Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любим автовиц

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Любим автовиц

    Полицай спира пиян.
    - Защо минахте на червено?
    -Ами от бялото ми излизат киселини
    VARADERO SD2

    Коментар


    • До: Любим автовиц

      Една мутра с "BMW" и един селяк с "Трабант" спират един до друг на светофара.Мутрата дава газ и селяка дава газ.Светва зелено и започва невероятна гонка.Трабанта бие "BMW"-то.A мутрата сваля прозореца и му вика:
      -Абе кво си му праил ти на тоя трабант та върви толко бе ?
      А селяка му отговаря:
      -Ти само чакай да видиш к'во ше стане ако включа първа !!
      ----

      Поздрави
      Луд Умора Няма,Само Се Поти !!!

      Коментар


      • До: Любим автовиц

        Абе сега ще ви разкажа един деиствителен случай.Един Познат от град Бяла има москвич осмак май беше, пълна скръб.И сега някаде около бяла имало голям и стръмен баир,(който си имаше и някакво име даже).И ми вика "нагоре по баира 90 , 100".И аз учуден му викам какво 90-100 бе??!А той с надсмешка казва 100 градoса на водата
        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • До: Любим автовиц

          Германците и руснаците решили да си разменят коледни подаръци. Немците подарили едно "Трабантче", а руснаците "Волга". След време:
          - Хареса ли ви руската кола?
          - Да. А на вас "Трабантчето"?
          - Абе, хубаво го бяхте опаковали, ама не разбрахме къде ви е колата...

          Коментар


          • До: Любим автовиц

            Всеизвестен факт е, че биковете побесняват от червения цвят.
            Това е причината да профучават на жълто.

            Коментар


            • До: Любим автовиц

              Блъскат се две коли. Разярен, единият шофьор изскача и се хвърля към другия:
              - Вижте какво направихте! Заради Вас си строших изкуствената челюст във волана! Знаете ли колко струва това днес?
              - Спокойно! - казал другият шофьор. Потърсете в тая кутия, може да решим проблема.
              В кутията се оказали стотина изкуствени челюсти. Пострадалият опитал една, втора, десетата му станала.
              - Брей, какъв късмет! Добре, че сте зъболекар!
              - Зъболекар! - учудил се другият. - Не, братче, гробар съм.

              Коментар


              • До: Любим автовиц

                Спират на паркинга две БМВ-та едно до друго и от тях слизат двама борци.
                Единият поглежда и вижда, че другият е навлякъл по един презерватив на всяка обувка.
                - А бе Компир, що си ги сложил тия капути бе?
                - А бе и аз не знам, ама некой ми беше казал, че от педалите се фащало СПИН!
                Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

                Коментар


                • До: Любим автовиц

                  Пред невъзмутимия поглед на Лондонски полицай,достолепна дама
                  опитва да паркира между две коли.Дава назад - тряс чупи задна
                  броня .Дава напред - тряс и предната. Успява някак да намести колата, слиза и полицая я пита - извинете мадам,вие на слух ли паркирате?
                  На старта на КВ състезание се чувствам като комар на нудистки плаж - знам какво да правя,ама не знам от къде да започна.

                  Коментар


                  • До: Любим автовиц

                    Кара си някакъв тип по магистралата, закрепил 130 и изведнъж нещо дребно и бяло го подминава. Станало му любопитно, дава газ - 160, 180, 200 - застига едня бяла кокошка, която в същия момент свива в поредната отбивка.
                    Спирачките на пушилка, нашия се връща и поема по отбивката и едва успява да забележи как кокошката на пълна скорост хлътва в някаква врата напред по пътя. Отива до там, гледа голяма табела "Птицеферма", до нея някакъв чичка човърка нещо си.

                    - Приятел... може и аз да се побърквам нещо, но ми се видя, че една кокошка влезе тук преди малко...?

                    - Не бе, спокойно, не откачаш. Това е нова порода за месо, генномодифицирана. Специално са проектирани да търчат повечко, че да станат големи бутчетата.

                    - И к'во, вкусни ли са?

                    - Де да знам, никой не може да ги хване...

                    П.П. Паркирането "по слух" не е чак такъв виц, в Барселона се нагледах на подобни изълнения. Първия път като се случи, бях в колата, която паркираше, една позната мома тъкмо ме беше прибрала от автогарата. Изстинах - викам си ей сега ни утепА някой... По-късно се оказа, че доста хора го практикуват - не заради некадърност, просто в тесните улички няма никакво място за паркиране.
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • До: Любим автовиц

                      Седят двама на паркинг в най-голямата жега с дигнати стъкла.
                      –Дай да свалим стъклата бе да се разхладим??
                      -Не-е.
                      -Що бе?
                      -Да мислят че имаме климатик.

                      Коментар


                      • До: Любим автовиц

                        Един моторист си карал жълтия Елиминатор, но случайно блъснал врабче. Спрял за да провери как е врабчето, а то като по чудо се оказало живо, но в безсъзнание. Прибрал го в къщи и го затворил в една клетка, където му сложил трошици и вода, след което отново излязъл с мотора. Врабчето се събудило и си помислило:
                        "Решетки... Хляб... Вода... Май съм убил моториста!"

                        Коментар


                        • До: Любим автовиц

                          Не е много автовиц ,но е свързан с превозно средство

                          Един Кон влязъл в Пивницата и казал:
                          - Една кофа водка и една кофа кола.
                          Кръчмарят му налял ,коня ги изпил и заминал.
                          На другия ден коня отива и казва:
                          - Една кофа кола.
                          А Кръчмаря :
                          - Ааа ,днес няма ли водка ?!
                          Конят отговаря:
                          - Ааа ,днес съм с каруцата.
                          HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                          Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                          Коментар


                          • До: Любим автовиц

                            Имам приятел - камионджия. Беше си взел един младеж от смолянските села да му помага - сваля, качва брезенти, шпригли - Боби Турбото..не много умен, но предан. Пътуват две денонощия без сън - Жоро вече едва гледа. Поръчал на Боби да не спи и да го наблюдава, ако вземе да заспива, да го събуди. По едно време Жоро се събужда....шофирайки..настръхнала му косата:
                            - Боби, идиот такъв, нали ти казах да ме събудиш!!!!
                            - Що да те будя бе, бате Жоре? 'Найш как хубуу караш кат спиш...
                            Жоро едвам се стърпял да не го объхте
                            00359893488603

                            ....нямам си вече LR...

                            Коментар


                            • До: Любим автовиц

                              Един руснак закъсал в тайгата с москвича си, попадайки в един голям трап. Мъчил се, мъчил се, но все не успявал да го изкара. По едно време минал един чукча. Поспрял се и казал:
                              - Само две думи казвам и кола ще тръгне. Обаче искам една бутилка водка.
                              Руснакът бързо изкарал от багажника една бутилка “Столичная”, дал я на чукчата, който я надигнал и изпил на екс. След това отсякъл:
                              - Трактор, трябва!
                              SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                              0878299791

                              Коментар


                              • До: Любим автовиц

                                Негър си купува черен Мерцедес.Аверите го питат:" Какъв цвят е?" "Телесен"-отговаря пича...
                                Животът е харизан кон според мен...

                                Теди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X