Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам адронен колайдер втора употреба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Продавам адронен колайдер втора употреба

    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
    Адреса е Юпитер зона 4444 ул."неутрон" 12.А най горещата оферта е от Бате Борисов-Иска с колайдеро да преработваме боклуко.
    Баси...се'а ше трЕбва да паля навигацията...И к'во???Аз първи казАх,че го зимам(справки стр.1, 2-ри пост),после и други се включиха,стнА нЕкакво тайно наддаване,после нЕкой друг го е зел,ама през нЕкой трети човек...и аз се'а к'во-лапам чушки.Да,ама не...С Блексмит-а сме френдове и сме се уредили с още една такава джаджа,че даже е и по-убава от вашата.И доста по-ефтина...Хак да ви е,като ни прецакАхте така долно.Се'а ние с него ше си праИме дупки...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #47
      До: Продавам адронен колайдер втора употреба

      Първоначално публикуван от ninja_1
      Се'а ние с него ше си праИме дупки...
      И ше си минавате през тях да си тествате джипките.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #48
        До: Продавам адронен колайдер втора употреба

        Тук се заформят разни не лицеприятни конгломерати, чиято единствена цел е да ме лишат от адронен колайдер!
        Дебело подчертавам, че всеки опит за намеса в моите дела ще бъде моментално разбита на основни градивни частици и пратена дълбоко в новопоявила се черна дупка!
        Обявявам създаването на екип за борба с анти адроно колайдерите!
        Основни агенти в борбата са:
        Соти-виден адроно маниак, борец за правото на свободно ползване на черни дупки.
        Йордан-таен агент внедрен в редиците на КГБ(ГРУ)и отличен стрелец с протони ,уловител на кварки и главен пазител на Божията частица!
        Това е командният състав, действащите агенти под прикритие няма да споменавам!
        Молби за приемане в екипа се подават в деловодството или на адрес:
        Плутон 9, ул Млечен път №90046567745(до големия колайдер).
        Ferrum dum ignis candet cudendum est.

        Коментар


        • #49
          До: Продавам адронен колайдер втора употреба

          Вече има опашка...
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #50
            До: Продавам адронен колайдер втора употреба

            баси к'во се пънете, т'ва е супер илементарно, моем да го направим в тоалетната за 23лв и 75ст без 1лв. и 47ст. (щото и без т'ва имам ръждива тел и клещи) 2м2 шперплат, старо чергило от тир, панти, винкел някоя друга пружина от скрапа, радио отпадъци (активни) и ако някой откопа стар реактор от чернобилските, малко "мамата", чук и ... върти педалите.
            И сме в бизнеса, Ний тез жип с лебедка наобратно местим, че един коглайдер ли не моем отмааме ...
            Кат отмааме серия некой ще ги купи за 50 млн. заради шарената панделка с надпис
            - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
            - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

            Коментар


            • #51
              До: Продавам адронен колайдер втора употреба

              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
              Най-учтиво моля всички съфорумници и собствениците на скрападжийски пунктове за една лична услуга:ако видите въпросната джуджавака предотвратете транжирането и от въпросните черни мазни българи.След това също така любезно ми звъннете/може и на лични/ за да дойда да я натоваря че съм зорлия.Ще я ползвам еднократно/демек няма да я захабя/,само да врътна една харабийска дупчица,да набуча вътре тъщата и да настроя изхода да е на майната си!!!
              После я дарявам на съмишленици от раз.
              Предварително благодаря за разбирането и съдействието!
              Искрено Ваш:ЗЕТ КАТО МЕД.
              Ти за едната тъща си готов да минеш в противниковия лагер Не те е срам!Да знаеш че щи го пиша в досието и ако не се поправиш ще ти пратя най страшният ни супер агент ТИШО, да те разколайдри на елементарни частици!
              Ferrum dum ignis candet cudendum est.

