Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам адронен колайдер втора употреба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

    Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
    Преси много, но Пресата за коса е само една!
    Сега да не вземеш да се депресираш....
    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

    Коментар


    • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

      Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
      Сега да не вземеш да се депресираш....
      Ща ви се! Ама, не! "Депресирането" е обратното на "пресиране" - значи е за тези, дето си нямат преси!
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

        Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
        Ща ви се! Ама, не! "Депресирането" е обратното на "пресиране" - значи е за тези, дето си нямат преси!
        Аз нямам преса за коса. А толкова бих искал, да имам !
        Силно обезпресен съм (((
        Освен това, не ми се изясни, какви точно черни дуки произвежда колайдъра ?
        Може ли да коландрисва, влажни и топли черни ...дупки ?
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

          Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
          Ща ви се! Ама, не! "Депресирането" е обратното на "пресиране" - значи е за тези, дето си нямат преси!
          Тодоре, вземи се в ръце!Не се поддавай на тъмните сили.Знам, че искушението е огромно, но ти си на крачка от това да видиш светлината на колайдеремоската идея! Революцията не е химера, тя е реалност, виж успехите на колайдера, не се предавай, не падай в лапите на машата!
          Ние, твоите другари сме с теб!
          Колайдеремос!
          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

          Коментар


          • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

            Първоначално публикуван от Blacksmith Преглед на мнение
            Тодоре, вземи се в ръце!Не се поддавай на тъмните сили.Знам, че искушението е огромно, но ти си на крачка от това да видиш светлината на колайдеремоската идея! Революцията не е химера, тя е реалност...
            Да не звуча грубо, ама... Специално той верно трябва да се понапъне бърже да види светлината на Революцията, че иначе ще вземе да види само светлината от дулото, ако ме разбираш ))))) И без друго го следим 25 часа на ден, 8 дни в седмицата.
            А че революцията е реалност, вярвам е ясно на всички. Мани го Сатурн като доказателство, то ние сме на път да разчистим Вега, че ще пречи на една магистрала...

            И искам да питам, да му се не знае - ква е тая история с пресата за коса и що не мога да я намеря из спам-разделите на форума ? Кво сега, да не би да е някъде в сериозните раздели ? То, аз там не влизам... Уж съм в Разузнаването, пък една тема не мога да намеря, маамустара.
            Сещам се за една сценка от любимия мой сериал на BBC, "Yes, Prime Minister":
            << Премиерът на Англия пита:
            - Добре де, как да накарам Външно да ми казват всичко, което ме интересува ? Ако те не знаят, кой знае ?
            А секретарят му отговаря:
            - О, това е лесен въпрос, г-н Премиер. Кремъл. >>
            И кво, да вдигам и аз червения телефон и да питам Кремъл ли ? Баси излагацията... Ако сами не знаем за всички дупки дето са ни в задния двор, ква Революция ще водим, кви 5 лева ?!...
            Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

            Коментар


            • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

              Първоначално публикуван от Turbozmej Преглед на мнение
              Колеги - вижте какво става в Бургас!

              Дупка с диаметър около 1 м се е образувала в надлеза Бургас – Каблешково - Слънчев бряг

              Burgas24.bg - 29 Септември 17:30

              Кой изтърва настройките! Една крачка пред революционните редици!

              Т.
              Това е долна провоКАЦИя от враговете на револючията и опит да бъдат разединени редиците ни, чрез подмолно внасяне на съмнението за предатели. Врагът на колайдера не спи. ИМЕННО заради такива провокации трябва да сме обединени.
              Колайдеремос! Революцията ще победи. Всяка бурма - черна дупка в лицето на враговете на колайдера.

              ПП ... отивам да си допия, че нещо ... враговете водят с 2 чашки
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                Първоначално публикуван от Yordan Преглед на мнение
                Ако сами не знаем за всички дупки дето са ни в задния двор, ква Революция ще водим, кви 5 лева ?!...
                Колайдеремос!
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=29851
                Разузнаването не спи, можеш да разчиташ на нас!
                Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                Коментар


                • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                  Ох, камък ми падна от сърцето.
                  Леле, 100 страници с постове. Цяла нощ ще има да анализирам... Финалната версия на доклада ще сложа на дървена палета и ще викна мотокарчето да го занесе в Архива.
                  Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                  Коментар


                  • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                    Първоначално публикуван от Yordan Преглед на мнение
                    Ох, камък ми падна от сърцето.
                    ...в бъбреците!
                    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                    A2 (+)

                    Коментар


                    • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                      Аиде дръпнете им шалтера на револиционерите или на революционерите!

