Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам адронен колайдер втора употреба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Продавам адронен колайдер втора употреба

    Първоначално публикуван от Tougi Преглед на мнение
    Хм, някакъв много подозрителен ажиотаж цари в тази тема. Нещо почва да ме съмнява. Да не би колайдера да е този...
    Не се излагай, това не е колайдер. Аз съм виждал колайдер и ги знам как изглеждат, Drugarq крие един в мазето.
    Абе, Drugarq... Ти добре си ги наотворил тия сума ти черни дупки, ама що не гледаш къде изсипват от "изхода" си ? Аз се чудя откъде се трупа целия тоя боклук на балкона, а то днеска излизам и гледам - твоята дупка, от кошчето, се отворила баш там и изсипва битови отпадъци. Пак че не е другата, дето си я монтирал на кенефа... Обаче, айде, ще си затворя очите и ще го преглътна, ама ако ми направиш една голяма - достатъчна да налапа трите строежа край блока с все прахоляка им. Нямам претенции къде ще се отвори на "изхода", може в центъра на Тихия океан, може по средата между Земята и Луната, така че имаш възможности за изява. Само да не е в езерото на Панчарево, че то е още по-мръсно и току виж боклуците плъзнали наобратно, по градиента си...
    Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

    Коментар


    • #32
      До: Продавам адронен колайдер втора употреба

      Тази черна дупка под тоалетната да не изхвърля само при ромуланците, че има опасност да доидат тук и да ни попилеят ако им оакаш пеизажа
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #33
        До: Продавам адронен колайдер втора употреба

        На друго място, по същото време...

        Докато разните форумни гамени пишеха в темата за колайдера, десетките разузнавачи от американските и руските служби по сигурността четяха сайта и се потяха над редовете. Бедните хорица недоумяваха как така тия оффроудърни ненормалници, използвайки 3 шасита, 2 акумулатора и 8 метра жички тип медни, бяха успели да построят колайдер и сега произвеждаха масово черни дупки за битови нужди...

        Щирлиц нервно четеше 230-та страница от "колайднатата тема", както разузнаването я наричаше и която тема отдавна беше преместена в СПАМ-раздела. Тракането на телетипа в съседната стая му пречеше да се съсредоточи. Пепелта от цигарата му беше на път да се изръси на пластмасовото бюро, модерно замазано с имитиращ дъбова дървесина лак, реколта 1954 г.

        Току-що беше прочел в темата за ПЪТУВАНИЯТА как 4 джипки бяха ходили през почивните дни да покъртят из лунните кратери, задвижвани от малките си колайдерчета, заменили допотопните двигатели на производителя. Въпросните двигатели бяха второ поколение от сорта и, благодарение на това, цената на туристическия билет за лифта Драгалевци-Плутон беше спаднала от убийствените 2,50 лв на човек, до далеч по-приемливите 20 стотинки. Реално, замисли се Щирлиц, СКГТ София искаше повече пари от хората за да ги прекара от Младост до Люлин, като цената на вътреградските преходи беше не по-различна...

        Ловците от ЛОВНИЯ форум се хвалеха с новите си пушкала, стрелящи с миниатюрни черни дупчЕта, чиито "изход" се отваряше директно над подредената софра и дивечът падаше там готово изпечен. Поради пространствено-времевите деформации, съпътстващи процеса, доста често това се случваше още преди въпросният дивеч да бъде отстрелян...

        Щирлиц бавно се извъртя на стола си (пепелта от цигарата му плавно падна на пода... Не, на бюрото.). С кръвясали очи разгледа намиращите се зад него пултове за управление на ядрените ракети. В очертанията на прозореца се мержелееха безбрежните площи на свръхмодерните силози, съхраняващи достатъчно мощ за заличаването на Слънчевата система. Два изтребителя изреваха в небето. Всеки от тях можеше да превърне Ню Йорк в мазна, лигава шлака.
        "Боже, колко сме изостанали...", помисли си Щирлиц.
        Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

        Коментар


        • #34
          До: Продавам адронен колайдер втора употреба

          Йордане, върхът си!
          Стругатцки и компания могат само да ти дишат прахта!
          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

