Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли си животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Миро, на моя лигльо много му се радват разни собственици на женски кавказки овчарки и като се научи да си вдига крака като пикае, ще го пусна, но тъй като от всяка ми се полага по едно мъжко парче съм решил с риск децата да останат без коричка хляб, да ги подарявам на приятели, замисъла ми е като на царските династии, утре като затъна в Мери-Члери да кажа " Самурайка, я изкарай една Т-72-ка да ме дръпнеш че сме малко рода..."

    Коментар


    • #47
      е кат сме тръгнали с мераците да кажа и аз
      ако някои има за даване златен ретривър ще го приютя
      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

      Коментар


      • #48
        ее това са на е100 кучетата

        "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

        Коментар


        • #49
          Е само аз ли си гледам гущер? Същински малък динозавър е, опитва се да ухапе всеки минал покрай терариума...Ако го пусна няма да избяга и да се скрие а ще дойде и ще ви ухапе...Малък гаднар
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #50
            Ето я и мойта кучка.Пускам я за Different_Soul

            Коментар


            • #51




              Такъв Беше Чочо, Вечна му памет в понеделник 23.Януари.2006г. правим една година без него

              Коментар


              • #52
                явно е било умно куче

                Коментар


                • #53
                  Първоначално публикуван от георги велев(g1994pk)
                  явно е било умно куче
                  Много Умно, Винаги знаеше къде е Далаверата/Яденето

                  Коментар


                  • #54
                    E не мога да не се изфукам

                    Коментар


                    • #55
                      Моята котка е вече бабе с два броя паднали зъбчета

                      П.П. Котките и на 14 години си остават луди и хапят
                      Последно редактирано от cveti; 30-04-08, 17:24.

                      Коментар


                      • #56
                        айде и мойто украшение
                        , че за друго не става каквато е лигла



                        Коментар


                        • #57
                          Kak да не става?! Дърпат като влекачи! Те са си затова.
                          Ако ти трябва куче-пазач си вземи пинчер!
                          Хъскито според мен е най-близо до това, което е било кучето преди човека да го превърне в помияр!

                          Коментар


                          • #58
                            А някой да знае къде да си намеря такъв птицекуч?
                            Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

                            Коментар


                            • #59
                              Веднага! Ето тук: http://www.worth1000.com/cache/conte...play=photoshop

                              Коментар


                              • #60
                                Много се чудих дали за този пост да не разкрия нова тема на медецинска тематика , но жена ми може да я види и ще трябва да деля къщата с кучето .Всички се хвалите , ама аз рекох да се оплача . ЖЕНАТА е болна на темата животни.Имам немска овчарка , но вече е доста старичък. Гледам си го от бебе и си ми е като дете.Чудесен пазач.

                                Нанасяйки се в новата къща от някъде пред портата се появи дърта овчарка с уличен отенък на косъма (дамска)- приютих ме я.Пред блока в един пороен дъжд намерих сляпо коте и го прибрах- превърна се в най-мързеливия котарак в тарафа.След което си намерихме костенурка и жената с невинна усмивка я пусна в двора. Дотук добре ,обаче този номер се повтори още 3 пъти
                                След епични битки със семейство къртици- използвани бяха химически , електронни и други бойни средства , но ефикасен се оказа само ръкопашният бой. Ето един от заловените дом. любимци:
                                (на снимките е жив)



                                И когато вече си мислех как да кръстя и регистрирам зоопарка който се оформи у нас , излизайки сънен в двра и О- ужас- ГЛЕДАМ И НЕ ВЯРВАН НА УШИТЕ СИ:

                                Разтърках очи и взех да си припомням какво съм пил снощи.
                                Поглеждам пак

                                И пак...

                                Това са новите дом. любимци в къщи(зоопарка)- не са за ядене(така каза жената)
                                Аз обаче взех да им слагам храната в една тавичка -свиквам ги сами да влизат внея.Дано жената не се усети . И изведнъж , а грешка , скъпа .Аз сложих тавата във фурната , ама не съм видял че патките са в нея
                                Дано да ми мине номера.Чесно не знам каква ще е следващата ,,изненада''.Нещо се говори за таралежи ...
                                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                                0899187766

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X