Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идиотска организация на движението

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Идиотска организация на движението

    Това е класически пример за липса на организация на движението=идиотско рискуване на живота на участниците в същото.Представете си че имаше 30 МПС-та на картинката,плюс няколко пресичащи пешеходци-камикадзе.Караш с 50 км/ч,това са 14 метра/секунда.Ще е чудо или късмет да са всички участници със светкавични реакции.Аз мисля,че почти не трябва да има нерегулирани кръстовища и пешеходни пътеки,а видеозаснемането да си е доказателство в съда.И затвор за крадците на пътни знаци...

    Коментар


    • От: Идиотска организация на движението

      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
      Като няма знаци, камиона е дясностоящ на мотора, и минава първи.
      Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
      На мен камиона сякаш по-десен ми се види.
      Ахъм, нищо не съм пил! И нямам мотор та да го фаворизирам. Отивам да си сипна главата с пепел!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • От: Идиотска организация на движението

        А освен това камионът не стига, че е най-десен, ами май е и със специален режим.

        Коментар


        • От: Идиотска организация на движението

          Всеки се ползва с предимство пред някой от останалите. Въпрос на толерантност кой ще мине пръв.

          Коментар


          • От: Идиотска организация на движението

            Организацията на движението по пътищата,и писането на въпроси за листовките,не би трябвало да е работа на тъпи калинки.Тя е мислила 1 час колко по-засукан въпрос да измисли,за да обърка курсанта.Той мисли поне 2-3 минути върху отговора.А на пътя,има ли достатъчно време за глупости,даже ако се движат и с 5 км/ч?Не е ли по-логично да се помисли организацията да е ясна и проста работа,като за пилот на автомобил

            Коментар


            • От: Идиотска организация на движението

              ЛамБата на покрива на камиона маха всичката драма на ситуацията. Камион (защото е с ламБа на покрива) -> мотор (защото е дясностоящ на колата) -> кола.

              А ако камиона беше без ламБа на покрива?
              Колата е с предимство пред камиона, мотора е с предимство пред колата, камиона е с предимство пред мотора.

              Според мен мотор-кола-камион, заради левия завой на камиона, по правилото "каращите направо или завиващите надясно са с предимство пред завиващите наляво" - Чл.83(1) ППЗДП.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Идиотска организация на движението

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                ЛамБата на покрива на камиона маха всичката драма на ситуацията. Камион (защото е с ламБа на покрива) -> мотор (защото е дясностоящ на колата) -> кола.

                А ако камиона беше без ламБа на покрива?
                Колата е с предимство пред камиона, мотора е с предимство пред колата, камиона е с предимство пред мотора.

                Според мен мотор-кола-камион, заради левия завой на камиона, по правилото "каращите направо или завиващите надясно са с предимство пред завиващите наляво" - Чл.83(1) ППЗДП.
                Според мен пак си е Камион-мотор-кола, защото колата чака мотора като десен, моторът пък чака камиона поради същата причина.

                Коментар


                • От: Идиотска организация на движението

                  Тая ламБа предимство не поражда.

                  Коментар


                  • От: Идиотска организация на движението

                    Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                    Тая ламБа предимство не поражда.
                    Уф, прав си! Синя или червена + звуков сигнал. Иначе специален режим - на куково лято. Само светлинна може ако престояват някъде.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Идиотска организация на движението

                      Първоначално публикуван от MFr Преглед на мнение
                      Според мен пак си е Камион-мотор-кола, защото колата чака мотора като десен, моторът пък чака камиона поради същата причина.
                      А камиона чака колата като завиващ наляво, а тя движеща се направо.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Идиотска организация на движението

                        Задачата е без решение и проблемът не е на решаващите, а на поставилият я (не знам това от листовки ли е, откъде е, или е просто интернетска боза). Не е решение и толерантността, то затова има ясни и точни правила, инак може да си седим половин час на кръстовището и галантно да се каним един друг ...докато ни писне и се срещнем в средата му.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Идиотска организация на движението

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          ...Не е решение и толерантността, то затова има ясни и точни правила...
                          Кръстовище на два равнозачни пътя, на всеки вход има автомобил(т.е. 4 коли). Кой да мине пръв?

                          Коментар


                          • От: Идиотска организация на движението

                            Да се регулира кръстовището.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Идиотска организация на движението

                              За протокола- това не го е измислила никоя "калинка", а е реално съществуващо кръстовище в София - на Ботевградско и ул. 8-а.
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • От: Идиотска организация на движението

                                Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                                Кръстовище на два равнозачни пътя, на всеки вход има автомобил(т.е. 4 коли). Кой да мине пръв?
                                Маршрутката!
                                יעבור
                                «И това ще мине»

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X