                      Коментар


                      • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                        Аиде дръпнете им шалтера на револиционерите или на революционерите!
                        Айде още един провокатор! Я бързо на опашката - краят и е еййй там, зад ъгъла!

                        Коментар


                        • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                          Божке, прочетох го онова пресеното... По диагонала, естествено. Първо пробвах плътно, ама някъде по средата усетих как в левия ми лоб се насъбира огромен тромб...
                          Неам думи, братя и сестри на Революцията... Не случайно го турих аз агент Тихо шеф на Пропагандата, явно е имало защо. Сега вербуваме и присъединяваме към същия отдел и Макс. Щом толкоз качествени плюнки хвърчаха в борба 'един vs. друг', мога само да гадая какво са способни да сътворят в името на ОБЩА цел...

                          Аиде дръпнете им шалтера на револиционерите или на революционерите!
                          Оппа... Скверни слова достигнаха до разузнаваческите ми ушенца, мдааа...
                          Точица червена малка
                          кротко тича по стената.
                          Питам и се чудя аз -
                          ще намери ли главата ?...
                          Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                          Коментар


                          • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                            Сега :
                            Що не четете библията, бе,
                            Когато Мойсей получил кивота (киволайдера), пробал го първом върху Йерихон, надупчил стените на града с едни малки дупчици (не пише в завета с какъв цвят) и така Бог убедил света, че ТО работи ... После, знаем, след Давид и Соломон НЕЩОТО го заровили под свещенния хълм, търсили го там разните тамплиери, Жак Дьо Моле (или как беше там) на клада горил, ама за кварките на Филип Хубави не казал ... после нещо Хитлер си наумил (добре, че д-р Джоунс с бича .... знаете, гледали сте го ...) та в Аризона ли, в Симитли ли, в хамбара (хангара) го скрили киволайдера ...
                            И сега се навъдихте разните киволайдерчета, венцеремусчета, еретици - анатема трижди. С чужди предмети лаври да си кичите ... втора употреба бил ...
                            Ами ТОЙ, киволайдера в оловен сандък се вози, жреците с оловни плочи върху ярешка кожа се обличат, песни му пеят "да запали" ... само ще го скапете с вашето невежество и богохулство ... я марш да спите ....

                            Коментар


                            • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                              Колайдеремос!
                              Такааа, решавам аз, че революцията е победила враговете си поне на свой терен, а то кво! Врагът ни дебне да ни е..не, направо в задния двор! Врагът се обединява около "машата", но ние ще го сломим!
                              Йордане, не се поддавай на сантименти и никога не се доверявай на Макс, той е стожер на анти колайдеристите, зъл гении на контра революцията. Както виждам е изпратил своите агент-провокатори, вземете мерки и отстранете тумора в зародиш!

                              На всички, които подкопават името на черната дупка и злословят срещу колайдера, ще кажа, че ако не спрат, ще ми се наложи да повикам агент Фанатик, супер специалист(нещо като Нео и Морфей на квадрат) в областа на компютърното дело и тогава ще им се стори тесен нета!
                              Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                              Коментар


                              • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                                Първоначално публикуван от Blacksmith Преглед на мнение
                                Колайдеремос!
                                Такааа, решавам аз, че революцията е победила враговете си поне на свой терен, а то кво! Врагът ни дебне да ни е..не, направо в задния двор! Врагът се обединява около "машата", но ние ще го сломим!
                                Йордане, не се поддавай на сантименти и никога не се доверявай на Макс, той е стожер на анти колайдеристите, зъл гении на контра революцията. Както виждам е изпратил своите агент-провокатори, вземете мерки и отстранете тумора в зародиш!

                                На всички, които подкопават името на черната дупка и злословят срещу колайдера, ще кажа, че ако не спрат, ще ми се наложи да повикам агент Фанатик, супер специалист(нещо като Нео и Морфей на квадрат) в областа на компютърното дело и тогава ще им се стори тесен нета!
                                Шттт. Тихо че правиш Радио шум тоест IP шум и пречиш на следенето на трафика.... всичко е под контрол...
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X