Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коментари относно доставка на техника

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Коментари относно доставка на техника

    И при мен пристигнаха няколко пратки. Едната е пътувала 65 дни, другите по 22. Иди разбери...

    Коментар


    • От: Коментари относно доставка на техника

      Първоначално публикуван от avalanche Преглед на мнение
      И при мен пристигнаха няколко пратки. Едната е пътувала 65 дни, другите по 22. Иди разбери...
      Благодаря. За моя номер все още няма инфо. Ще проверя утре !

      Коментар


      • От: Коментари относно доставка на техника

        Ето отговора от 409шоп за забявянето на пратките и питането ми какво може да се направи по въпроса:

        "hi

        thanks for your message,

        We use Singapore Post since Nov-2013, and many buyer complain the shipping were too slow, we all know that
        and try to find othe shipping company, until now didn't got any result.

        Because some company didn't send package with battery.

        We will try to fix the problem at the future, thanks for your message

        Suki"

        Коментар


        • От: Коментари относно доставка на техника

          Това ми излиза като информация за пратката.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:45.0 КБ
ID:5546357

          Но някакси не ми се вижда достатъчно като информация. Пробвах в сайта на нашата поща но там ми избива някаква грешка. Някой може ли да ми каже дали аз бъркам някъде или просто e рано за Tracking ?

          Коментар


          • От: Коментари относно доставка на техника

            Първоначално публикуван от lubito Преглед на мнение
            Някой може ли да ми каже дали аз бъркам някъде или просто e рано за Tracking ?
            Даже е прекалено рано, пратката е изпратена на 12.12. ти я търсиш на 16.12 в нашата поща. Четири дни са малко даже за експресна поръчка на DHL...
            В нашата поща гледай след 15.01.2014
            Роден рибар, а принуден да работи.......

            Коментар


            • От: Коментари относно доставка на техника

              Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
              Даже е прекалено рано, пратката е изпратена на 12.12. ти я търсиш на 16.12 в нашата поща. Четири дни са малко даже за експресна поръчка на DHL...
              В нашата поща гледай след 15.01.2014
              Ехееее...

              А аз си мислех, да ги ползвам преди нова година
              Дано всичко с пратката е ОК.

              Коментар


              • От: Коментари относно доставка на техника

                Първоначално публикуван от lubito Преглед на мнение
                Ехееее...

                А аз си мислех, да ги ползвам преди нова година
                .
                Колега много опит добих с пазаруването от ХК. Избрал си най неподходящият момент, сега цял свят си пазарува от там, знаеш ли какво чудо е? Ти гледаш изпратена, ама това не означава излетяла, седи на земята и чака ред. Първо се товарят, живини ако има, след това са експресните пратки на куриерите, после бързите после обикновенните, после бързите на ппощите и накрая след цялото това меле е твойта. Като обикновнните пощенсли пътуват в групажи, тоест може да отиде до Нова Зеландия, да се върне в ХК да отиде В Москава, пак да се върне до ХК и така докато попадне в групаж за София. По това време най бавно стават нещата, и от 6 до 15 февруари, тогава си празнуват Китайската нова година и никой не бачка, съответно се натрупва такова количество, че до края на март не се оправят....
                Роден рибар, а принуден да работи.......

                Коментар


                • От: Коментари относно доставка на техника

                  Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                  Колега много опит добих с пазаруването от ХК. Избрал си най неподходящият момент, сега цял свят си пазарува от там, знаеш ли какво чудо е? Ти гледаш изпратена, ама това не означава излетяла, седи на земята и чака ред. Първо се товарят, живини ако има, след това са експресните пратки на куриерите, после бързите после обикновенните, после бързите на ппощите и накрая след цялото това меле е твойта. Като обикновнните пощенсли пътуват в групажи, тоест може да отиде до Нова Зеландия, да се върне в ХК да отиде В Москава, пак да се върне до ХК и така докато попадне в групаж за София. По това време най бавно стават нещата, и от 6 до 15 февруари, тогава си празнуват Китайската нова година и никой не бачка, съответно се натрупва такова количество, че до края на март не се оправят....
                  Лошо седларов, лошо...
                  За това пък си има срокове и като изтекът, Paypal ми връщат парите и ще си поръчам кога е подходящ момента. А той е подходящ кога ?

