Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любим автовиц

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Малко вицове !

    Паднала е гъста мъгла. Шофьор се лепва за една кола и си кара спокойно. В един момент първата кола спира, спира и той. Шофьорът на първата кола я изгасва, слиза, оглежда я, после започва да рови в багажника. Вторият шофьор губи търпение:
    - Извинявайте, ще пътувате ли?
    - Не, аз съм в гаража си.

    Коментар


    • Вицове , свързани само с автомобила

      Двама катаджии забелязват автомобил който се движи с висока скорост. Единият от тях излиза на средата на пътя и маха с палката. Автомобилът набива спирачки, блъска го и след сто метра спира.
      Вторият катаджия се приближава, чука по стъклото и пита:
      - Как сме с документите?
      - Ами така, както със спирачките...- отговаря шофьорът.

      Коментар


      • До: Вицове , свързани само с автомобила

        Полицай спира кола, която минава с 80 покрай знак "Разрешено до 60 км/час"
        -Излизай от колата!
        -Не мога бе, старши, тука всичко е пълно - едни наркотици, едни истории... Ако отворя вратата ще се разсипят.
        -Излизай веднага!
        -Абе една бомба имам на дясната седалка, ще вземе да гръмне...
        -Излизай!
        -Ама на задната седалка карам едни пушки-самоделки, ще гръмня някоя...
        -Излизай или стрелям!
        -Недей бе човек, два трупа имам в багажника...
        Полицаят се шашка и вика подкрепления по радиото. След малко пристигат баретите и изкарват шофьора от колата.
        -В колата има наркотици! - вика полицаят.
        Баретите проверяват - няма нищо.
        -И бомба има на дясната седалка!
        Проверяват - няма бомба.
        -И пушки...
        Гледат - няма пушки.
        -И трупове в багажника!
        -Я отваряй багажника!
        Отваря шофьорът и показва:
        -Ето, няма трупове... Вие кво го слушате тоя полицай бе, той още малко ще каже че съм превишил и скоростта...

        Коментар


        • До: Любим автовиц

          Паднала е гъста мъгла. Шофьор се лепва за една кола и си кара спокойно. В един момент първата кола спира, спира и той. Шофьорът на първата кола я изгасва, слиза, оглежда я, после започва да рови в багажника. Вторият шофьор губи търпение:
          - Извинявайте, ще пътувате ли?
          - Не, аз съм в гаража си.
          ................................................

          Автобус пътува към далечно село.
          От задната част някой крещи на шофьора:
          - Ей! Капут! Карай по-бавно! Не возиш дърва!
          Малко по-късно същият глас:
          - Ей! Капут! Карай по-бързо, че ще закъснеем!
          Шофьорът започнал да нервничи….Отново същият глас:
          - Ей! Капут!…
          Шофьорът спира, хваща манивелата и тръгва към задния край на автобуса. На първата седалка седи една бабка, която решава да го успокои…
          - Капутчо, синко! Тия са се напили, не им обръщай внимание…........
          ..................................................................................

          Едно джудже отива на бензиностанцията със своята миниатюрна количка и казва на бензинаджията:
          - Може ли да ми капнете една капка бензин ?
          А той отговорил:
          - А да ти пръдна в гумите не искаш ли ?
          sigpicЗлобата и завистта нямат почивен ден!

          Коментар


          • До: Любим автовиц

            Тираджия сменя гума през зимата. Адски студ. Той псува на глас:
            - Маа му да е*а! Правилно ми казваше майка ми: "Учи сине за гинеколог: винаги ще имаш пари, а ръцете ти ще са на топло".
            Последно редактирано от Stela; 23-11-07, 22:39.
            sigpicЗлобата и завистта нямат почивен ден!

            Коментар


            • До: Любим автовиц

              Първоначално публикуван от Stela Преглед на мнение
              Паднала е гъста мъгла. Шофьор се лепва за една кола и си кара спокойно. В един момент първата кола спира, спира и той. Шофьорът на първата кола я изгасва, слиза, оглежда я, после започва да рови в багажника. Вторият шофьор губи търпение:
              - Извинявайте, ще пътувате ли?
              - Не, аз съм в гаража си.
              ................................................
              Знам че сте от скоро, също така забелязвам сериозната активност от Ваша страна, ще Ви помоля нещо, преди да напишете каквото и да е проверете дали не е написано вече.

