Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За кефа на Стефан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За кефа на Стефан

    Ама аз не знам къде е ...((( Киното.
    Гледах само "Короче дело к ночи", и за малко да пребия тъщата, ама докато измъкна противотъщовите патрони, имам тука едни теллии за тъщи, и работата се изясни към добро. Така че още имам телевизор на компютъра.
    Чакай да им сипя на тия пичове от песента, и после пак ще напиша нещо умно.

    Коментар


    • От: За кефа на Стефан

      Гоблин навит съм да ти помогна, ама след едно подобно мероприятие на другия ден Стефан ме търсеше под дърво и камък да ми мушка проектили .....
      Добре, че нещо му я нямаше ютията ...
      А на всичкото отгоре не ще да ми дойде на гости у наше село!
      Дойде ли ....?!!!?!!!
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • От: За кефа на Стефан

        Да бе, а вие колко бяхте? Пък аз - сам. И айде, двете цистерни бира - как да е, ами що ме карахте да оценявам сичката ракия, уж само по една чаша. Водна. От 40 различни казана?
        Аз съм стар и болен човек, не мога много. Така че първо тая работа трябва да се съгласува със съседите, да подпишат клетвени декларации че няма да си заколят децата и после сами да се убият от наште глупости, после може да мислим уместни ли са изобщо джиперски събори на толкова малка територия, каквато е българската ...
        Бе, трябва да се обсъди, възможно даже не на гладно ... Сложна материя е това.
        Освен това, имам някои идейни различия с Дерхънтъра, което налага скорошна теоретична конференция, възможно с последващи преговори за образуване на коалиция. Задават се избори. Живеем в сложни времена, като отговорни хора не може да подхождаме повърхностно към въпросите. Трябва да се работи, не само да се пише в интернета.
        Ето, келнерките също подкрепят ...
        Последно редактирано от Стефан; 02-03-12, 23:08.

        Коментар


        • От: За кефа на Стефан

          Идейни различия Май че скоро ще те возя в скакалеца Там на поляната при Стария се изглаждат всички идейни различия Подготвяй се
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: За кефа на Стефан

            Нищо не знаеш, не съм ти казвал, понеже не е телефонен разговор. Аз нали дълго бях в Кривия Винкел. Е хубаво, ама получих Прозрение, и сега вече стъпихме на Верния Път на Възлестата Дряновица. Бе, дълго е, сам ше се убедиш.

            Коментар


            • От: За кефа на Стефан

              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              ...... Верния Път на Възлестата Дряновица. Бе, дълго е, сам ше се убедиш.
              И къде са различията идейни??? И въпреки всичко няма да ти се размине воденето на поляната, да знаеш.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: За кефа на Стефан

                Е как къде, от винкел до дърво има ебати разликата ... Хич да не е - онова много гадно тръпне в ръцете като улучиш манга ... Като го изтървеш на тротуара.

                Коментар


                • От: За кефа на Стефан

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Е как къде, от винкел до дърво има ебати разликата ... Хич да не е - онова много гадно тръпне в ръцете като улучиш манга ... Като го изтървеш на тротуара.
                  Ами аз затова съм избрал за основен "символ" материал, хем ергономичен, хем екологичен.......
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: За кефа на Стефан

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13_kartinki_ziza_61764.jpg
Прегледи:1
Размер:60.3 КБ
ID:5353644

                    Коментар


                    • От: За кефа на Стефан

                      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                      [ATTACH=CONFIG]425718[/ATTACH]
                      Е-е-еййй,и негър да не си на тоя свят..!
                      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                      Най-добрият ром е студеният ром!
                      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                      Коментар


                      • От: За кефа на Стефан

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:demotivator-0027.jpg
Прегледи:1
Размер:41.4 КБ
ID:5354335
                        LZ1ZAH

                        Коментар


                        • От: За кефа на Стефан

                          Да, да! Много съм зле със сърцето, много! Имам нужда от постоянни кардиологически грижи!
                          Офертите тук, на лични, и по телефона, за спешните.

                          Коментар


                          • От: За кефа на Стефан

                            Коментар


                            • От: За кефа на Стефан

                              http://rutube.ru/tracks/1806895.html

                              Коментар


                              • От: За кефа на Стефан

                                Мечта?
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от Жоро Нешев; 12-03-12, 16:37. Причина: пак не мога да увелича снимката :-) Неандерталец съм си.
                                0888932647

                                Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X