          Коментар


          • #35
            До: Продавам адронен колайдер втора употреба

            А и още нещо, недеи да криеш оня X-бузон под възглавницата, че онези от ЦЕРН мног си го търсят вече.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • #36
              До: Продавам адронен колайдер втора употреба

              А, недей така Аз съм земен човек. Като пусна бинокъла, хвана телескопа и погледна нагоре, може и да ги видя Стругацки
              Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

              Коментар


              • #37
                До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                Откраднат от банда черни, като дупките и продаден за скраб.
                Моля да заключвате темата.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #38
                  До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Откраднат от банда черни, като дупките и продаден за скраб.
                  Моля да заключвате темата.
                  Най-учтиво моля всички съфорумници и собствениците на скрападжийски пунктове за една лична услуга:ако видите въпросната джуджавака предотвратете транжирането и от въпросните черни мазни българи.След това също така любезно ми звъннете/може и на лични/ за да дойда да я натоваря че съм зорлия.Ще я ползвам еднократно/демек няма да я захабя/,само да врътна една харабийска дупчица,да набуча вътре тъщата и да настроя изхода да е на майната си!!!
                  После я дарявам на съмишленици от раз.
                  Предварително благодаря за разбирането и съдействието!
                  Искрено Ваш:ЗЕТ КАТО МЕД.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                    Ще я ползвам еднократно/демек няма да я захабя/,само да врътна една харабийска дупчица,да набуча вътре тъщата и да настроя изхода да е на майната си!!!
                    После я дарявам на съмишленици от раз.
                    Предварително благодаря за разбирането и съдействието!
                    Искрено Ваш:ЗЕТ КАТО МЕД.
                    Сигурен ли си че само за тъщата ще го ползваш
                    Където Бирата, Там и Аз...

                    Коментар


                    • #40
                      До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                      Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                      Сигурен ли си че само за тъщата ще го ползваш
                      Бяга ли гузния негонен...

                      Коментар


                      • #41
                        До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                        Моля колегата trajal да даде координати за връзка.

                        Търсят го спешно от кметството - питат колко боклук побира една черна дупка с нормални размери.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                          Ще помоля модераторите да заключат темата, тъй като колайдерът се спира от продажба. В събота вечерта, се е откачил от ключодържателя ми, без да го усетя и в бързината съм го загубил. Благодаря на Туги, че го е намерил, съхранил и има доблестта да си признае! Тия дни ще мина да си го прибера. Много да го пазиш, да не ми го счупиш! Моля, не го разглобявай!
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • #43
                            До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                            ВНИМАНИЕ !
                            колегата trajal е в известна степен некоректен!
                            Миналата седмица от него купих квадро-квази-неутронен-екстраполатор , (от малкия модел, с педали) , с четири индивидулни линии за прихващане и следене на дребен дивеч , който меко казано ,не работи. Дори по лошо. При първото развъртане , на четири оборота на педалите , при средно голям натиск , жироскопа се откачи и ............

                            ..... Това го намерих в нет-а . Дали става въпрос за същия продавач...?
                            Уморените коне не ги убиват , нали ??

                            Коментар


                            • #44
                              До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                              Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
                              ВНИМАНИЕ !
                              колегата trajal е в известна степен некоректен!
                              Миналата седмица от него купих квадро-квази-неутронен-екстраполатор , (от малкия модел, с педали) , с четири индивидулни линии за прихващане и следене на дребен дивеч, който меко казано ,не работи. Дори по лошо. При първото развъртане , на четири оборота на педалите , при средно голям натиск , жироскопа се откачи и ............

                              ..... Това го намерих в нет-а . Дали става въпрос за същия продавач...?


                              100% е той. Обаче, аз не виждам проблема - то си пише, че екстраполатора е квази. Виж, ако не е квадро, или ако е само парт тайм квадро е друга работа.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                                Първоначално публикуван от Tougi Преглед на мнение
                                Моля колегата trajal да даде координати за връзка.

                                Търсят го спешно от кметството - питат колко боклук побира една черна дупка с нормални размери.
                                Адреса е Юпитер зона 4444 ул."неутрон" 12.А най горещата оферта е от Бате Борисов-Иска с колайдеро да преработваме боклуко.
                                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                                -----------------------------------------------
                                Питието определя съзнанието....
                                -----------------------------------------------
                                0887770735

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X