Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой монитор да избера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой монитор да избера?

    Здравейте,предстои ми покупка на нов монитор.Искам да е LED,21 инча и цена до 240лв.Харесал съм си 3 модела и търся мнения за тях:
    1.Acer
    2.Samsung
    3.Philips
    Очаквам и други предложения.
    Kawasaki KX250F

  • #2
    От: Кой монитор да избера?

    Използвам Acer, мога да ти кажа да не си купуваш такъв!
    Самсунг не са ми на сърце, но не им знам мониторите.
    Филипс правят хубави телевизори и им се носи добра слава. Бих избрал Филипса, просо съжелявам, че си купих Acer.
    Когато търсех, LG имаха хубави модели, погледни и тях.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #3
      От: Кой монитор да избера?

      Който от трите модела да вземеш - няма да сгрешиш. Аз лично бих избрал Philips, защото имам опит с тях и съм доста доволен, но всеки си има собствени виждания и предпочитания.

      Съветвам те да отидеш на място в Техномаркет/Технополис и сам да прецениш кой най ти допада като цветове, цена и дизайн.


      Поздрави.
      Мисля, значи съществувам!

      Nissan Patrol 2.8

      Коментар


      • #4
        От: Кой монитор да избера?

        Самсунг. За една година гръмнаха:
        1 плазма телевизор
        1 DVD
        1 озвучителна уредба
        1 22' момонитор

        всичките баха заменени със уреди същата марка. Чак ми е смешно да го пиша. Ама съм упорит!
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #5
          От: Кой монитор да избера?

          Намерих и един ASUS,който влиза в парите ,които мога да отделя.
          Ето го:ASUS
          При Samsung ъгъла на виждане е два пъти по-малък от другите и това ме притеснява малко иначе досега да съм го взел.
          Трудно ми е да избера.Няма да сменям монитор всяка година затова се надявам да направя най-правилния избор.
          Kawasaki KX250F

          Коментар


          • #6
            От: Кой монитор да избера?

            Първоначално публикуван от Veselin Minchev Преглед на мнение
            Който от трите модела да вземеш - няма да сгрешиш....
            За Acer-a не съм съгласен, защото го гледам всяка вечер и се отвращавам.
            От време на време ми прави проблеми м/у връзката с кабела и изхода от монитора. Не е от кабела, пробвано е.
            Като цяло не съм доволен.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            08седем9010З60
            MAKE RALLY NOT WAR
            Confidence in Motion

            Коментар


            • #7
              От: Кой монитор да избера?

              Възможно е. Нямам опит с Acer, не искам и да имам, но за тази цена - това е положението.


              П.С
              Грабвай Philips-a и се не бой.
              Мисля, значи съществувам!

              Nissan Patrol 2.8

              Коментар


              • #8
                От: Кой монитор да избера?

                Oт тези филипс-а.

                Коментар


                • #9
                  От: Кой монитор да избера?

                  Един глас от мен за Asus. Досега не съм попадал на кьопав такъв.
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кой монитор да избера?

                    Ако не държиш на чисто нов монитор аз бих те посъветвал да вземеш нещо марково (dell hp) 24" и ips iили pva матрица втора употреба.
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кой монитор да избера?

                      Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                      Един глас от мен за Asus. Досега не съм попадал на кьопав такъв.
                      На ASUS не бих взел почти нищо. Късметлия си, че не си попадал на кьопав... Пред време имаше такива които от завода идваха с промбемни матрици/изгорели пиксели. Имаше и такива които след месец работа почват да им святят пикселите...
                      И в крайна сметка АСУСА не предлага нищо особенно като параметри на мониторите...

                      Коментар


                      • #12
                        За последната година в офиса имам сто процента брак с acer (подсветка, три броя, един пристигна умрял нов в кутията, различни модели, различни магазини), както и самсунг (три броя, на всичките им изгоря нещо по входа, не приемат сигнал ни на dvi ни на vga,дава ми "no signal" на екрана като при изключен кабел.

                        Отделно на acer един изпържен лаптоп. Тези две марки съм им окачил портретите на входа с надпис "през трупа ми". Поне що се отнася до монитори.

                        Асус - много доволен, Виюсоник - много доволен. Филипс - не ги обичам, но само защото никога не съм успявал да строша нищо тяхно а ме боде като изхвърлям работеща техника.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #13
                          От: Кой монитор да избера?

                          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                          За последната година в офиса имам сто процента брак с acer (подсветка, три броя, един пристигна умрял нов в кутията, различни модели, различни магазини), както и самсунг (три броя, на всичките им изгоря нещо по входа, не приемат сигнал ни на dvi ни на vga,дава ми "no signal" на екрана като при изключен кабел.

                          Отделно на acer един изпържен лаптоп. Тези две марки съм им окачил портретите на входа с надпис "през трупа ми". Поне що се отнася до монитори.

                          Асус - много доволен, Виюсоник - много доволен. Филипс - не ги обичам, но само защото никога не съм успявал да строша нищо тяхно а ме боде като изхвърлям работеща техника.
                          Успокои ме, вчера след обед си купих 23' Самсунг монитор. Поредния. Просто в Best Buy с тоя размер бяха 2-3 монитора. Другия беше някакъв DELL. А помня как Sony Тринитрон работеше с петилетки... P.C Нямам време да го връщам, утре изчезвам за 2 седмици
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • #14
                            Ами виж дали пластмасата му на гърба е оформена художествено като бразди, и дали е с външно захранване. Ако да - бинго, баш от тези е ...
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • #15
                              От: Кой монитор да избера?

                              Имам бинго! От зад е на бразди. Адаптора е външен, работи на 14 волта. Модела е S23B550. Ама за $25 съм си взел 3 години гаранция. След 3 години ще го пробвам за фризби. Ще изкара ли 3 години ... ?
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X