              Коментар


              • #52
                До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                Първоначално публикуван от Blacksmith Преглед на мнение
                Ти за едната тъща си готов да минеш в противниковия лагер Не те е срам!Да знаеш че щи го пиша в досието и ако не се поправиш ще ти пратя най страшният ни супер агент ТИШО, да те разколайдри на елементарни частици!
                Опаа, не си казал и съм тук, само треа да си помислиш! Максе , давай щерката дорде не съм те анихилирал , а за тъща ти аз поемам грижата!

                Коментар


                • #53
                  До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                  Алоо, групата на анти адроно колайдерите!
                  Кво стана а?
                  Виждате ли с какви супер агенти разполагаме,ха хаа!
                  Дори шифрограмата ми до Тишо още не е пристигнала и той е вече на фронтовата линия!
                  Съветвам ви да се покриете дълбоко и да наблюдавате нашата адроно колайдерна мощ, с ужас и страх!
                  Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                    Понеже гледам нещо много се запалихте ,ще ви покажа с Blacksmith онзи ден след поемане на определено количество ( 2л. ) 50 градусова дейонизирана и двойно катодно препечена ( прилагам 1-вата снимка за пояснение на производството) течност, ни дойде идея да направим портативен мозъко-колайдер за активни изменения в ядрото на клетките, чрез интегрирането на черни дупчици. ( прилагам снимка 2). След първите тестове се видя, че уреда работи. Имаше наличие на мозъчна активност при блондинка.
                    Проблемът дойде от там че ни свърши обогатения уран 235 за захранването. Мината край Якуруда отказа да ни снабдява.
                    Та да дойдем на въпроса някой има ли стари акумулатори.?
                    Прикачени файлове
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #55
                      До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                      Понеже гледам нещо много се запалихте ,ще ви покажа с Blacksmith онзи ден след поемане на определено количество ( 2л. ) 50 градусова дейонизирана и двойно катодно препечена ( прилагам 1-вата снимка за пояснение на производството) течност, ни дойде идея да направим портативен мозъко-колайдер за активни изменения в ядрото на клетките, чрез интегрирането на черни дупчици. ( прилагам снимка 2). След първите тестове се видя, че уреда работи. Имаше наличие на мозъчна активност при блондинка.
                      Проблемът дойде от там че ни свърши обогатения уран 235 за захранването. Мината край Якуруда отказа да ни снабдява.
                      Та да дойдем на въпроса някой има ли стари акумулатори.?
                      Малко сте сбъркали втората снимка... Освен ако не е блондинка под прикритието на японка...може би....

                      Коментар


                      • #56
                        До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                        Малко сте сбъркали втората снимка... Освен ако не е блондинка под прикритието на японка...може би....
                        След наколаидерването на мини черни дупчици в мозъчните клетки на блондинката, ефекта е, че се появи видима мисловна дейност, но за съжаление има странични ефекти (виждат се на снимката)!
                        Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                          Днеска бех колайндировка (вече няма "командировки") до астероидния пояс, за да вербувам нови агенти. Излезе ми по-скъпо от предвиденото (14 лв. и 56 ст., + 100 грама лукчета подкуп на митницата), щото там алкохолът е доста скъп, дестилират го при 'ноо ниска гравитация...
                          С гордост обявявам, че сега редиците ни са с порядък по-големи. 37 доброволци се записаха доброволно, 12 доброволци се записаха с недомвлъвки, 3-ма доброволци бяха записани против волята си. Утре учредяваме ФСБОП - Фронт за Свободна и Безполезна Опотреба на, ъъъ, Дупки (не се връзва с абревиатурата, което е за заблуда на противника).
                          Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                            Йордане, колайдинираи действията на агентите и ги пращай на фронта!
                            Нещата загрубяха и врагът се покри!
                            Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                              Колайндремос! Смърт на антиколайндристите! Колайндери от всички страни - обединявайте се! Да живее ФСБОП! Е сега вече ви скъса`ме всички енергийни връзки!

                              Коментар


                              • #60
                                До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                                Много се забавлявах да прочета пълните с остроумие и закачка перипетии с колайдера! Браво!
                                И аз имам в мазето нещо за продан (синхрофазотрон), но както имаше един лаф "Ами ние с гайдите?..." - слаба ракия по сравнение с колайдера!
                                Ще гледам сеир

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X