              това е писано снощи.
              http://forum.offroad-bulgaria.com/showpost.php?p=255541&postcount=110



              П.П. и още нещо, моля съобразявайте се с цензурата, тук четат и лица под 16г. не че не ги чуват тези думи на улицата, но ние се стараем тук да учат само добри неща.
              Благодаря Ви
              LZ1PER

              Коментар


              • До: Любим автовиц

                Камионджия забърсва някаква по пътя. Къде-къде, спрял камиона, проснали платнище под него и започнали да вършат работа. По едно време го потупват по рамото. Нащият човек, смутен, започва да се обяснява:
                - Ми аз... тука... нещо... да погледна ауспуха.
                - Ти зарежи ауспуха, ми виж ръчната, че я гледай къде е камиона!
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • До: Любим автовиц

                  -Ае бе, вече трети пешеходец блъскам в тая мъгла! Кат' нямат фарове, къде са тръгнали не мо'а да разбера, ама...

                  Коментар


                  • До: Любим автовиц

                    Тираджия станал катаджия. Сложили го в смяна с опитен служител, да се учи. Изпращат ги на смяна с радара. По някое време минава шефа и пита опитния служител:
                    - Как е? Всичко наред ли е?
                    - Как ще е наред?! Аз стоя с радара, а той седи в колата и премигва с дългите светлини на идващите шофьори!

                    Hristo Draganov
                    http://htftp.domainbg.com/HD/

                    И аз искам България чиста ! ! !

                    Коментар


                    • До: Любим автовиц

                      Кара си мутрата BMW-то по пътя със 90км и изневиделица срещу него едим мерцедес, а в ляво а вдясно и се ударили челно. След няколко минути в несвяст борчето се събужда и си мисли ядосан-"ей ся кат го фана тоя че го утепам", излиза от колата и гледа как от мерцедеса излиза един поп.
                      Борчето:
                      -Ко праиш бе идиот, ей сега че те утепам.
                      Попа:
                      -О чадо успокой се важното е че сме живи и здрави
                      Борчето:
                      -Виж ко ми напраи колата бе ...
                      Попа:
                      -Виж мое чадо , това са само ламарини. Важното е, че сме живи и здрави(попа вади една бутилка джони из под расото) Дай да пийнем по едно за това.
                      Борчето хванало бутилката ударило един голям гълток да освободи напрежението и подало бутилката на попа. Попа затворил бутилката и я прибрал под расото.
                      Борчето:
                      -Ти няма ли да пиеш?
                      Попа:
                      -Не аз ще чакам полицията.

                      Коментар


                      • До: Любим автовиц

                        Полицай спира каруцар на улицата и решава да си направи майтап.
                        - Дай си книжката!
                        Селянина невъзмутимо вдига опашката на коня и казва:
                        - Бръкни в жабката и си я вземи!

                        Коментар


                        • До: Любим автовиц

                          Катаджия спира автомобил превишил позволената скорост на пътя.
                          - За къде бързате?-пита той водача на автомобила.
                          - Ние тука посрещахме нова година с приятелите та бързам да се прибера в къщи. Жената се притеснява.
                          - Колега вече сме май месец?
                          - За това и бързам да се прибера.

                          Коментар


                          • До: Любим автовиц

                            Един човек си купил ГАЗела. Карал има - няма 5000 километра и нещо се разтракало. Извадил всичкия багаж от багажното отделение да не би да трака нещо вътре. Но когато излезнал на черния път пак нещо се разтракало.Стегнал двигателя - пак тракало. Стегнал цялата ходва част - пак тракало. Отишъл при майстор. Майсторът му казал, че шумът идва от една от гредите на шасито. Ще-неще отрязал гредата. И какво да види вътре - заварен един пирон хоризонтално, на него завързана тел, а на другия край на телта - една гайка. А под гайката една бележка и на нея пишело - "ХА-ХА".
                            Последно редактирано от Tiger; 10-12-07, 18:54. Причина: грешки...
                            Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

                            Коментар


                            • До: Любим автовиц

                              Първоначално публикуван от Drugarq Преглед на мнение
                              Един човек си купил ГАЗела. Карал има - няма 5000 километра и нещо се разтракало. Извадил всичкия багаж от багажното отделение да не би да трака нещо вътре. Но когато излезнал на черния път пак нещо се разтракало.Стегнал двигателя - пак тракало. Стегнал цялата ходва част - пак тракало. Отишъл при майстор. Майсторът му казал, че шумът идва от една от гредите на шасито. Ще-неще отрязал гредата. И какво да види вътре - заварен един пирон хоризонтално, на него завързана тел, а на другия край на телта - една гайка. А под гайката една бележка и на нея пишело - "ХА-ХА".
                              ...Пишело:"Молодец,нашел"...
                              Последно редактирано от Tiger; 10-12-07, 18:55.
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар


                              • До: Любим автовиц

                                Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                                ...Пишело:"Молодец,нашел"...
                                Абе има нещо гнило в тоя виц.
                                За да се чуе в руска кола в която обикновено всичко тропа, гайката би трябвало да е с размери непозволяващи да влезе в гредата
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X