Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли геймъри ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли геймъри ?

    Първоначално публикуван от Деси Генова Преглед на мнение
    Някой за CS тази вечер има ли?
    Аз, но кажи в колко часа, горе долу?

    Коментар


    • От: Има ли геймъри ?

      Първоначално публикуван от Димитър Насков Преглед на мнение
      Аз, но кажи в колко часа, горе долу?
      Към 21:30ч., само сървър да намерим, че там където аз цъкам винаги е пълно
      Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

      Коментар


      • От: Има ли геймъри ?

        Сървъри пълно, само да ви се играе!

        Коментар


        • От: Има ли геймъри ?

          Първоначално публикуван от Деси Генова Преглед на мнение
          Някой за CS тази вечер има ли?
          Деси, изненадваж ме !
          Аз съм навит
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • От: Има ли геймъри ?

            Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
            Деси, изненадваж ме !
            Аз съм навит
            Аааа, Пейчев няма какво да се изненадваш...... Отдавна не съм цъкала (има няма 4 месеца) ама съм CS маниАк
            Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

            Коментар


            • От: Има ли геймъри ?

              Гадове, точно тая вечер не мога и ще се съберете.
              Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
              Honda CB 919 Hornet
              0898849413-Светльо
              Кръвна Група: 0+

              Коментар


              • От: Има ли геймъри ?

                Аз от 2 дена "лекичко" поразцъквам новото Диабло и за момента съм аут от CS-a
                Лудак

                Коментар


                • От: Има ли геймъри ?

                  Добре де Пейчев давай някакъв сървър и в 21:30ч който иска да влиза
                  Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                  Коментар


                  • От: Има ли геймъри ?

                    88.87.8.50:27019 е сървъра и мога да асистирам отвреме на време с хакерите и ламерите .Преди малко влезнах да видя какво се случва и един пич с 300 мс време цепеше глави на ляво и дясно ....... даже ме увещаваше как не бил хакер и ме умоляваше с цялото си сърце
                    Лудак

                    Коментар


                    • От: Има ли геймъри ?

                      Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
                      88.87.8.50:27019 е сървъра и мога да асистирам отвреме на време с хакерите и ламерите .Преди малко влезнах да видя какво се случва и един пич с 300 мс време цепеше глави на ляво и дясно ....... даже ме увещаваше как не бил хакер и ме умоляваше с цялото си сърце
                      Нека като играем от Форума да се отбелязваме с отличителен знак или клан , пример [OFR] или нещо което Ви е удобно
                      Моля също така играещите от форума да не ползват хакове и други говна които развалят играта на другите участници (имаше вече такъв случай и той си знае кой е )
                      Лудак

                      Коментар


                      • От: Има ли геймъри ?

                        Влизам в на Людмил сървъра
                        Деси, идвай да те пробвам!
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        08седем9010З60
                        MAKE RALLY NOT WAR
                        Confidence in Motion

                        Коментар


                        • От: Има ли геймъри ?

                          Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
                          Нека като играем от Форума да се отбелязваме с отличителен знак или клан , пример [OFR] или нещо което Ви е удобно
                          Моля също така играещите от форума да не ползват хакове и други говна които развалят играта на другите участници (имаше вече такъв случай и той си знае кой е )
                          Важи.... Мен за да не ме знаят, че съм момиче.... ще съм [OFR]D.G.
                          Айде идеееееееееееееееееееем
                          Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                          Коментар


                          • От: Има ли геймъри ?

                            Пейчев, ако искаш да пробваме ето този в който аз цъкам - 84.54.161.31:27020 Italy 2 ???
                            Аз влизам
                            Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                            Коментар


                            • От: Има ли геймъри ?

                              Първоначално публикуван от Деси Генова Преглед на мнение
                              Важи.... Мен за да не ме знаят, че съм момиче.... ще съм [OFR]D.G.
                              Айде идеееееееееееееееееееем
                              Добре де драскай такива съобщения на скайпа да мога да ги прочета след секунди а не като се сетя след 1 час
                              Лудак

                              Коментар


                              • От: Има ли геймъри ?

                                Малко късно, но и аз влизам в Italy 2...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X