Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С какво да заменим Skype?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: С какво да заменим Skype?

    Единия от основателите на sКУРе е основал нова компания и пуснаха приложението Wire. Има го за андроид и ипхоне. Изглежда интересно, да видим като понатрупат потребители какво ще стане.
    Вярата в конспирации е опростяване, което ни помага да обясняваме всичко.

    Коментар


    • #32
      От: С какво да заменим Skype?

      Аз през последните няколко години съм забранил всякакви упдейти. Докато върви си карам със старите версии. После почва псуването.
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #33
        От: С какво да заменим Skype?

        проблема е че под Windows спира да работи ако не качиш последната версия, то и на Андроида пише че по надолу от 4 не бачка
        иначе и аз съм забранил ъпдейтите

        Коментар


        • #34
          От: С какво да заменим Skype?

          В офиса ползваме много активно Lync ("Скайпа" на Майкрософт за бизнес). Сега прочетох, че 2015 ще стане "Skype for Business". Дано не го скапят, че ми харесва как работи. За лично ползване обаче и аз гледам за алтернатива.
          Toyota Land Cruiser BJ70 1985
          Lexus LS430

          Коментар


          • #35
            От: С какво да заменим Skype?

            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
            Готова инсталация, или се иска нещо да пипкаш, видео предполагам не ти дава?


            Микромеките още не загряват колко народ ще мине на убунто
            Дреме им на фара на микромеките, пазарния им дял е толкова голям колкото на всички ползватели на убунту са космите по главите им, сам се сети кой е по-голям и сериозен и стойностен

            От съвсем скоро скайп е рамо до рамо с МС Линк, а МС Линк е най-големия ВоИП клиент и UC решение в света и към момента НЯМА алтернатива, хайде сега пак помисли дали някой му дреме за убунту и за опън сорс решение и скайп за ползватели без абонамент и т.н.

            Аз лично съм много доволен от Вайбер, не ми харесват рекламите и досадните банери и т.н. но без пари толкова

            Да не ме разбереш грешно, аз до не отдавна си вадех хляба с Линукс, ОС и юникс, просто от известно време станах реалист и за това и мнението ми по-горе е такова.
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #36
              От: С какво да заменим Skype?

              Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
              Дай някакъв линк, че с последния ъпдейт съвсем сбозиха нещата.
              Ето линк за 3.8, който е изключително лекичък и бърз:

              http://rghost.net/57558564

              Проверил съм го с AVG след сваляне и уж няма проблем, но все пак и вие го сканирайте преди стартиране.

              Впрочем след стартиране трябва веднага да прекъснете свалящия се ъпдейт и да махнете в настройките отметката да си сваля автоматично ъпдейтите. После не е лошо и да изтриете вече започнатия да се сваля файл, че иначе трябва при всяко стартиране да дебнете да не продължи.
              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

              Коментар


              • #37
                От: С какво да заменим Skype?

                Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                Ето линк за 3.8, който е изключително лекичък и бърз:http://rghost.net/57558564Проверил съм го с AVG след сваляне и уж няма проблем, но все пак и вие го сканирайте преди стартиране.Впрочем след стартиране трябва веднага да прекъснете свалящия се ъпдейт и да махнете в настройките отметката да си сваля автоматично ъпдейтите. После не е лошо и да изтриете вече започнатия да се сваля файл, че иначе трябва при всяко стартиране да дебнете да не продължи.
                Сега го инсталирах. Не ми приема име и/или парола. А на телефона ми /хемороид/ работи.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #38
                  От: С какво да заменим Skype?

                  Странно, при мен няма проблем на пет компютъра на които се ползва - последния от петък миналата седмица след преинсталация. Дава грешна парола/потребител или просто стои на логване и върти кръгчето до безкрай?
                  What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                  Коментар


                  • #39
                    От: С какво да заменим Skype?

                    Който веднъж е влизал през по-новия Скайп - няма за него 3.8 и няма да има.

                    Коментар


                    • #40
                      От: С какво да заменим Skype?

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Който веднъж е влизал през по-новия Скайп - няма за него 3.8 и няма да има.
                      Ясно, моят случай е такъв.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #41
                        От: С какво да заменим Skype?

                        От 10г съм под линукс на работата, и скайпа си работеше коректно и без проблеми до преди около 2г., всъщност почти веднага след като го продадоха почнаха проблемите с ъпдейтите, растящите изисквания, щуротиите вкл и на приятели под уиндоус и така до момента, в който получих съобщение, че без ъпдейт няма да ме свързват със сървъра им. Аз разбира се им показах среден пръст и след малко търсене попаднах на интересна версия на полски комуникатор GADU, която дори работи през всеки браузър и не е нужно да се инсталира. Има версии за телефони и различни операционни с-ми. Основния недостатък е, че интерефейса е на полски, но бързо се свиква с него. Може да се вгради в уеб сайта на фирмата ви и да се изплозва за комуникация с клиенти без да са го инсталирали изобщо, и накрая като пратиш съобщение, дори и абоната да не е на линия, го получава когато се включи. Към края на ползването на скайпа беше пълна каша с това кой, кога е на линия кога не е, пращам неща на хора, които са на линия те ги получават след 1 ден и пр и пр. простотии. Освен това глада за ресурси на новите скайпове ме изнервят безкрайно. Ся, че слухтенето е минало на преден план е от ясно по-ясно, ама поне като слухтят да представят и нещо дето поне да става и за работа.
                        И така от 1 г съм с Гаду на работата и на телефона, като до сега съм имал 0 проблема с него. Видях, че има абонати и от България и дори от моя град.
                        ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                        Коментар


                        • #42
                          От: С какво да заменим Skype?

                          На мен ми даде грешка, защото си бях останал логнат в по-новата версия. Излезнах от нея и си се логнах в 3.8 без проблем

                          П.П. Аз карам с 6.18 със спрени ъпдейти. Т.е. първата работеща след промените от това лято. Все още си работи, без да се заяжда за нов ъпдейт.
                          Nissan Terrano 2,7 TDI

                          Коментар


                          • #43
                            От: С какво да заменим Skype?

                            Първоначално публикуван от D-MAX Преглед на мнение
                            ...GADU...
                            А на който не му харесва че е на полски - има сума различни XMPP клиенти.

                            Коментар


                            • #44
                              От: С какво да заменим Skype?

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              има сума различни
                              Има, то сичко има.
                              Ама критична маса потребители няма
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #45
                                От: С какво да заменим Skype?

                                Google Talk ако не е критична маса, не знам кое е.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X