                  Коментар


                  • От: Коментари относно доставка на техника

                    Някой знае ли, какво означава това ?
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123.jpg
Прегледи:1
Размер:17.9 КБ
ID:5547195

                    Коментар


                    • От: Коментари относно доставка на техника

                      Ами след 10 февруари до 15 ноември си вървят регулярно нещата....
                      Роден рибар, а принуден да работи.......

                      Коментар


                      • От: Коментари относно доставка на техника

                        Първоначално публикуван от lubito Преглед на мнение
                        ....кога е подходящ момента. А той е подходящ кога ?
                        През останалото време е един дълъг и подходящ момент...

                        PS И Пейпал като ти върнат парите, и през март ти дойде пратката, за която парите са ти върнати - на българин ли се правим - авантата е 100 % кяр, или?

                        Коментар


                        • От: Коментари относно доставка на техника

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение

                          PS И Пейпал като ти върнат парите, и през март ти дойде пратката, за която парите са ти върнати - на българин ли се правим - авантата е 100 % кяр, или?
                          Аз съм имал само два такива случая за 5-6 години, а правя много поръчки за приятели. Единият случай беше с една камера, която напусна ХК и буквално изчезна... на 40 ден питах търговеца какво правим, и се разбрахме човека да ми върне парите, а ако случахно дойде пак да я платя, дойде на третия месец и я платих на човека, вторият случай беше с телефон, там търговеца мълчеше и отворих диспут върнаха ми парите аколо 150$ и след 20 дни дойде пакета, опакован, с тракинга със всичко но без телефона вътре, имаше си слушалки, батерия, зарядно книжки разни други пишки, но не и телефона....Така и не разбрах свит ли е или пакета така е изпратен, имаше входящо тегло, но изходящо не...
                          Като цяло мога да кажа, че не съм попадал на измамник търговец, това обаче не важи за мой приятел, който купи часовник на жена си за някакъв повод, и изгоря щото търговеца до последно го баламосваше с мили думи и той си изпусна диспута.... Обади ми се на края и вика: кво да правя сега? викам: пиеш студена вода и толкоз........
                          Роден рибар, а принуден да работи.......

                          Коментар


                          • От: Коментари относно доставка на техника

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            През останалото време е един дълъг и подходящ момент...

                            PS И Пейпал като ти върнат парите, и през март ти дойде пратката, за която парите са ти върнати - на българин ли се правим - авантата е 100 % кяр, или?
                            Сроковете не съм ги измислил аз, след като някой е посочил дата и не си спази обещаното аз и циганина да съм пак съм си в правото !!!

                            PS как все се намират такива дразнители бе...

                            Коментар


                            • От: Коментари относно доставка на техника

                              Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                              Аз съм имал само два такива случая за 5-6 години, а правя много поръчки за приятели. Единият случай беше с една камера, която напусна ХК и буквално изчезна... на 40 ден питах търговеца какво правим, и се разбрахме човека да ми върне парите, а ако случахно дойде пак да я платя, дойде на третия месец и я платих на човека, вторият случай беше с телефон, там търговеца мълчеше и отворих диспут върнаха ми парите аколо 150$ и след 20 дни дойде пакета, опакован, с тракинга със всичко но без телефона вътре, имаше си слушалки, батерия, зарядно книжки разни други пишки, но не и телефона....Така и не разбрах свит ли е или пакета така е изпратен, имаше входящо тегло, но изходящо не...
                              Като цяло мога да кажа, че не съм попадал на измамник търговец, това обаче не важи за мой приятел, който купи часовник на жена си за някакъв повод, и изгоря щото търговеца до последно го баламосваше с мили думи и той си изпусна диспута.... Обади ми се на края и вика: кво да правя сега? викам: пиеш студена вода и толкоз........

                              Точно за това говорим. Може ти да си коректен но отсеща жълтуркото да не е !!!

                              Коментар


                              • От: Коментари относно доставка на техника

                                @lubito
                                на скрийншота (изглежда като да е от singpost.com), който си пуснал по-горе последният ред означава, че пратката е изпратена към България (или поне се приготвят да я изпратят). Почни вече да следиш тракинга на сайта на бг пощите (имаше линк някъде в тоя тред), би трябвало да са получили вече информацията.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X