Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PMR Мания и Срещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: PMR Уоки-токи от Лидл

    И аз съм сред набуталите се .На кутията пише 7+,та със синковеца ще си игаем спокойно,щерката ще трябва да изчака още 4-5 годинки.
    Като се има в предвид,че най-евтините подобни бяха на ТЦМ,около 35 лв,тия са си направо без пари.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #62
      От: PMR Уоки-токи от Лидл

      Брех, взех да се замислям и аз.
      Имам освен двубандера и чифт GMRS за зор-заман, ама нещо ми се върти из главата.
      До довечера има още време, де...

      Коментар


      • #63
        От: PMR Уоки-токи от Лидл

        В Младоския Лидъл сутринта имаше бая, поне 100тина....
        WG 2.7 CRD

        Коментар


        • #64
          От: PMR Уоки-токи от Лидл

          Pacific, Искаш децата без играчки да останат!!!
          Насов, много е вероятно да ги няма до вечета. Другия който се прецака да ги купи каза че бая народ се е чувал да ги пробва, но той е по-високо.
          LZ(единица) Лима Жоро Жоро
          2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

          Коментар


          • #65
            От: PMR Уоки-токи от Лидл

            А то само за днес ли било, ужаст. Трябва да намеря значи някой да ми купи и да си ги взема като ида до софето тия дни...

            Прозвънях маса народ, никой не може да реагира за днес . Ако някой ходи да си купува, моля да ми купи. Ако не, здраве да е...
            Последно редактирано от Насов; 21-02-13, 10:57.

            Коментар


            • #66
              От: PMR Уоки-токи от Лидл

              Един колега ми взе сутринта от Лидъл в Младост 4.Каза, че всички в магазина/това в 07:20ч./ са си били сложили по един комплект в количката.Не съм ги тествал още за разстояние, но ми направи впечатление, че слушалките не работят.Или аз не мога да ги подкарам...Иначе не изглеждат тотално ментеливи.За парите си, мисля ще вършат работата за която съм ги взел.А именно поддържане на връзка между колите в чужбинско и за " жена като идваш до плажа вземи една бира" на морето
              Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

              Коментар


              • #67
                От: PMR Уоки-токи от Лидл

                Видях ги сутринта един колега си беше зел комплектчето. Дето се вика батериите и зарядното струват повече. В последствие реших да си взема и аз .. Като казах на колегите в офиса че отивам ... Та се върнах с 10 комплекта тестваме от 2 часа 4 броя и се справят прилично добре. Като за плажа и 2 коли в пакет са повече от добре. Слагам един комплект в багажника и ги забравям
                Последно редактирано от duvi; 21-02-13, 11:11.
                Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                A POS
                0885600200
                За момента пасажер

                Коментар


                • #68
                  От: PMR Уоки-токи от Лидл

                  A в началото всички казваха какви боклуци са ! В интерес на истината глава не ми го побира как в тази окомплектовка и качество на изработка цената е 22лв. Или просто струват толко и всички останали са x5 или са застанали количества. Каквото и да е е супер. Отивам да взема още едни


                  Поздрави !

                  Коментар


                  • #69
                    От: PMR Уоки-токи от Лидл

                    Мани другото ми и 3 година гаранция ...Квото и да си говорим едно такова да си земеш и го фърлиш в колата или у дома .. Да си седи пак си ок .. 22 лв кога не сме ги дали за глупости
                    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                    A POS
                    0885600200
                    За момента пасажер

                    Коментар


                    • #70
                      От: PMR Уоки-токи от Лидл

                      И аз си взех.Като за първи път,са ми екстра.
                      Там в магазина видях и автоСД плеар /SilverCrest/с USB.Tежеше кутийката,но цената много висока ми се видя-143лв.
                      Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                      ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                      Коментар


                      • #71
                        От: PMR Уоки-токи от Лидл

                        Разбира се, че са боклуци. Просто ви трябва време за да го разберете.
                        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                        Коментар


                        • #72
                          От: PMR Уоки-токи от Лидл

                          Аз съм доволен, като за 22 лв. В града се чуваме на около 4 км. За в гората ще са си добре.
                          GSM 0877 08 99 19
                          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                          Коментар


                          • #73
                            От: PMR Уоки-токи от Лидл

                            А аз знам, че са боклуци... Просто ми трябваше време да осъзная, че ми трябват боклуци, а не нещо друго. И това, че батериите и зарядното струват повече е факт, който веднага ме грабна за каузата, че и такова трябва да купувам...

                            Коментар


                            • #74
                              От: PMR Уоки-токи от Лидл

                              НОсов, да ти купя ли едни, ако намеря по път нейде? Не вярвам нито на мен, нито на теб да ни дойдат в повече

                              Коментар


                              • #75
                                От: PMR Уоки-токи от Лидл

                                Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                                А то само за днес ли било, ужаст. Трябва да намеря значи някой да ми купи и да си ги взема като ида до софето тия дни...

                                Прозвънях маса народ, никой не може да реагира за днес . Ако някой ходи да си купува, моля да ми купи. Ако не, здраве да е...
                                Насов, един комплект те очаква при мен.
                                През деня на Кремиковци, вечер- на Редута.
                                Айде, и после ще си ги мерим на кой хваща по-надалеч.
                                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X