          • #65
            До: Продавам адронен колайдер втора употреба

            Хе !!
            Единият имал катодна тръба (12 keV. Що кев, кво е тва кев, то направо кеф).
            Другият имал синхрф... сирфхн... синхронно нещо с фази.
            Абе хора, що си траете ? Ние изнесохме революцията с 3 бурми и 2 ламарини. Ако разполагахме и с тия технологии... Досега да сме плъзнали из целия Кентавър, глей как ме е яд, начи.

            fanatic, на връщане от колайднировката минах през Калисто и вербувах един, агент Ернесто (потомък на един друг Ернесто). Та той разправя, че дупките дето не ги прайм баш черни, ами леко сивеят, можем да ползваме да засмукват сивата икономика. Те в родата имали голям опит с нея. Дупките, които не са съвсем кръгли (а например квадратни), ги намирал за особено красиви и естетически издържани. Попита ме какво правим с русите дупки, но му казах че досега не сме им намерили смислено приложение и само ги трупаме в кашони.

            Вчера звънна Щирлиц, пита какви са ни плановете. Викам му, не мога да говоря еднолично, тука сме доста. Но да почват да си режат ядрените ракети, че само ни изнервят с тях. Хем че американците вече си ги обърнаха на скрап, след като "учтиво" ги "помолихме" (разбирай, малка и добре насочена дупка омете Area 51 и я изпрати обратно на тези, на които им принадлежи - извънземните).

            Drugar, за колайдера се не тревожи - Ковачът ги прави масово вече. За компотите ме е яд, че зима иде...
            Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

            Коментар


            • #66
              До: Продавам адронен колайдер втора употреба

              Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
              ...ни дойде идея да направим портативен мозъко-колайдер за активни изменения в ядрото на клетките, чрез интегрирането на черни дупчици. ( прилагам снимка 2). След първите тестове се видя, че уреда работи. Имаше наличие на мозъчна активност при блондинка.
              Проблемът дойде от там че ни свърши обогатения уран 235 за захранването. Мината край Якуруда отказа да ни снабдява.
              Та да дойдем на въпроса някой има ли стари акумулатори.?
              Губили сте си времето. Мозъко-колайдера е измислен през 20-те години на миналия век. И още тогава е доказано, че мозъчна дейност в тази така апетитна и привлекателна част от човечеството не съществува.

              Ама така е като не сте внимавали в четвърти клас на началното училище...

              Коментар


              • #67
                До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                Първоначално публикуван от Tougi Преглед на мнение
                Губили сте си времето. Мозъко-колайдера е измислен през 20-те години на миналия век. И още тогава е доказано, че мозъчна дейност в тази така апетитна и привлекателна част от човечеството не съществува.

                Ама така е като не сте внимавали в четвърти клас на началното училище...
                Бъркаш, това е разработка на друг уважаван учЕн. Збитсъм. Ние с Blacksmith само взаимствахме идеята. Збития имаше за цел да произвежда руси сексуални робини без те да знаят. Ние имаме по-висша цел. Хайде да не се обиждаме.
                no signature no problems

                Коментар


                • #68
                  До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                  Абе успях да събера малко атоми та да го сглобя до някъде.Ся работи само единия лъч и може само да реже хляб и да вари яйца от разстояние.Ако намери джанти от Застава, задан мост от Уаз, помпа за чистачи от Жигула и километраж от Москвич го сглобявам веднага!След малко калибрация ще прави не черни дупки ами черни плоскости.Ако им барнем цвета стават супер за тапети.
                  Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                    Първоначално публикуван от Yordan Преглед на мнение
                    ...С гордост обявявам, че сега редиците ни са с порядък по-големи. 37 доброволци се записаха доброволно, 12 доброволци се записаха с недомвлъвки, 3-ма доброволци бяха записани против волята си. Утре учредяваме ФСБОП - Фронт за Свободна и Безполезна Опотреба на, ъъъ, Дупки (не се връзва с абревиатурата, което е за заблуда на противника).
                    Докладвам.
                    Като таен агент(за туй до сега си траех)
                    реших да тествам системата за вербовка и колайдрисване.
                    Системата работи другари. Работи, даже е слабо казано!
                    Оня ден реших да се внедря като доброволец.
                    Веднага бях засечен от Системата, колайдерован
                    и сега съм един от ония трима доброволци,
                    дето са посочени последно.
                    Е, в резултат вече съм и син,
                    но по-добре, отколкото да съм кафяв!
                    Оставам верен член и таен агент на ФСБОП(Дупки).
                    Колайдеремос!!!

                    Коментар


                    • #70
                      До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                      Първоначално публикуван от Drugarq Преглед на мнение
                      Абе успях да събера малко атоми та да го сглобя до някъде.Ся работи само единия лъч и може само да реже хляб и да вари яйца от разстояние.Ако намери джанти от Застава, задан мост от Уаз, помпа за чистачи от Жигула и километраж от Москвич го сглобявам веднага!След малко калибрация ще прави не черни дупки ами черни плоскости.Ако им барнем цвета стават супер за тапети.
                      Джанти от Застава GT55 стават ли? Километраж от 408-ка също можем да уредим.
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                        Kaто пилотен експериментатор имам право да предложа следното:

                        1. Вече коледарите да се казват колайдери и да ходят вместо със сурвачки от тия старите с нови изработени от нас колайдерачки. Които не се заблуждавайте не дерат а колайдисват. Който повече пари дава толкова по-малко ще му набиват черни дупки по гърбината.
                        2.Коледа вече да е празник на колайдерите от всички страни, официален празник на ФСБОП.

