Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам адронен колайдер втора употреба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

    Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
    Еха! Лазерни преси за коса !
    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

    Коментар


    • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

      Aферим,машша-ла!
      Със свежото попълнение на Gосподин Aдолфт Dихонов станАхте елитна дизвизия от каре за каруцарски белот.Направо сте сабя-френгия отсейде,култово формирование с нумизматична стойност за фсички клиники дет се напъват да разберат шо чиляк кат изглежа убуу,всъщност го колайдери сачмата,та дрънка.
      Четири черни дупки/май 5/ млатят карти и фъркат из космоса,аз ако бех Сатурн,щях да избягам от страх/смях у друга Галактика...
      Сложихте ли зелето или бидона ви требе да прескочите до Орион за кисели краставички?Умната,единия от вашите аеронафти/п-к найсти ранг Калитко Дебелото овчарче/ ми спомена че ако е син не сработвали авионите-требело да е зелен,120L и с бял капак.Той редовно правел нальоти до Такмунду за мастика с такъв.После излизал от мазето да апне инъ пачъ след изнурителния полет.
      Майко мила...

      Коментар


      • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

        Агент GAD, много се радваме да ви видим отново при... [засекретено]. Как изкарахте във... [засекретено] ?
        ..............................................
        КОЛАЙДЕРНИ ВОЙНИ, ЕПИЗОД ІІ - ПРЕСИРАНИТЕ АТАКУВАТ

        Сценарий - Пропагандната дивизия, Режисура - ФСБОП, Музика - Лили Иванова, Милена, Ивана, Глория и авторова на Ханс Цимер.
        В главните роли - агентите на Революцията и някои машистки подмолни елементи. Също така, в 92% от сцените като фон присъстват Моника Белучи, Дрю Баримор (надрусана), Сигърни Уйвър, Наоми Кемпбъл, Уйнона Райдър (надрусана) и повечето участнички от "Спасители на плажа".

        След пилотния епизод за атаката над Сатурн, филмовите студия на Пропагандната дивизия са се заели с осъществяването на новата свръхбюджетна продукция, погълнала изцяло икономиките на три планети и осем луни.

        [Първа сценка. Тунелът под Ламанша, служещ за място на срещата между колайдеристи и машисти. Неутрална територия, на която само французите си мислят че имат юрисдикция, но всъщност нямат. Апропо, самите тях също вече ги няма.
        Напред пристъпват двете делегации...]

        Колайдеристите изглеждат екстра и много фешън - елегантни шушлекови анцузи се спускат над бели хавлиени чорапи в модерни лачени обувки. Кожени якета и обърнати назад шапки с козирки, в стил "рапърската", допълват аксесоарната феерия. Тежки златни ланци се поклащат от вратове/ китки/ глезени - кой на каквото му стават. Всички ходят наперено и има защо. Припев на Глория полага последния щрих в картинката.
        Срещу тях плахо пристъпват пресорианците - опърпани дрехи от нискокачествен брезент, целите в дупки в стил "ония изпадналите от <Дюн>" едвам съумяват да прикрият за целите на цензурата немитите от седмици тела. Бедните, недохранени машисти страдат от липсата на провизии, прекъснати от Щаба на Революцията посредством хитра и тайна акция отпреди два месеца. Малки мушици лазят по лицата им, но те не им обръщат внимание. Хилаво грачене на Милена допълва атмосферата на потиснатост и безнадеждност.

        След интерлюдията минават началните надписи (саундът тук е на сметката на г-н Цимер) и започва същината на петчасовия филм.
        ............................................................

