Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли си животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Имате ли си животно?

    Нашата off-road мацка е свикнала от малка на каишка.

    На последната снимка и беше първото обръщане
    Прикачени файлове
    SUZUKI SAMURAI 1.3 16V
    SUZUKI JIMNY 1.3 16V
    JEEP WRANGLER 2.5
    JEEP CJ 7 2.5

    Коментар


    • До: Имате ли си животно?

      Малка част от зоопарка! Отглеждам си и някакви гадинки от сем.Порови, ама за сметка на доста домашни любимци!
      Прикачени файлове
      Спорът ражда истината, а нуждата - изобретението!

      Ако тръгнеш след муха, непременно ще стигнеш до лйно! /партийна поговорка/

      Коментар


      • До: Имате ли си животно?

        Гледал съм рибки, паяци, змии. В момента с дъщерями гледаме Бигъл. На 9 месеца, жена....
        Прикачени файлове
        LJ73, 2L-T, BFG-MT 32-11.5-15, Superwinch OX-24V,фланци 30 мм, ЕТ-10,Окачване без произход.
        E23,E36,E46,E39,E61.

        Коментар


        • До: Имате ли си животно?

          Страхотна е! Отговаря ли ви, като и приказвате?
          Преди години синът ми си беше харесал бийгъл като порода за бъдещия домашен любимец, но когато поразпитах, казаха, че не са много дружелюбни с децата и това ме отказа. Така ли е наистина?
          НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
          Omnia vincit amor !

          Коментар


          • До: Имате ли си животно?

            Освен нелегалните паяци които се промъкват тайничко, си имаме няколко охлюва и рибоци ...

            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

            Коментар


            • До: Имате ли си животно?



              YAMAHA XT-600E - the best motorbike!

              Коментар


              • До: Имате ли си животно?

                Snow & Bruno

                Коментар


                • До: Имате ли си животно?

                  Ето я и нашата красавица.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00108.jpg
Прегледи:1
Размер:150.9 КБ
ID:5080550

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00080.jpg
Прегледи:1
Размер:103.1 КБ
ID:5080551

                  Коментар


                  • До: Имате ли си животно?

                    Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                    Страхотна е! Отговаря ли ви, като и приказвате?
                    Преди години синът ми си беше харесал бийгъл като порода за бъдещия домашен любимец, но когато поразпитах, казаха, че не са много дружелюбни с децата и това ме отказа. Така ли е наистина?
                    За пръв път чувам бигъл да не обича деца. В случая ние нямаме проблеми. Единствения проблем е че е постоянно гладна. Имам чуството, че може да изяде слон...Другия проблем е ловните му наклонности ако се гледа като чисто домашен любимец....
                    LJ73, 2L-T, BFG-MT 32-11.5-15, Superwinch OX-24V,фланци 30 мм, ЕТ-10,Окачване без произход.
                    E23,E36,E46,E39,E61.

                    Коментар


                    • До: Имате ли си животно?

                      Първоначално публикуван от maystora6 Преглед на мнение
                      Това е чара на 3 месеца много хапе
                      За съжаление на 21.12 тази красавица я загубихме във Варна кв. Чайка, сиво-бяла, с различен цвят на очите, синьо и кафяво, пускам и тук обява с надеждата да я открием... Ето и номер за връзка 0895 952096
                      Jeep Гранд Чероки 3.1

                      Коментар


                      • До: Имате ли си животно?

                        Част от "гадинките" .....при наличие на подово отопление, свободни фотьоили или ....саксии ....... зад кадър има куче(та), внуче,жена, дъщеря, тъща....и т.н.....и при 10 котки май в кухнята има и мишки
                        Прикачени файлове
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • До: Имате ли си животно?

                          Този път няма да ви представям нашите по-различни членове на семейството а ви пиша с молба.

                          Дъщеря ми е писала писма и на дядо си Коледа и на дядо си Мраз за "малко пухкаво коте".Ако някой има идея коя котарана скоро е раждала,моля да ми съобщи,че не знам дядовците (коледа и Мраз)дали им дреме,но на мен ми дреме.
                          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                          Коментар


                          • До: Имате ли си животно?

                            За огромно съжаление кучето ни Изида-далматинец,на 20.12. вечерта беше блъсната от такси,което избщо не спря след това.Опитахме,6 дена и тя и ние се мъчихме ,но се наложи точно на Коледа да я приспим.Беше вече на 14 години,но никое живо същество не заслужава да си отиде по този начин.
                            Иначе,котарак чиста "казанджийска" жената почти се е била с едни хлапета да го вземе от улицата,вече е на година и половина.Май няма име,всеки му вика както му дойде.Рижав и сега е около 4.5 кг.Абсолютен нахал.
                            Скоро ще пусна и снимки.
                            Поздрави.
                            Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                            "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                            "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                            Коментар


                            • До: Имате ли си животно?

                              След като зегубихме една немска овчарка и едно каракачанско куче...ни останаха тези две създания - Мама Маца и ..Кума Вуйо
                              Прикачени файлове
                              СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

                              Коментар


                              • До: Имате ли си животно?

                                Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                                "малко пухкаво коте".
                                Магазините за домашни любимци, трябва да звъннеш да ти кажа няколко.....или тези от саксиите ....ама са 5-6 месечни
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X