Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PMR Мания и Срещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: PMR Уоки-токи от Лидл

    Май има разминаване в честотите на фиксираните канали..... Защото при мен тук-таме се чуваше някаква таксиджийска кака, ама с много "шум"....

    Кокич, ти ако врякаш в Люлин - нема как да те чуя в Зоната, бре брат.... Не че те подценявам, ама.....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • От: PMR Уоки-токи от Лидл

      Ще взема да се завлеча утре в Лидъл и ако са останали да си взема и аз. Ей така, освен двете тутурутки /третата я държа в хола като стационарна/ да взема да запаша и една станция. От любопитство
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • От: PMR Уоки-токи от Лидл

        Първоначално публикуван от jumboframe Преглед на мнение
        дайте да заплюем един канал + кодировка и утре да има wardriving ?

        Тва можеш ли да го напишеш на български, че освен технически неграмотен съм и рус

        Коментар


        • От: PMR Уоки-токи от Лидл

          Тази вечер в Лидъла на Люлин,нямаше станции.
          LZ1NSO

          Коментар


          • От: PMR Уоки-токи от Лидл

            Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
            Тва можеш ли да го напишеш на български, че освен технически неграмотен съм и рус
            Да си говорите, на един канал, и да вкараш една от кодировките, понеже доколкото четях са 2
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • От: PMR Уоки-токи от Лидл

              Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
              Аз също съм в 5-ти, срещу СВА. Чух шум, обадих се, ама нищо после. Пуснал съм и една друга, на 8-ми канал, без никви други настройки. Така или иначе не знам как да ги направя
              Ми аз знам какво да ги правиш - заземи ги, нямат земно и затуй не бачкат, пробвай поне от 8-ми етаж, от 16-ти е най-добре, пускаш ги да се срещнат със земята. Челно.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: PMR Уоки-токи от Лидл

                Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                Май има разминаване в честотите на фиксираните канали..... Защото при мен тук-таме се чуваше някаква таксиджийска кака, ама с много "шум"....

                Кокич, ти ако врякаш в Люлин - нема как да те чуя в Зоната, бре брат.... Не че те подценявам, ама.....
                То си го пише и в мануала - само двойките бачкат читаво помежду си.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • От: PMR Уоки-токи от Лидл

                  Как ме дразните самооо... не стига, че доде дода си ги зема ще ви е минАл мерака, ми после тука неа с кой да си ги тествам и ще тряа обикалям като луд по хълмовете доде жената готви и да и викам, ало ало... чуваме ли се ало

                  Коментар


                  • От: PMR Уоки-токи от Лидл

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    Ми аз знам какво да ги правиш - заземи ги, нямат земно и затуй не бачкат, пробвай поне от 8-ми етаж, от 16-ти е най-добре, пускаш ги да се срещнат със земята. Челно.
                    Значи, пуснах едната с включена функция на бейбифон. Пуснах и жената след нея. Така, от 16 етаж е по-добре, чува се по-дълго.
                    Сега да пусна ли и другата, че сигурно доста са се отдалечили станциите едно от друга, щом вече не чувам жената

                    Коментар


                    • От: PMR Уоки-токи от Лидл

                      Щом не чуваш жената - си ти - черпиш респективно.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • От: PMR Мания и Срещи

                        На който му върви - върви.
                        Мойта жена лаконично каза "чудесно, имаш още 2 станции" и отказа да бъде заземена през прозореца.
                        LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                        2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                        Коментар


                        • От: PMR Мания и Срещи

                          Промених името на темата. Вие ще кажете кога да го направя пак на "ПМР из дед"
                          Някой, нагоре беше питал за Мидланд. Мидланд е много добра марка станции, но е добре да уточниме модела.
                          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                          Коментар


                          • От: PMR Уоки-токи от Лидл

                            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                            То си го пише и в мануала - само двойките бачкат читаво помежду си.

                            Вертексите си бачкат без да са чифтосани.....
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • От: PMR Мания и Срещи

                              Бачкат си, майстора ни маже найлона с ольо.
                              LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                              2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                              Коментар


                              • От: PMR Уоки-токи от Лидл

                                Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                                Вертексите си бачкат без да са чифтосани.....
                                За лидълските пиша бре, четете мануалите, то зарад нечетене сме така.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X