Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любим автовиц

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Любим автовиц

    > Lamborghini Forum:
    > Свистене на вятъра при 305км/ч, нямам идея за по-натам.

    > Fiat Forum:
    > Алооо? Сам ли съм тук бре?

    > Mercedes C-Klasse Forum:
    > Мерцедесчето ми се намокри тази неделя като ходих с него за хляб - какво да правя?

    > MX-5 Forum:
    > Един нещастен ловец мина през колата ми със скапания си Туарег!

    > VW Touareg Forum:
    > Нек'ъв MХ5 ми се е закачил от долу на купето. Някакви идеи как да го махна?

    > Renault-Forum:
    > Продавам месечна карта за градски транспорт. Колата излиза по-рано от сервиза от очакваното!

    > Bentley Forum:
    > Днеска използвах пепелника. Как да си го сменя?

    > Porsche-Cayenne-Forum:
    > Разход под 31л/100км. Проблем в инжекциона?

    > Smart Forum:
    > Инсталирах двигател от мотоциклет. Най-сетне повече мощност!!!

    > Camaro Forum:
    > Приятелката ми спа с брат ми и жена му. Как да ги убия? Вече имам едно дело и не ми се връща в затвора...

    > Mustang Forum:
    > Некъ'ф мизерник със Сивик се опита днес да ме изпревари!

    > Civic Forum:
    > Некъ'ф мизерник с Мустанг се опита днес да ме изпревари!

    > Honda Accord Forum:
    > Мама ми подари колата си. Търся ефтини 18-ки!

    > VW Bora Forum:
    > Сърдит съм! Всички казват, че карам Голф с раница на гърба. (за това карам комби )

    > Opel Forum:
    > Моята Корса няма никаква ръжда! СЕРИОЗНО! (темата изтрита от модератора)

    > Lexus-Forum:
    > От къде да си намеря задни стопове като на VW?

    > Toyota Corolla E10 - Forum:
    > Разочарован съм от качеството на моята Е10! След 270'000км стъклото на километража е леееко надраскано.

    > Seat Marbella Forum:
    > Днеска успях да карам редом с един камион!

    > BMW 3er E36-Forum:
    > Къде има най-яките дюнери в града ве?


    > Trabbi-Forum:
    > Бях днеска до Мерцедес-Бенц да си сменя двигателя с техен. Обаче проблем: работи-не работи-работи-не работи...

    мнението е променено един път:

    Обаждане по телефона от Мерцедес: Инсталирали сме ви мотор за чистачки! Моля превключете от интервал още един път на горе за позиция едно!

    > Hummer Forum:
    > Днеска ми се счупи в движение единия носач. 14 ранени и 2ма убити......

    > Трябва ли задължително да си купя черната металик боя от представителството? Най-близкото е на 25км, което прави 50лв за бензин....

    > Yugo Forum:
    > Вашето кога за последно беше в движение?

    > Honda Civic CRX-Forum:
    > Кучето на съседа спи в тръбата на ауспуха ми. Мога ли въпреки това да запаля колата?

    > Toyota Forum:
    > Най-сетне направих 300'000км, кога ще се счупи най-сетне?

    > Polo Forum:
    > Най-сетне 6см по-ниско окачване! Сега обаче не стигам до микрофона за поръчки на МакДрайв...

    > Ferrari Forum:
    > Търся съвет за командировка в Колумбия. Искам много бързо да влезна и излезна!

    > Fiat-Forum:
    > Чудя се дали има живот извън сервиза?

    > BMW 7ца-Forum:
    > Помощ при програмирането на системното меню - как да си накарам пепелника да се затвори?

    > Mercedes new S-Klasse Forum:
    > Търся си 2ра кола с адекватни реакции при мъгла (т'ва ще дойде доста актуално )

    > Тойота Aygo Forum:
    > Всички ме питат колко е било голямо яйцето-изненада и дали след това трудно съм го сглобил.

    Коментар


    • От: Любим автовиц

      - Тате, може ли да взема колата за довечера?
      - Сине, защо не ходиш пеша? Господ защо ти ги е дал тези два крака?
      - Единия за газта, другия за спирачката.
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • От: Любим автовиц

        Край Дъбниците се блъскат две коли. Излизат двамата водачи и си разменят укори:
        - Колега, що не внимаваш - не виждаш ли, че на регистрационния ми номер пише "Лч", което значи "луд човек"?!
        - А ти бе, ловчанлията, не виждаш ли, че на моя пише "Пл", което значи "по-луд"?! - отвърнал плевенчанинът.

        Между шофьори:
        - Това, дървото, е много интересно нещо! Може години наред да си стои на едно място, а може и внезапно да се изпречи точно пред колата ти!
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • От: До: Любим автовиц

          Първоначално публикуван от trop4o363 Преглед на мнение
          В центъра на Перник спрял един VW Touareg.
          Събрал се целият град да го види и някой с учудване казал:
          - Ебаси и големия Голф!
          Още един:
          Перник е единственният град в България, където може да бъдеш ударен отзад, докато изпреварваш.

