Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Антивирус. Каква?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Антивирус. Каква?

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    А бе, развива се ... Няма да си ъпгрейдвам компа при всяка нова версия на някоя програма!
    Ако аваст ти идва тежък, виж щитовете които са включени. Със сигурноат ще има такива които не позваш. Примерно меил щита. С изключването на всеки щит, става по лека

    Коментар


    • #32
      От: Антивирус. Каква?

      не съм професионалист в тази област, но от години ползвам Avira (с чадърчето повече от 10 -
      не е тежка, редовен ъпдейт - за мен и Free версията е много добра, хваща всичко - дори и централата им в Тетнанг съм посещавал, знам какви хора работят там... и за това...

      Коментар


      • #33
        От: Антивирус. Каква?

        Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
        не съм професионалист в тази област, но от години ползвам Avira (с чадърчето повече от 10 -
        не е тежка, редовен ъпдейт - за мен и Free версията е много добра, хваща всичко - дори и централата им в Тетнанг съм посещавал, знам какви хора работят там... и за това...
        Авира така, са я развалили напоаледък, че едва ли някои ще иска да я инсталира

        Коментар


        • #34
          От: Антивирус. Каква?

          Безплатната Avira плюе реклами и то от най-гадните (в техническо отношение) и това ме дразни ужасно. Отваря аплет със зареден флаш в него, който така запича на служебната ми барака, че дори не иска да се рефрешне и остава покрит със сиво, докато не го разбуташ с курсора. Кретения...

          Коментар


          • #35
            От: Антивирус. Каква?

            Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
            НЕ (да го напиша отново) НЕ си инсталирайте Microsoft Security Essentials на Windows XP със лицензионни въпроси! Ако трябва да го напиша още веднъж - НЕ СИ ИНСТАЛИРАЙТЕ Microsoft Security Essentials НА WINDOWS XP С ЛИЦЕНЗИОННИ... ВЪПРОСИ! Сигурен съм, че през изминалата седмица до десет дни оправих поне десетина с този "проблем". Не е тежко решение, но ако не сте IT грамотен и нямате опита ще се вкарате в нещо, което не желаете. В общия случай трябва да се рестартира в Safe Mode, да се спре резидентният щит, да се рестартира отново и да се деинсталира Microsoft Security Essentials.

            EDIT: По-горното предполагам прозвуча доста зле... Положението е следното - всички Windows XP Pro, които не са с VLK или подобен лиценз freez-ват до десет секунди след login. "Проблема" не е
            Microsoft Security Essentials, а услугата за лицензиране - т.е. от Майкрософт добре са си измили ръцете по въпроса. Ако ви е... "въпросен" съответният Windows няма как да се жалвате, че не работи. С малък update през Safe Mode with network въпроса също се решава елегантно, но трябва да вие легален Windows-а.

            *заменете "въпрос" със crack ако не ме разбирате...
            С MSE имах точно този проблем на служебното РС, не можеше да зареди ОС(след прецакания ъпдейт който пуснаха MSoft) или едва успяваше за около 10 мин. Накрая тръгна след инстал на кръпката която са пуснали Майкрософт, но все пак я махнах и сега съм с Авира-времето ще покаже как е. С две думи подкрепям - MSE НЕ!!!
            На дъщеря ми лаптопа беше с Аваст (безплатния) но имаше пропуски в защитата. Аз съм ползвал най-много NOD32 (кракната) и бях доволен, в момента съм също с NOD32 но платената и съм СУПЕР доволен, работи мн.добре и открива злонамерен софтуер който безплатните аналози пропускат. Реших, че с 30лв. на година нито ще обеднея нито ще забогатея, вече втора година съм с платения вариант и нямам абсолютно никакви проблеми. Препоръчвам я!
            Последно редактирано от l.m; 03-05-14, 11:41. Причина: допълнение
            Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

            Коментар


            • #36
              От: Антивирус. Каква?