        Продукцията го е докарала само дотук, защото останалите пари бяха изкъркани, така че засега чакаме...
        Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

        Коментар


        • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

          Помогнете!!!
          Сънувам преси, бълнувам преси, събудих се накъдрена ???
          КАКВО МИ СТАВА???
          Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

          Коментар


          • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

            Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
            Помогнете!!!
            Сънувам преси, бълнувам преси, събудих се накъдрена ???
            КАКВО МИ СТАВА???
            Спокойно, това е диверсионна акция на машистите, опитват да те сломят!Опитът им обаче е неуспешен, дежурните адрончици не спят, психо вълновото оръжие е засечено и унищожено.
            Колайдеремос!
            Ferrum dum ignis candet cudendum est.

            Коментар


            • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

              Тормозеше ме смътно чувство за заплаха над Безсмъртната Колайдерна Кауза, но днес си отдъхнах:

              Японците Макото Кобаяши и Тошихиде Маскава и американецът Йоичиро Намбу са тазгодишните лауреати на Нобеловата награда за физика, съобщи Ройтерс.

              Американецът Йоичиро Намбу от Чикагския университет е награден за откриването на механизма на спонтанно нарушената симетрия в субатомната физика. Нобеловата награда се присъжда на японците Макото Кобаяши от организацията КЕК, Цукуба, и на Тошихиде Маскава от университета на Киото за откриването на произхода на нарушената симетрия, която предсказва съществуването на най-малко три семейства кварки в природата.

              ***

              Да!

              Намбу, Маскава и Тобаяши
              дишат праховете наши.

              Тия работи с нарушената симетрия са елементарни пресистки заблуждения. Докато ние сме на прага на релативизацията на самата Хармония с оглед нейното световно колайдирано надупчване.

              И вижте това, моля ви се:

              ...предсказва съществуването на най-малко три семейства кварки в природата.

              Смешници! Сигурен съм, че само аг...нт G...D вече e завербувал за делото не по-малко от 150 семейства кварки.

              Поздрави! Колайдеремос!
              Искам България чиста!

              Коментар


              • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                Помогнете!!!
                Сънувам преси, бълнувам преси, събудих се накъдрена ???
                КАКВО МИ СТАВА???
                Идея нямам какво ти СТАВА,но пресата ош-беш няма.Най-вероятно си яла на Тихомир машата/онаа у мазето/,пресата изправя на шпиц/кат струна/ и прави фафлички с бял крем/не кокос-гадней/.
                По лош път си поела,с теа реПолюции утре пак ще се вайкаш какво/на кого му става-с тия пияните ревльовционери ВСИЧКО е за/в каузата...
                Ти си знаеш,може/надали да си струва.Скивай ги глъмарите,почнАха екранизация-изпиха мАнгите...
                Дофторе,наклоних ги откъм спринцовката-жули Жеко,таз кучка не е нашта/еле п-к Бидончев Ориончев Наберикукурузчев/...

                Коментар


                • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                  Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                  Помогнете!!!
                  Сънувам преси, бълнувам преси, събудих се накъдрена ???
                  КАКВО МИ СТАВА???
                  Случи ми се случка малка,
                  инцидент със пресовалка.
                  Един тип пристигна вчера
                  и ме хвана за ревера:
                  "Запомни, от тоз момент
                  ще работим на процент!
                  Твойта работа е свидна
                  мойта мисия - солидна,
                  вземам твойте хонорари,
                  ще ти давам за ракия и цигари!
                  Трябва да те попресоваме,
                  с други думи – да накъдрим...
                  Аз извадих си колайдера
                  да разоблича пресорианеца,
                  той извади пресовалката,
                  "Бух" и ми строши колайдера...
                  Бягам аз, а той ме гони.
                  Ах, къде, къде: и при Yordan...
                  Тук Yordan, там Yordan,
                  бягам аз, а maxxx ме гони...
                  В тази шеметна минута,
                  Yordan давал интервюта!
                  Аз от ужас откачил
                  се нахлузвам на Zaarin-а!
                  Но Zaarin ми казва кратко:
                  "Как да ти помогна, братко ?
                  Друга роля изпълнявам -
                  Yordan вече охранявам..."
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                  Коментар