          Коментар


          • От: До: Любим автовиц

            - Автомобилът ще измести железницата!
            - Не мисля така. Преди месец един се опита да го направи и шофьорът свърши в болницата.

            Между приятели:
            - Ти нали скоро си купи моторетка. Доволен ли си от нея?
            - Никак! Единият от двама ни е постоянно на ремонт…

            Една баба се качва в рейс и заговаря първия седнал човек, който вижда:
            - Моля ви се, ще ми отстъпите ли място?
            - Но… отзад е пълно с празни места!
            - Да… но аз не мога да стигна дотам.
            - Не можете ли да помолите някой да ви помогне, аз не мога да стана.
            - Моля ви.
            Така след 3-4 настоятелни молби от страна на бабата човекът казал:
            - Ехх… тогава ще карам прав!
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • От: Любим автовиц

              А да видим, знаете ли Правилника?
              Ситуацията:
              Светофар, червено.
              На светофара в съседни ленти са спрели ТИР, конска каруца и мотоциклетист.
              Светва жълто.
              ТИРът форсира на място, конят се подплашва и отхапва ухото на мотоциклетиста.
              Кой е виновен?


              Правилният отговор:
              Мотоциклетистът.
              Защото е трябвало да бъде с каска!
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: Любим автовиц

                Възмутена от натискащия се зад нея мъж в автобуса, една жена прикрива яда си с възможно най-нескандалния въпрос:
                - Преча ли ви, господине?
                - Не! - отвръща й невъзмутимо мъжът. - Пречи ми малко само полата ви.

                Една жена с много голям бюст кара стар ЗАЗ. Завалява дъжд и тя спира да му сложи чистачките. Минава един пиян и вика:
                - Ш-ш-ш другарке, колкото и да го кърмиш Жигули няма да стане.

                - Кое е това нещо, което започва с К, по средата има У, завършва на Р, и може да те изненада и отпред, и отзад?
                - Кондуктор.
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • От: До: Любим автовиц


                  Една жена изкарва колата си от паркинг. Първо удря колата пред нея, после тази зад нея. Идва полицай и иска книжката й. Тя му отговаря:
                  - Я не ставайте смешен, че кой ще ми даде книжка?

                  Коментар


                  • От: До: Любим автовиц

                    Мъж видял следната реклама във вестника: „Продава се порше за двеста долара". Отишъл да види колата, като очаквал да е ръждясала таратайка, но тя се оказала чисто нов лъскав модел в идеално състояние.
                    - Защо я продавате за двеста долара? - попитал продавачката той.
                    - Много просто. Миналата седмица мъжът ми избяга със секретарката си. На тръгване ми каза: „Можеш да задържиш къщата, но продай поршето ми и ми прати парите".

                    Шофьор на камион пътува по шосето. На едно място стои стопаджийка с туба в ръка. Спрял той и я качил. Пътуват нататък. Шофьорът отвреме навреме хвърля по едно око към девойката, а после към тубата. По едно време не издържа и пита:
                    - Винце?
                    - Не!
                    - Ракийка?
                    - Не!
                    - А какво е тогава?
                    - Бензин!
                    - Че за какво пък ти е бензин?
                    - Абе знам ви аз вас – шофьорите. До първата горичка и бензина все ви свършва!
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • От: Любим автовиц

                      Специално за клиентите на Софийските маршрутки, поздрав от Русия:

                      Младеж се премества в Москва и на късмет успява да си намери доста бързо работа като щофьор на маршрутка.
                      преди първия курс, по-опитен колего го съветва:
                      - И да знаеш, правилника ... майната му. Може да изпреварваш от дясно, да сечеш пътя, да правиш десен завой от лява лента, да прецапаш през тротоара, да...
                      - Тоест, казваш ми, че мога да правя каквото си искам???
                      - Мммм... не. В никакъв случай не трябва да газиш пешеходците! Все пак са евентуални клиенти...
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: Любим автовиц

                        любими майтапчийски лафчета от другите форуми.....

                        Toyota prius forum
                        С какви батерии да я карам? ААА или АА?


                        Lamborghini Forum:
                        Свистене на вятъра при 305км/ч, нямам идея за по-натам.

                        Fiat Forum:
                        Алооо? Сам ли съм тук бре?

                        Mercedes C-Klasse Forum:
                        Мерцедесчето ми се намокри тази неделя като ходих с него за хляб - какво да правя?

                        MX-5 Forum:
                        Един нещастен ловец мина през колата ми със скапания си Туарег!

