Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Здравейте, дойде време да се сменя стария Самсунг С3, препоръчайте нещо, което да е по-добро от с3?
    иска ми се хубава камера, хубав дисплей за сърфиране из интернет и голяма батерия.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
      Ксяоми като цена,параметри и качество и дизайн са много добри.
      От 10 дни съм с Xiaomi Redmi Note 4 64GB Snapdragon 2.0GHz Octa-core 4GB и съм много приятно изненадан. Батерията държи повече от очакваното - 3 дни, а се надявах да ме изкарва 2, за сравнение стария ми Samsung Galaxy J5 2015г. изкарваше при същото ползване 1 ден. Вярно, че е вече стар и до голяма степен проблем ми е липсата на обхват по 4-5 часа на ден, но все пак е факт, че държи много повече при същото и по-сериозно ползване.
      Работи отлично, камерата не е по-лоша от на S7, което ме притесняваше тъй като четох негативни коментари. Единственото което ми е направило негативно впечатление до сега е светкавицата, свети някак си по-жълто и слабо, като я погледнеш изгасена е с 2 различни по цвят диода. Дисплея също е добър. Не виждам по какво отстъпва на 2 пъти по-скъпите смартфони, освен, че не е водоустойчив.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Светкавицата се води нещо си и затова е двуцветна,ксиоми е една от най-добрите марки ,незнам да имат лош модел до сега след 10-12 модела сменени досега.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Единственият проблем на Xiaomi е support-а. Няма го.

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Xiaomi вече се внасят официално от Солитрон (голям вносител на електроника на едро). Има ги съответно по мобилните оператори, т.е. би трябвало да имат и сервиз. Вероятно е същия като за другите марки - Булграм или някой подобен.

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Моя си е с 2 години гаранция от технополис. От емаг не ми се рискуваше тъй като е през други доставчици работещи с емаг. От Китай съвсем пък не ми се рискува.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                Единственият проблем на Xiaomi е support-а. Няма го.
                Скоро ще си има и сервиз. Вече започнаха и операторите да ги предлагат.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Това е чудесно. Като цяло закъсня налагането на европейския пазар.
                  Mi A 1 е на истинска оферта в Солитрон в момента.

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от pencotk Преглед на мнение
                    E4 plus e с андроид 7.1. Според мен g5 e по сполучлив избор. Всъщност моторолите са с чист андроид, минал съм през G, X, X2, G4plus, G5 plus, сега се точа за Z2 или Х4... Не съм критерий, но никога не бих взел вече друга марка.
                    Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                    Моторолите ме отказаха от другите марки. Няма такива кучета!
                    Колеги, след 2 години вярна и абсолютно безпроблемна служба ми се ще да сменя Сонито - Sony Z3 compact, като се чудя след тези хубави коментари за Моторолите, дали на бъде именно Мото или да продължа със Сони, или пък да бъде някоя друга марка. Преди това 6 години бях със S2 на Самсунг и наистина се оказа голямо куче, но остаря. Малкият в момента е с него

                    Много съм доволен от Сонито, жена ми и тя търкаля един Z3 compact година и половина и сега е с XA1.

                    Държа на хубавата камера, ще ми се паметта да бъде 32gb или повече и с РАМ 3gb или повече, да е с хубава резолюция, да е бързичък, да не забива и да има тенденция за ъпдейт с Андроида, да е с прилична батерия. Общо взето се целя в горната част на средния сегмент или в долната част на горния сегмент - 600-900лв.

                    Фаворити са ми Xperia XZ и Моторолите - Z, Z2 и X4, като тях ги гледам само на книжка и по ТТ данни и нямам представа кой модел е най-добър на Мото. В момента в Технополис Z е на 799лв., Z2 на 899лв., а Х4 е в промоция на 699лв.

                    Преполагам, че има супер китайци за добри пари, но не искам Ксиоми, Хуауей, Леново (макар, че са собственици на Мото) и т.н., същото важи за LG, Apple, Nokia, т.е. реално явно изборът ми е между Сони и Моторола, като само някой Самсунг би се намесил в борбата, но кой?

                    Ще се радвам на вашите коментари и съвети!
                    Последно редактирано от zlost; 28-11-17, 15:31.

