Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой монитор да избера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Кой монитор да избера?

    Винаги съм смятал, че има успешни модели, а не марки. Естествено има марки при които успешните модели са повече, а при други по-малко. Попадал съм на добри ACER-и (на цена по-висока от тази на Dell от същия клас, но това е друг въпрос...) така, че за мен по-правилно е винаги да се проучва модела. Лично аз ползвам "евтиният" широкоекранен Dell 24'. Става си... и цената се търпи - 450 лева.

    Коментар


    • #32
      От: Кой монитор да избера?

      Ако U2412M - става си, и още как. 21.5 инчовото му малко братче - също.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        От: Кой монитор да избера?

        Да , Господин никой е прав ,че има успешни модели на различните марки и съответно издънки!
        Моя скромен опит, а и от това което съм имал и ползвам в момента, стигам до извода, че най-много съм доволен от мониторите на ASUS!
        В момента ползвам 3 бр. различен размер и показатели от тази марка и нямам никакви забележки, като най стария е на около 5-6г. и работи почти нон-стоп!
        Може и да съм уцелил моделите,или имам късмет-знае ли човек???
        Не робувам на маркии , но няма ли проблем - не ги сменявам!
        Успех в избора!
        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

        Коментар


        • #34
          От: Кой монитор да избера?

          Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
          ...


          ...Всеки търсещ монитор среден-висок клас, знае, че такива монитори не се продават на "битака"...
          Аз пък търся монитор среден-висок клас, и не знам - затова си ги купувам от битака Амазон

          Малко стана надпяване тука. Хората питат за монитор. Ако бяхме в джипките - питат за паркетник, не за Унимог с три лебедки...

          Аз пък съм гаден капиталист, и като отчитам разходи пред шефовете все изхождам от мисълта че за гледане на ексел таблици Ейзо и Ияма не са задължителни. При дизайнерите ни, дето уж са графисти и с това си вадят хляба - блъскам евтиняци, просто да са големи да има къде да си редят палитричките. Когато бях млад и наивен си правех илюзии че ще ги интересуват неща като калиброване, цветове и прочее А и Б на графичните дебри - дрън дрън. Калиброват си ги по любимото филмче в Ютюб в обедната почивка.

          С умиление чакам някой дизайнер да ми каже "искам еди какъв си монитор понеже този не ми пасва по еди-кои си цветови характеристики". Ей така, да ударя чело уземи и да викна "можело, можело значи !!!". До сега не ми се е случвало.

          А как ще тръгна да сменям на 50-60 човека виюсониците с Ейзо при положение че и едните и другите държат по пет години и при положение че ако ще с диаманти да е инкрустиран вместо пиксели - единственото което ще знае потребителя ми след пет години е не че монитора му е инкрустиран с диаманти, а че е на пет години, значи е стар, значи трябва да се смени - не е истина...

          Та така. Храня ги хората със синтетични марули. А от изброените синтетични марули - Ейсър и Самсунг се оказаха далеч под необходимия минимум за оцеляване.
          Последно редактирано от Goblin; 14-11-12, 18:00.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X