                  • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                    Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                    Помогнете!!!
                    Сънувам преси, бълнувам преси, събудих се накъдрена ???
                    КАКВО МИ СТАВА???
                    И аз така....
                    Като те сънувах, че се събуди накъдрена и на мен ми стана...!!!!
                    Няма к'во да ми се накъдри...
                    Неуловим съм за пресизианството.
                    Пресата, повлияна от пресата, подхожда несериозно каъм най-новите нАучни открития.
                    Време е да се отърсим от закостенялите сХващания за кварките, кларковете и квартеронките.
                    Совите не са това, което са.
                    Нито пък - кварките.
                    След като обосрахме лунният пейзажх с обсерватории, време е да се заловим с някоя по-благородна цел.

                    П.С. Некой може ли да ми каже, за чий и е на блондинка преса за коса, когато е в депресия.....
                    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                    Коментар


                    • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                      Това ми звучи като: влиянието на духовата музика, върху духовният живот на духовенството!
                      Или: за чии му е на попа на х..я, тромбон!
                      Даааа, да живее колайдеролюцията!
                      Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                      Коментар


                      • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                        ПрЕСОЕС, прЕСОЕС, ПРЕСтъпление!!! Пресианците престъпно


                        прЕсвоиха, пресметнаха, и преиСчислиха, птрестрелката... ААа... а ....
                        ПрЕСОЕС, прЕСОЕС, ПрЕСОЕС, прЕСОЕС, ПрЕСОЕС, прЕСОЕС........
                        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                        Коментар


                        • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                          Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                          ПрЕСОЕС, прЕСОЕС, ПРЕСтъпление!!! Пресианците престъпно


                          прЕсвоиха, пресметнаха, и преиСчислиха, птрестрелката... ААа... а ....
                          ПрЕСОЕС, прЕСОЕС, ПрЕСОЕС, прЕСОЕС, ПрЕСОЕС, прЕСОЕС........
                          Мда... май някой трябваше да спомене по-рано за негативното влияние на адронните колайдери върху човешката психика . Жалко, но вече сигурно е късно... каквото е изтекло по черните дупки, трудно се връща обратно. Много велики цивилизации изчезнаха, когато в следствие на тази техника, речника на най-интелигентните им представители се сведе до ам-гълкани. За щастие, тук на Земята, все още разполагаме с Пресата, която да ни пази. Не я забравйте във вечерните си молитви .
                          Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 13-10-08, 15:57.
                          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                          Коментар


                          • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                            Ако словото (словоблудството) на великия ти съратник Макси-милия е критерий за ам-гълканско сравняване, ще го приемем за комплимент

                            Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
                            За щастие, тук на Земята, все още разполагаме с Преста, която да ни пази. Не я забравйте във вечерните си молитви .
                            Естествено, че разполагате. След като унищожихме Пресата, вече разполагате само с Преста
                            Скоро я имате една Прста, я не
                            И още нещо - докато едни разчитате на духовното и се молите на Преста, други стрелят с колайдери и тя Революцията бавно и плавно си взима своето...
                            Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                            Коментар


                            • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                              Първоначално публикуван от Yordan Преглед на мнение
                              други стрелят с колайдери и тя Революцията бавно и плавно си взима своето...
                              Точно там е проблема. Взима си своето. както се вика - няма безплатен обяд. И в мнението на съреволюционерката ви по-горе си личи, кое е то...

                              А колкото до проблема с Преста, то ето до къде води тази игра с черни дупки... Ствата някои грешки и в нашата Вселена проникват имена от други измерения, но както се вижда всичко е поправимо, ако разполгаш с Пресата. Дори във варианта й на Преста.
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар


                              • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                                Ама, ти кво се захвана толкоз подробно с колежката ? Тя ли ти се види най-луда от всички ни ? Няма ли достатъчно колайдеристи из близката далечина, които да нагнетяваш ?
                                Хващай смело Машата и нападай. Пардон, искам да кажа Машта.
                                Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X