                        VW Touareg Forum:
                        Нек'ъв Х5 ми се е закачил от долу на купето. Някакви идеи как да го махна?

                        Renault-Forum:
                        Продавам месечна карта за градски транспорт. Колата излиза по-рано от сервиза от очакваното!

                        Bentley Forum:
                        Днеска използвах пепелника. Как да си го сменя?

                        Porsche-Cayenne-Forum:
                        Разход под 31л/100км. Проблем в инжекциона?

                        Smart Forum:
                        Инсталирах двигател от мотоциклет. Най-сетне повече мощност!!!

                        Camaro Forum:
                        Приятелката ми спа с брат ми и жена му. Как да ги убия? Вече имам едно дело и не ми се връща в затвора...

                        Mustang Forum:
                        Некъ'ф мизерник със Сивик се опита днес да ме изпревари!

                        Civic Forum:
                        Некъ'ф мизерник с Мустанг се опита днес да ме изпревари!

                        Honda Accord Forum:
                        Мама ми подари колата си. Търся ефтини 18-ки!

                        Ford Forum:
                        Смених всичко и пак неще да запали ?

                        Opel Forum:
                        Моята Корса няма никаква ръжда! СЕРИОЗНО! (темата изтрита от модератора)

                        Lexus-Forum:
                        От къде да си намеря задни стопове като на VW?

                        Toyota Corolla E10 - Forum:
                        Разочарован съм от качеството на моята Е10! След 270'000км стъклото на километража е леееко надраскано.

                        Seat Marbella Forum:
                        Днеска успях да карам редом с един камион!

                        Hummer Forum:
                        Днеска ми се счупи в движение единия носач. 14 ранени и 2ма убити......
                        Трябва ли задължително да си купя черната металик боя от представителството? Най-близкото е на 25км, което прави 50лв за бензин....

                        Yugo Forum:
                        Вашето кога за последно беше в движение?

                        Honda Civic CRX-Forum:
                        Кучето на съседа спи в тръбата на ауспуха ми. Мога ли въпреки това да запаля колата?

                        Toyota Forum:
                        Най-сетне направих 300'000км, кога ще се счупи най-сетне?

                        Polo Forum:
                        Най-сетне 6см по-ниско окачване! Сега обаче не стигам до микрофона за поръчки на МакДрайв...

                        Ferrari Forum:
                        Търся съвет за командировка в Колумбия. Искам много бързо да влезна и излезна!

                        Fiat-Forum:
                        Чудя се дали има живот извън сервиза?

                        BMW 7ца-Forum:
                        Помощ при програмирането на системното меню - как да си накарам пепелника да се затвори?

                        Mercedes new S-Klasse Forum:
                        Търся си 2ра кола с адекватни реакции при мъгла (т'ва ще дойде доста актуално )

                        Тойота Aygo Forum:
                        Всички ме питат колко е било голямо яйцето-изненада и дали след това трудно съм го сглобил.


                        Коментар


                        • От: Любим автовиц

                          На опела при смяна на маслото се сменят прагове и вежди

                          Коментар


                          • От: Любим автовиц

                            Мъж и жена отиват при психолог. Мъжът се оплаква, че вече доста време с жена си няма интимна близост. Психологът помолил мъжа да излезе, за да поговори с жена му. След малко разговор тя признала:
                            - Наскоро го съкратиха мъжа ми. Парите са ни малко. Всяка сутрина ходя на работа с такси. Шофьорът винаги ме пита:
                            "Е, ще плащаме или какво..? ! " Аз избирам "или какво..". Докато мине и "или какво...", и съм закъсняла за работа. Шефът ме вика в кабинета си и пита:"Е, ще се уволняваме или какво...? ! " Отново избирам "или какво..". На път обратно за вкъщи пак избирам "или какво...". А вкъщи вече съм без сили за мъжа си. Докторе, помогнете!
                            Доктора:
                            - Е, да разкажа на мъжа ви или какво...? !
                            0осем9осем7шест0осем7едно
                            Миро

                            Коментар


                            • От: Любим автовиц

                              Гражданин разглежда автомобилна изложба и бавно и дълго се разхожда сред експонатите.
                              - Мога ли да ви предложа нещо? - пита един от продавачите.
                              - О, не, но е толкова приятно да се разхождаш сред тези красиви коли, без да се страхуваш, че могат да те блъснат…
                              0осем9осем7шест0осем7едно
                              Миро

                              Коментар


                              • От: Любим автовиц

                                Продавам Тойота Лендкруйзер, производство 2010, 8" лифт, 12 тонна лебедка, експедиционен багажник, нови гуми Суампър Богър 36", цена $200. Намира се на координати N xx.xx,xx Е xx.xx,xx, за ориентация - стърчащата над блатото антена на станцията. Единствено условие при покупка - да разкажете как по дяволите сте успели да я извадите от там ...
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X