Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PMR Мания и Срещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: PMR Мания и Срещи

    Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
    Промених името на темата. Вие ще кажете кога да го направя пак на "ПМР из дед"
    Някой, нагоре беше питал за Мидланд. Мидланд е много добра марка станции, но е добре да уточниме модела.
    Аз питах. G5 примерно. От най-евтините са май - 100-ина лева май бяха.

    Коментар


    • От: PMR Уоки-токи от Лидл

      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
      Вертексите си бачкат без да са чифтосани.....

      Са ме провокира да ходя да търся жената, за тва го е написал това

      Коментар


      • От: PMR Мания и Срещи

        Нищо такова не прочетох днес.
        LZ(единица) Лима Жоро Жоро
        2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

        Коментар


        • От: PMR Мания и Срещи

          Сега гледах из сайтовете за батерии- 4 батерии (като тези от комплекта) със зарядно струват между 20 и 30лв
          а тука за 22лв имаш 8 батерии, зарядно и 2 чифта слушалки (кой за мп3 ще ги ползва, кой за PC)
          и бонус 2 станции които, ако не за друго поне за играчка на децата стават. Реално погледнато- дори боклуците дето ги продават в "джъмбо" струват пак тея пари, а дори са без батерии в комплекта.
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • От: PMR Мания и Срещи

            Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
            Аз питах. G5 примерно. От най-евтините са май - 100-ина лева май бяха.
            Добри са. Но не са разрешени за България. Работят на американски стандарт - GMRS, FRS и LPD.
            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

            Коментар


            • От: PMR Мания и Срещи

              Тия станцийки са голяма веселба. Вече охраната на Била са ми като роднини и заедно с тях изживявам любовните им неволи и тръпката от хлапета с широки дрехи до щанда със скъп алкохол . Това е което ме втрещи, че и уж по-сериозни охранители работят на тия честоти, че и с некодиран сигнал. Тоя "Сокол" и централата дават ли си сметка, че вече цял Люлин ги слуша с играчка за двайсет кинта, какво остава за апашите, дето уж трябва да ни вардят от тях?!

              Коментар


              • От: PMR Мания и Срещи

                А аз имам тука едни, подарък за малкия... мики маус уокитокита... май са били 50 лева... Те батерията не я хабят грам, нооо като я пуснеш и само шуми, нищо не се чува и от другата стая... аз правя готини микрофонийкови звуци с тях, като им събера антенките една до друга... малкия си играе с тях периодично... като ги мята по пода ... мнооого добра инвестиция, някой ако ги иска, давам ги на 1/2 цена... за бебета са се утепали ш знаеш

                Коментар


                • От: PMR Мания и Срещи

                  Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                  Сега гледах из сайтовете за батерии- 4 батерии (като тези от комплекта) със зарядно струват между 20 и 30лв
                  а тука за 22лв имаш 8 батерии, зарядно и 2 чифта слушалки (кой за мп3 ще ги ползва, кой за PC)
                  и бонус 2 станции които, ако не за друго поне за играчка на децата стават. Реално погледнато- дори боклуците дето ги продават в "джъмбо" струват пак тея пари, а дори са без батерии в комплекта.
                  Слушалките за чеп за зеуе - тънкия жак са бре! Батериите са от по 50 стинки, ама станциите кефят, нищо не намират в центъра на София. Не е кат да няма кранове около НДК. Бре що неам мажки деца на по 3 години.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • От: PMR Мания и Срещи

                    Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                    Добри са. Но не са разрешени за България. Работят на американски стандарт - GMRS, FRS и LPD.
                    А как така ги продават тук? Аз преди години си ги купих от официалния вносител. Те са подобни на тези от Лидл.

                    Коментар


                    • От: PMR Мания и Срещи

                      Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                      Сега гледах из сайтовете за батерии- 4 батерии (като тези от комплекта) със зарядно струват между 20 и 30лв
                      а тука за 22лв имаш 8 батерии, зарядно и 2 чифта слушалки (кой за мп3 ще ги ползва, кой за PC)
                      и бонус 2 станции които, ако не за друго поне за играчка на децата стават. Реално погледнато- дори боклуците дето ги продават в "джъмбо" струват пак тея пари, а дори са без батерии в комплекта.
                      Ами на далавера сме отвсякъде,какво да се прави,а пък тия от Лидъл трябва спонсорират форума за голямата рекламна кампания!!!!

                      Коментар


                      • От: PMR Мания и Срещи

                        Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
                        Ами на далавера сме отвсякъде,какво да се прави,а пък тия от Лидъл трябва спонсорират форума за голямата рекламна кампания!!!!
                        Последното е вярно, да си платят. Иначе в Младост - станции бол в 14 ч.

                        ПП. И пенсиите не им налитаха.
                        ППП. Изтървали сте нещо по-ценно обаче - к-т термобельо за под 60 лв. - още сабале е изкупено ангро - ако сте пичове по паланките, няма да го купувате от препродавачите. Да си го носят. Братовчед ми (120 кг) не е могъл да си купи в 9:00 щото някой е напълнил количката си с всичкото налично.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • От: PMR Мания и Срещи

                          Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                          А как така ги продават тук? Аз преди години си ги купих от официалния вносител. Те са подобни на тези от Лидл.
                          Между "разрешени за продажба" и "неразрешени за ползване", все още има разлика. А и като казвам, че не са разрешени, не означава, че хората не ги ползват Преди време стреснах семейство на Мальовица, като им креснах, че това са военни честоти. Не се обадиха повече
                          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                          Коментар


                          • От: PMR Мания и Срещи

                            Аз съм слушал с моите едни гърци, дето правеха пътя за Калотина. Ползвахме ги за работа уж еднаж на едно музикално събитие... ама то ни се чува, че ти говорят ни има слушалка да забодеш, нищо... и за капак батериите свършват за 0 време... не можеш да ги зареждаш с тях, та пълна набутвация....

                            Коментар


                            • От: PMR Мания и Срещи

                              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                              Слушалките за чеп за зеуе - тънкия жак са бре! Батериите са от по 50 стинки, ама станциите кефят, нищо не намират в центъра на София. Не е кат да няма кранове около НДК. Бре що неам мажки деца на по 3 години.
                              С тънкия жак има доста мп3-та, батериите всичките струват стотинки, но после ги внасят в БГ и според марката слагат цената, аз пък днеска докато пътувах от Овча купел до центъра( особено по Стамболийски) си слушах някви безсмислени разговори
                              От станции не разбирам, тези може и да са буклук, но на мен ми вършат работа, обаче от една друга промоция на същия магазин съм супер очарован, имаха винтоверт с 2 батерии за 50-60лв , за една година работа нищо му няма, а бая тормоз видя, и най интерсното - по силен е и батерията държи повече от еквивалента му на блек н декер който съм плащал 120 пари....
                              I'm not Lost, I'm Discovering !

                              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                              Коментар


                              • От: PMR Мания и Срещи

                                Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                                Между "разрешени за продажба" и "неразрешени за ползване", все още има разлика. А и като казвам, че не са разрешени, не означава, че хората не ги ползват Преди време стреснах семейство на Мальовица, като им креснах, че това са военни честоти. Не се обадиха повече
                                Сефте разбирам, че съм нелегален. Ще бъда по-подготвен при комуникацията си чрез тях.

                                Иначе време ли е вече да пускаме лидълските на по 50 кинта?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X