Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С какво да заменим Skype?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • С какво да заменим Skype?

    Пореден ъпдейт, поредни питания кое къде е и нервни хорица.

    Има ли доволен от някоя алтернатива на безплатния Skype?
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

  • #2
    От: С какво да замеим Skype?

    То алтернативи бол, ама ключовото е критична маса ползватели.
    Е на - айсикю-то умре, мирк-ата и тя
    Та ще видим кое ще е след скурето.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: С какво да заменим Skype?

      Аз съм доволен от версия 3.8 хакната от братушките да заобикаля проверките на M$ - ползвам си я от една година со кротце со благо и не се ъпдейтва
      What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

      Коментар


      • #4
        От: С какво да заменим Skype?

        Viber.
        Иначе на убунтуто съм със скайп 4.3.037 - работи си без да мрънка и да се занимава с глупости.
        42

        Коментар


        • #5
          От: С какво да заменим Skype?

          Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
          Аз съм доволен от версия 3.8 хакната от братушките да заобикаля проверките на M$ - ползвам си я от една година со кротце со благо и не се ъпдейтва
          Готова инсталация, или се иска нещо да пипкаш, видео предполагам не ти дава?

          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
          Viber.
          Иначе на убунтуто съм със скайп 4.3.037 - работи си без да мрънка и да се занимава с глупости.
          Микромеките още не загряват колко народ ще мине на убунто
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • #6
            От: С какво да заменим Skype?

            Не знам как са го направили, но е само ехе файла - директно го пускаш и тръгва без да инсталира нищо. Обаче мисля, че видео не се поддържа, та ако на някой му е важна опция няма как да се ползва.
            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

            Коментар


            • #7
              От: С какво да заменим Skype?

              Ako ти трябва за разговори с определен човек може да ползваш геймърските разговорници. RC,TS
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • #8
                От: С какво да заменим Skype?

                То за мене лесно, клиентите са мъката

                Пичове,
                след новия ъпдейт, веднъж като приемете файл от някой, после този някой ти качва файлове на вашия комп без ваше съгласие колкото си иска
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • #9
                  От: С какво да заменим Skype?

                  Демек с всеки нов ъпдейт Скипето става все по-голяма шитня. С кеф и радост чакам приемлива алтернатива. Предвиждам 2 сюжета:
                  1. Зомбитата (не се обиждайте и аз съм зомби) ще свикнат и ще го приемат за нормално това, което прави Скипето. Демек ще си остане същата система със същата маса потребители и ще ни ъпдейтват докато не ни бръкнат и в задниците.
                  2. Хората ще се отвратят от шитнята и ще се появи алтернатива, която ще измести постепенно Скипето.
                  Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                  Коментар


                  • #10
                    От: С какво да заменим Skype?

                    Имам лоши новини за вас. В момента няма алтернатива за компютър и почти няма алтернатива за телефон. Компаниите, занимаващи се с подобни неща са подложени на пазарно-непазарен натиск от телефонните компании и административно-мутренски натиск от разни Органи които искат много да знаят.

                    следствие - продуктите и услугите в тази област вървят назад.

                    Коментар


                    • #11
                      От: С какво да заменим Skype?

                      Това ме сеща за една хумореска:
                      Уважаеми дами и господа от ЦРУ, ФБР, КГБ,
                      умолявам ви да ми дадете копие от моето HDD, защото без да искам си го затрих.
                      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                      Коментар


                      • #12
                        От: С какво да заменим Skype?

                        Аз също съм за Viber. Ползвам го редовно, докато не мога да се сетя кога за последно ползвах Скайп. Като си погледна листа в телефона, 1/3 са със Вайбъра. Има си и десктоп версия. Само му липсва криптирането на Скайп.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #13
                          От: С какво да заменим Skype?

                          На скайпа му опитах и меда, и жилото...

                          Повече не ща.

                          Освен, че съм на линия в скайп почти непрекъснато, а аз не съм - и това не е от смартфона - приложението Скайп е деинсталирано категорично и с кеф, но аз съм си на линия - в стохастичен ред, та освен това, ми се случи случка, дето ме доотврати окончателно.

                          Мой приятел е по света някъде, и си комуникира с родителите си чрез презряната програмка. И като почнаха актуализациите - от тия, драстичните, и съответно възрастните хорица взеха да викат за помощ. Хубаво - отивам, актуализирам, пускам - ок, ама няма видео. Ми що няма? Щото компютъра бил слабичък за видео. То верно слабичък, ама как да обясня на хорицата, че до оня ден не е бил слабичък, пък нещеш ли, за два дни и... вече не става...

                          Та взех да се оглеждам към Вайбър - има и мобилна, и десктоп версия. Още не съм разръчкал подробно, така че моля за мнения - за алтернативата на "скипето", дето викаше една леля..


                          аууу, все по-бавно пиша..

                          Коментар


                          • #14
                            От: С какво да заменим Skype?

                            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                            То за мене лесно, клиентите са мъката

                            Пичове,
                            след новия ъпдейт, веднъж като приемете файл от някой, после този някой ти качва файлове на вашия комп без ваше съгласие колкото си иска
                            Ако "клиентите" не се досещат, поне ИТ-то меожеше да провери в гугъл. Обясенено е с картинки:
                            http://community.skype.com/t5/Window...e/td-p/3179796

                            Коментар


                            • #15
                              От: С какво да заменим Skype?

                              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                              Само му липсва криптирането на Скайп.
                              То и на скайп му липсва, та не си загубил много.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X