Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам адронен колайдер втора употреба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

    Отличен отговор!
    За прекрасната си работа и неуморен труд и като командващ трета, девета ,шестнадесета и трудесет и втора армия, Йордан получава седемдесет и вторият си медал за принос към революцията, както и две туби двойно препечена ракия!
    Честито!
    Следват бурни овации, дружеска прегръдка и малко просълзени очи(за пред пресата)!
    Ferrum dum ignis candet cudendum est.

    Коментар


    • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

      Колайдеремос!

      Хей колайдермени, на некой му се е издънил колайдерофона и е снесъл на на станите от третия свят и Китай за моето изобретение. Сега са решили да си спират прираста. Ми кой ще ни работи после? Отде евтинийки?
      Предлагам строг контрол над всички колайдерни средства а комуникация.

      П.П. И жена ми е разбрала, за Smukinga и сега ме остави да карам на изобретения.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

        Първоначално публикуван от Blacksmith Преглед на мнение
        ... ... ...
        Ама и 32-ра Армия ли е към моите ? Аз мислех, че само първите три... Това обяснява защо от две седмици ги гледам ония от 32-ра как пиянстват край Малката Мечка и нищо не правят. Сега ги пратих на Голямата, че там нали има повече място и ще могат хептен да се поразпуснат.

        Смятам дека е време вече от софийските дивизии да се съберем да се нап..., ъъъ, да прокоординираме бъдещите действия на поделенията, междувременно проверявайки качеството на продуктите от новия колайдерен дестилатор. Несофийските съмишленици също да се чувстват поканени, при нужното желание. Чакаме предложения за подходяща кръч.., тва, планета за срещата. Не е нужно да казвам, че понастоящем центърът на Галактиката се проектира ортогонално баш на Попа.
        Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

        Коментар


        • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

          Първоначално публикуван от Yordan Преглед на мнение
          При доброволно зачисляване в редиците на Революцията получаваш безплатно черно-бял колайдер, за начало. При недоброволно - също. Забравих да ти кажа, че вече си зачислен.
          За мен е чест, предизвикателство и Вселенска отговорност. Светът гъмжи от галактики, в които е крайно време да се въведе ред и ракия.

          Колайдеремос! Hasta la dupka siempre!
          Искам България чиста!

          Коментар


          • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

            Първо се продаваше... и докато се чудя дали си струва, взе че стана обща собственост

            И все пак, ще взема да направя предложението на века...

            Заменям преса за коса за адронен колайдер
            С доплащане от ваша страна разбира се. Все пак тази тема не е стигнала още до половината мнения на Онази...

            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

            Коментар


            • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

              Значи,идеята ми беше да взема некое и друго еврО,но колегите набързо му намериха революционно предназначение и аз го дарих за каузата.Сега вече колайдера е в ръцете на Комитета.Ако ТЕ решат да направят бартер,но първо ще искат да се убедят във възможностите на пресата.Действай бързо,преди да е започнала революцията.
              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
              -----------------------------------------------
              Питието определя съзнанието....
              -----------------------------------------------
              0887770735

              Коментар


              • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
                Първо се продаваше... и докато се чудя дали си струва, взе че стана обща собственост

                И все пак, ще взема да направя предложението на века...

                Заменям преса за коса за адронен колайдер
                С доплащане от ваша страна разбира се. Все пак тази тема не е стигнала още до половината мнения на Онази...

                Е това беше много необмислено рискована крачка... Да забъркаш световноизвестната преса с адронния колайдер в една тема си е живо самоубийство. Та нали точно това е тайното оръжие на пресата - да затваря всякакви дупки, дори и тези от най-модерните колайдери! Не ми се мисли накъде ще избие сега революцията...изобщо....

                Коментар


                • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                  Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                  ...преди да е започнала революцията.
                  После научната дивизия пиела. А вие направо проспахте победата.

                  Коментар


                  • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                    Колеги, зов за помощ. Умниците от ЦЕРН нещо са закъсали, изгорял им левият долен цериево-неодимен магнит на изходния инжектопляктор и не могат да пуснат колайдера. Някой да има резервен?

                    Коментар


                    • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                      Резервен неомагнилайдер - не, за съжаление. Но мисля, че в багажника имам метър-два подходяща тел, от онази, за която винаги се намира полезно приложение. Ако на колегите от ЦЕРН яйцето им е дошло до з...ка, мога да притичам.

                      Поздрави!

                      P.S. Имам и клещи. Китайски.
                      Искам България чиста!

                      Коментар


                      • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                        Ще ви дялнат скоро революцииката

                        Коментар


                        • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                          Първоначално публикуван от Tougi Преглед на мнение
                          Колеги, зов за помощ. Умниците от ЦЕРН нещо са закъсали, изгорял им левият долен цериево-неодимен магнит на изходния инжектопляктор и не могат да пуснат колайдера. Някой да има резервен?
                          1.Изпратена е работна група пия..учени, които вече заменят морално остарелият инжектопляктор с новата саморегулиращасе адронна махабадуба!
                          2.Относно предложението за замяна на колайдера с машата: от името на революционният комитет заявявам, че няма да се подадем на откровенната провокация и до край ще отстояваме идейте на черната дупка и правото на свободно колайдрене в галактиката!
                          3.Някой да е виждал агент ГАД?
                          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                          Коментар


                          • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                            Днес от княжевския университет по алъж-верижмант и колайдеринг съобщиха, че са разработили усъвършенстван модел за хидравличен блокаж на задните черни дупки с помощта на валцован корк. При използване на устройството едновременно за задни черни дупки и предни черни цепки, божествената частица не "приплъзва" никъде и ... адронния колайдер е неотрлизиран. Получат ли китайците новата технология и ... край на революцията.
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                              ...Получат ли китайците новата технология и ... край на революцията.
                              Да бе... Нали ние пък ще монтираме на колайдера адронна лебедка и пак ше ги бегаме с поне една дължина.

                              Колайдеремос!
                              Искам България чиста!

                              Коментар


                              • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                                Псст (шепне), нАучната дивизия ? Ква е тая история с пресата за коса (кодово име М.А.Ш.А.) ? Ние разполагаме ли с нея ?
                                Сега само това остава - някой да почне да затваря черните ни дупки. Ми ние за кво сме ги отваряли толкоз ? The Battle for the Galaxy is now over. The Battle for the М.А.Ш.А. is about to begin...

                                Агент GAD потъна в дълбока нелегалност. Преди 3 дена го изпратихме на мисия, която е толкова секретна, че след това се подложих на мозъчна операция за заличаване на паметта и сега си нямам понятие къде може да е и какви ги върши...

                                За китайците не се тревожете - вчера последната партида беше изстреляна към Орион. Оризовите полета там са готови и ги очакват. Сега по' ме тревожат ескимосите. Чудя се тях, индианците, бушмените и жителите на Огнена земя къде да ги денем, че да избегнем пренаселването. Както и онази гигантска изолирана общност във Финландия, чието име забравих.
                                Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X