Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли си животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Имате ли си животно?

    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
    Магазините за домашни любимци, трябва да звъннеш да ти кажа няколко.....или тези от саксиите ....ама са 5-6 месечни
    Гледал съм животни и съм се убедил че "тези от саксиите"са най-любвеобвилни и по-рядко имат проблеми.Така де ама да е на 3 месеца че на 5 вече е голямо...на ръст.
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

    Коментар


    • До: Имате ли си животно?

      Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
      Този път няма да ви представям нашите по-различни членове на семейството а ви пиша с молба.

      Дъщеря ми е писала писма и на дядо си Коледа и на дядо си Мраз за "малко пухкаво коте".Ако някой има идея коя котарана скоро е раждала,моля да ми съобщи,че не знам дядовците (коледа и Мраз)дали им дреме,но на мен ми дреме.
      Всяка година наште мачки раждат котета ама лятото.Ако можеш да изчакаш
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • До: Имате ли си животно?

        Ето го и моето мъниче,което е само на 8 месеца, и е момченце
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Имате ли си животно?

          Сега ще опитам да кача снимки на котака,на последната е баба Изида,беше на 14 години.
          От около 2 седмици спи върху устройството за цифрова телевизия,топло и уютно.Мишките не са за него,а касичка ,подарък и на тях пише "да умножим парите",засега пускам по един железен лев и чакам да видя какво ще стане.
          Прикачени файлове
          Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
          "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
          "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

          Коментар


          • До: Имате ли си животно?

            Не знам тука ли е местото, но откакто се застуди в колата ми влизат някакви животни. Най- вероатно котки.
            Добре нека спинкат върху двигателя на топло, но почнаха да акат там, косми, калища и пясък. Неска чистих 1 час.
            Гледам отдолу бая место има да влизат, може да се наложи да сложа защита отдолу.
            Прикачени файлове
            [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

            Коментар


            • До: Имате ли си животно?

              Първоначално публикуван от priap Преглед на мнение
              Не знам тука ли е местото, но откакто се застуди в колата ми влизат някакви животни. Най- вероатно котки.
              Добре нека спинкат върху двигателя на топло, но почнаха да акат там, косми, калища и пясък. Неска чистих 1 час.
              Гледам отдолу бая место има да влизат, може да се наложи да сложа защита отдолу.
              Може да е плъх.
              ТЛК 80 4,2ТД-95г

              Коментар


              • До: Имате ли си животно?

                Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                Гледал съм животни и съм се убедил че "тези от саксиите"са най-любвеобвилни и по-рядко имат проблеми.Така де ама да е на 3 месеца че на 5 вече е голямо...на ръст.
                Намери ли си коте? Ако не, и все още искаш, пиши ЛС.

                Коментар


                • До: Имате ли си животно?

                  За всички искащи коте или куче, или загубили такива, а също и друга полезна информация:

                  http://www.bezdom.info/

                  Коментар


                  • До: Имате ли си животно?

                    Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                    Гледал съм животни и съм се убедил че "тези от саксиите"са най-любвеобвилни и по-рядко имат проблеми.Така де ама да е на 3 месеца че на 5 вече е голямо...на ръст.
                    ООО помоли я да почака. Имам си две, обаче те раждат месец май, и все кротки ,и все ,дванадесет на брой.2009г.
                    Румен Николов

                    0888 358 572

                    Коментар


                    • До: Имате ли си животно?

                      Това е моята по-малка сестра Кити, пълноправен и най-взискателен, капризен и глезен член от семейството

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kiti.jpg
Прегледи:1
Размер:144.4 КБ
ID:5083115

                      Коментар


                      • До: Имате ли си животно?

                        и аз да покажа моя звяр казва се маик
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • До: Имате ли си животно?

                          Първоначално публикуван от svetik Преглед на мнение
                          Това е моята по-малка сестра Кити, пълноправен и най-взискателен, капризен и глезен член от семейството

                          [ATTACH]64827[/ATTACH]

                          Не знам дали си чела Тери Пратчет,но там имаше една велика мисъл-котките ще ни търпят докато човека не измисли машинка за отваряне на консервите с котешка храна пригодена за техните лапи.
                          Поздрави.
                          Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                          "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                          "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                          Коментар


                          • До: Имате ли си животно?

                            Ето и нашата Алис:
                            Прикачени файлове
                            Land Rover Discovery 300TDI 1995 Basic

                            Коментар


                            • До: Имате ли си животно?

                              Първоначално публикуван от priap Преглед на мнение
                              Не знам тука ли е местото, но откакто се застуди в колата ми влизат някакви животни. Най- вероатно котки.
                              Добре нека спинкат върху двигателя на топло, но почнаха да акат там, косми, калища и пясък. Неска чистих 1 час.
                              Гледам отдолу бая место има да влизат, може да се наложи да сложа защита отдолу.
                              В колите на моите родители така влизат улични котета при двигателя да се топлят. Един път татко отива, пали, потегля и след няколко метра джипа спира и не си спомням какво станало. При двигателя имало 3 котета, едното цяло, другите дали фира, крачета, козина, скъсан ремък имало и т.н. Коства му и доста средства, да го поправи
                              Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

                              Коментар


                              • До: Имате ли си животно?

                                Първоначално публикуван от Maria R1100GS Преглед на мнение
                                В колите на моите родители така влизат улични котета при двигателя да се топлят. Един път татко отива, пали, потегля и след няколко метра джипа спира и не си спомням какво станало. При двигателя имало 3 котета, едното цяло, другите дали фира, крачета, козина, скъсан ремък имало и т.н. Коства му и доста средства, да го поправи
                                Същото се случи и с нащо коте.Ненадейно излезе от нас и на топло до двигателя на Аудито в двора на братовчед ми...Извода е ясен...скъсан ремък и ново коте

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X