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Уффф, сега разгледах подробно Р9 и Р10 (не лайтовете) и Mi A1 в Солитрон - много хубави телефони на добри пари (особено Xiaomi-то). Хуауеите ме размазват с този метален заден капак, но малко ми приличат на Самсунгите, а единствената ми забележка към Ксиаомитата е някак евтино изглеждащия заден объл капак.

                      Нека в избора между Sony и Motorola, да включим и Xiaomi и Huawei и да стане пълно мазало

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Някой, нещо? :-)

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                          Някой, нещо? :-)
                          Аз избирам Моторолата заради Горила стъклото, чистия Андроид. Предпочитам я без метален капак, понеже си личи повече ако се надере. Ако е с някаква водо-прахо устоичивост - супер!
                          ДО сега Моторола ми е забила един единствен път и то тая, дето не и се махаше батерията. Верно, малко остана да я запозная с асфалта, но се събуди тъкмо навреме.
                          Гледам да има повече вътрешна памет, повече ядва, по-съвременен Лай-Фай, съвременен Андроид и да ми пасне на портфейла. Така ги избирам

                          Успех!
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                            Аз избирам Моторолата заради Горила стъклото, чистия Андроид. Предпочитам я без метален капак, понеже си личи повече ако се надере. Ако е с някаква водо-прахо устоичивост - супер!
                            ДО сега Моторола ми е забила един единствен път и то тая, дето не и се махаше батерията. Верно, малко остана да я запозная с асфалта, но се събуди тъкмо навреме.
                            Гледам да има повече вътрешна памет, повече ядва, по-съвременен Лай-Фай, съвременен Андроид и да ми пасне на портфейла. Така ги избирам

                            Успех!
                            Благодаря, колега!
                            И моите критерии за избор са близки. Утре ще ходя по друга работа в Технополис и ще погледна Моторолите. Ти към коя би се насочил, ако бюджета към настоящия момент е без значение, т.е. само откъм технически данни и кеф?

                            А феновете на Ксиоми и Хуауей към кои модели ще ме насочат, за да ги погледна? Горните ли - Р9, Р10 и Mi A1?

                            Благодаря

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                              Благодаря, колега!
                              И моите критерии за избор са близки. Утре ще ходя по друга работа в Технополис и ще погледна Моторолите. Ти към коя би се насочил, ако бюджета към настоящия момент е без значение, т.е. само откъм технически данни и кеф?



                              Благодаря
                              Не слугувам на "флагмани" а гледам да върши работа понеже нерядко телефона ми е И инструмент в служебната работа за измервания, диагниостика и пр. на специфично ел. оборудване. Всичко това във всякакви метео услувия, изпускане в кал, вода...
                              Последно, преди 3 месеца предпочетох модела G5, понеже е с горните изисквания, а е и с два сима. Компромис е металния капак, но му сложих кейс. Другото бе и сравнително добра камера. Батерията държи два дена нормална употреба. Не е водо- , но е не е достатъчно скъп... Горила стъклото си е горила - не му треперя ако го сложа в джоба с ключовете...
                              Предната моторола пада на стъкло от половин метър на цимент и... нищо... Пенционирах го с перфектен джам. Куче бе, но със слаба селфи камера.
                              Абе като всяка джаджа - скачай на най-доброто, което можеш да си позволиш, без да гладуваш... Все пак това са вещи.
                              Публикувайте отговор

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Съгласен!
                                При мен нещата не са толкова екстремни, пък и много ги пазя телефоните, но винаги е добре, когато стъклото е здраво, а телефонът - водоустойчив и т.н. Питах те като фен на Моторола, който следи и е в час с телефоните на марката и съотношението цена/качество/здравина/иновации.

                                Работата ми е свързана с телефона и дет се вика - сам ще си избие цената за нула време Желанието ми за покупка е продиктувано не от необходимост, а просто ми се ще след близо 2 години някаква промяна и малко кеф. И аз не робувам на вещи - това ще ми е общо третият смартфон за последните 6-7 години. Иначе щях да гоня ябълки и корейски 7-ци и 8-ци Просто искам да е хубав телефон, който максимално да отговаря на цената си, но да не е на цената на малък аФтомобил n-та употреба Пък и съм доста встрани от новостите в техниката и затова питам колеги с личен опит или поглед върху марките и моделите.

                                Поздрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X