                        Имам и други предложения но да не прекалявам....

                        искрено ваш, фанатично заколайден - fanatic.
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #72
                          До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                          Аз гласувам предложенията да се приемат. Като оставаме отворени за всякакви други предложения. Всъщност, при други обстоятелства бих си позволил да кажа, че нашите черни дупки винаги са отворени за всякакви предложения, обаче не искам да бъда разбран криво и затова няма да го кажа.
                          Можем да прекръстим Коледа на Колейда, или направо Колайда. При все че по-забавният празник ще е Великден, когато всички ще си мерят малките (маскирани като шарени яйца) колайдерчета и на кого са му по-яки протоните.
                          GAD е класически случай, то обикновено така става - който се дърпа в началото, впоследствие става най-ревностен защитник на каузата. GAD е най-тайният измежду тайните ни агенти. Никой не трябва да знае къде е и какво прави. Няма го и в архивите. Мисиите му са строго секретни до степен такава, че доста често и сам няма да подозира за тях. Само някой, който не съществува за Системата, може да я разруши отвътре. Пример - Нео от Матрицата (летящо аматьорче, в сравнение с нашата агентура).
                          Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                          Коментар


                          • #73
                            До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                            Най-учтиво моля всички съфорумници и собствениците на скрападжийски пунктове за една лична услуга:ако видите въпросната джуджавака предотвратете транжирането и от въпросните черни мазни българи.След това също така любезно ми звъннете/може и на лични/ за да дойда да я натоваря че съм зорлия.Ще я ползвам еднократно/демек няма да я захабя/,само да врътна една харабийска дупчица,да набуча вътре тъщата и да настроя изхода да е на майната си!!!
                            После я дарявам на съмишленици от раз.
                            Предварително благодаря за разбирането и съдействието!
                            Искрено Ваш:ЗЕТ КАТО МЕД.
                            То за тъщите има спец разработки на :

                            ТЪЩОМЕТ
                            ТЪЩОЧИСТИТЕЛ
                            ТЪЩОПРЕОБРАЗУВАТЕЛ

                            Един приятел след дълги нощи на инеженерна мисъл на к'вот има за пиене ги измисли и избяга в Щатите. Явно е бил интересен за определени кръгове в Белия дом-овалния кабинет....
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #74
                              До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                              ШШШШШШШШШШШШШШ не се праете на много интелигентни и не ми набутвайте некви термини дет ги не разбирам, Къв колайдер,къв коледар? Кви черни дупки , кви космически кораби? Ше ви отрежа кабелната телевизия на всичките!!!

                              Аз колко пъти да ви обяснявам , вместо да пускате теми - да се обръщате за съвет към мене- ЕС класата на форума, А ЕМ ДЖИ-то на българското ендуро.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                                Първоначално публикуван от Yordan Преглед на мнение
                                Аз гласувам предложенията да се приемат. Като оставаме отворени за всякакви други предложения. Всъщност, при други обстоятелства бих си позволил да кажа, че нашите черни дупки винаги са отворени за всякакви предложения, обаче не искам да бъда разбран криво и затова няма да го кажа.
                                Можем да прекръстим Коледа на Колейда, или направо Колайда. При все че по-забавният празник ще е Великден, когато всички ще си мерят малките (маскирани като шарени яйца) колайдерчета и на кого са му по-яки протоните.
                                GAD е класически случай, то обикновено така става - който се дърпа в началото, впоследствие става най-ревностен защитник на каузата. GAD е най-тайният измежду тайните ни агенти. Никой не трябва да знае къде е и какво прави. Няма го и в архивите. Мисиите му са строго секретни до степен такава, че доста често и сам няма да подозира за тях. Само някой, който не съществува за Системата, може да я разруши отвътре. Пример - Нео от Матрицата (летящо аматьорче, в сравнение с нашата агентура).
                                Благодаря, че си ме разбрал толкоз правилно.
                                От мен по-ревностен защитник на каузата
                                няма и да се намери, поне на един парсек разстояние.
                                Никак няма да се намери даже,
                                щото с директивата спусната от ръководството
                                на Системата започвам да изчезвам постепено,
                                та до степен сам да не мога да се намеря.
                                Толкова никой и таен ще стана,
                                че направо ще се претопя(претворя) в Системата
                                и тогава няма да има значение кой какви андрони има
                                и на кого са му по-големите колайдерчетата,
                                защото всичко ще бъде една обединена ГЧД(Голяма Черна Дупка).
                                Хора, да обединим малките си, нищожни дупчици
                                в името на святото дело!!!
                                Дупки от всички страни, обединявайте се!!!
                                Колайдеремос!!!

                                Всъщност, процеса на изчезване е започнал.
                                Почнаха да се изличават букви от подписа ми.
                                А предполагам, че процеса ще завърши с цялостното
                                изчезване на виртуалната ми личност!!!
                                Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 16-09-08, 19:39.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X