Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Благодаря, ще си я закача на звъненето на телефона.
    Преди време (май 15 тина години често я пускаха, божей как лети времето, все ми се струва, че съм я слушал вчера в колата...). Дзамундата (още не бяха дзамунда) и тях съм засичал в дианата. Бяха от кърджалии и май се качваха в пловдив.
    А шкумбата се беше затворил в една стая на 3-ти блок, тогава на МЕИ-то, дрънкаше на една китара срещу един касетофон и разпространяваше едни апокрифни касети.
    ОФБ ДБ X22SE
    Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

    Коментар


    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

      Първоначално публикуван от bogilloff Преглед на мнение
      Благодаря, ще си я закача на звъненето на телефона.
      Преди време (май 15 тина години често я пускаха, божей как лети времето, все ми се струва, че съм я слушал вчера в колата...). Дзамундата (още не бяха дзамунда) и тях съм засичал в дианата. Бяха от кърджалии и май се качваха в пловдив.
      А шкумбата се беше затворил в една стая на 3-ти блок, тогава на МЕИ-то, дрънкаше на една китара срещу един касетофон и разпространяваше едни апокрифни касети.
      Имаха доста добри песнички https://www.vbox7.com/play:20aff7e382
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Баси, келнера Виктор Калев ли е!
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Баси, келнера Виктор Калев ли е!
          Не е! Това е един много луд и готин китарист от Пловдив. Пецо го викаме...

          Коментар


          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

            И още актуални към днешно време https://www.youtube.com/watch?v=QO8HMR2VGQg https://www.youtube.com/watch?v=kqAb1HoHjHU
            Последно редактирано от sek.1; 08-11-16, 06:21.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

              Коментар


              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                Вечна песен!!!!
                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                Коментар


                • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                  Оригинала си е по-готин
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                    Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                    Коментар


                    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                      Вчера минавам покрай "Паметника Левски", ... абе нещо ми е празно !
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Вчера минавам покрай "Паметника Левски", ... абе нещо ми е празно !
                        Ъхъм, няма го киното!
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                          Ъхъм, няма го киното!
                          А ресторант "Берлин"? Пеевски го бил реновирал, четох някъде...
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            А ресторант "Берлин"? Пеевски го бил реновирал, четох някъде...
                            Кой берлин, оня берлин горе у витоша е негов. За тоя дето го визираш...
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              Кой берлин, оня берлин горе у витоша е негов. За тоя дето го визираш...
                              Той и онзи в Бояна бил затворен...
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                                Как така го няма киното,какво направиха от него или го събориха? В това кино съм гледа най-напред всички уестърни с Гойко Митич и Джулиямо Джема и още доста филми.С един мой авер купувахме вестник "Вечерни новини" най-вече защото имаше програмата на всички софийски кина даже по някога ходехме да си купуваме предварително билети. Ама това което бяха кината преди време е минало бешело-няма онази тръпка да гледаш нов филм на големия екран. Сега вече новите филми още не са минали премиера и ги има вече в мрежата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X