              Първоначално публикуван от l.m Преглед на мнение
              С MSE имах точно този проблем на служебното РС, не можеше да зареди ОС(след прецакания ъпдейт който пуснаха MSoft) или едва успяваше за около 10 мин. Накрая тръгна след инстал на кръпката която са пуснали Майкрософт, но все пак я махнах и сега съм с Авира-времето ще покаже как е. С две думи подкрепям - MSE НЕ!!!
              На дъщеря ми лаптопа беше с Аваст (безплатния) но имаше пропуски в защитата. Аз съм ползвал най-много NOD32 (кракната) и бях доволен, в момента съм също с NOD32 но платената и съм СУПЕР доволен, работи мн.добре и открива злонамерен софтуер който безплатните аналози пропускат. Реших, че с 30лв. на година нито ще обеднея нито ще забогатея, вече втора година съм с платения вариант и нямам абсолютно никакви проблеми. Препоръчвам я!
              NOD32 даже и лицензен пропуска повече от безплатния аваст. Това лесно може да се провери. Иначе беПлатния аваст върши добра работа за домашни компютри. Вече ако компютъра се ползва за банкиране, онлаин пазаруване с кредитна карта и други такива дейности най добтата версия е avast Premier

              Коментар


              • #37
                От: Антивирус. Каква?

                Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                NOD32 даже и лицензен пропуска повече от безплатния аваст.
                След опита ми и с двете антивирусни мисля, че не си прав-поне при мен резултата е по-добър с NOD32. Първо си купих лиценз за да пробвам, на втората година-защото бях доволен от "опита" . Много хора обаче предпочитат безплатното, особенно когато става въпрос за софтуер. Сред тези хора (по принцип) съм и аз, NOD-а беше за проба и не съжалявам.
                Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

                Коментар


                • #38
                  От: Антивирус. Каква?

                  Първоначално публикуван от l.m Преглед на мнение
                  След опита ми и с двете антивирусни мисля, че не си прав-поне при мен резултата е по-добър с NOD32. Първо си купих лиценз за да пробвам, на втората година-защото бях доволен от "опита" . Много хора обаче предпочитат безплатното, особенно когато става въпрос за софтуер. Сред тези хора (по принцип) съм и аз, NOD-а беше за проба и не съжалявам.
                  Предполагам от доста време си с NOD32. Ако искаш за проба свали един аваст и го пусни да сканира. Даже ако искаш пусни нода да сканира преди аваст. Ако решиш да пробваш, стартирай на аваст предстартова проверка, тази която минава преди уиндовс... Мисля, че ще се изненадаш от реУлтата

                  Коментар


                  • #39
                    От: Антивирус. Каква?

                    Правено е-след безплатния Аваст платения NOD32 намери "пропуснати" гадинки. Това са резултатите от моите проби.
                    Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Антивирус. Каква?

                      Първоначално публикуван от l.m Преглед на мнение
                      Правено е-след безплатния Аваст платения NOD32 намери "пропуснати" гадинки. Това са резултатите от моите проби.
                      Възможно е, но все пак говориш за БЕЗПЛАТЕН аваст и платен НОД
                      Не е невъзможно дадена програма да направи пропуск. Въпроса е колко пропуска ще направи едната и колко другата...
                      Принципно реалния тест е да сложиш на потребител за 30 дни НОД и после да го смениш с аваст пак за 30 дни. Ако пък avast-a е Premier резултатите ще са несравними...

                      П.С предполагам ползваш интернет секюрити или както там се води "разширената" версия на NOD, а аваста безплатния е няколко щита и файлов скенер....

                      Коментар


                      • #41
                        От: Антивирус. Каква?

                        Comodo http://www.comodo.com/home/internet-.../antivirus.php

                        Коментар


                        • #42
                          От: Антивирус. Каква?

                          Сложих и на домашния и на лаптопа аваст.
                          Засега е много добре.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Антивирус. Каква?

                            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                            Сложих и на домашния и на лаптопа аваст.
                            Засега е много добре.
                            Пусни си пълно сканиране или по добре предстартова проверка преди уиндоус...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Антивирус. Каква?

                              Пуснал съм.
                              Как казваш, че се маха файъруола на мейлите, че не открих опция в менютата?
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • #45
                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                Пуснал съм.
                                Как казваш, че се маха файъруола на мейлите, че не открих опция в менютата?
                                Settings --> Protection --> Mail Shield OFF

                                Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                                Settings --> Protection --> Mail Shield OFF
                                Това не е FireWall а скенер на на меил трафика които минава през pop, imap, smtp...
                                Последно редактирано от Preslav Peychev; 05-05-14, 20:56. Причина: Сливане на 2 поредни поста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X