Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от racer92 Преглед на мнение
    Някой има ли наблюдение как са при Huawei P9 lite и P10 lite
    Аз съм с P10 lite от 2-3 месеца.
    GPS-a е от изключително значение за мен и със свито сърце очаквах да видя как се държи Хуауей-а. Преди това с ASUS, HTC и SONY имах непрекъснато проблеми, а специално на АСУС-а Zenfone LAser 2, gps-a функционираше точно около седмица и след това пълен отказ.
    Както и да е P10 lite е перфектен в това отношение, много бързо се инициализира, държи стабилен сигнал и досега проблеми никакви - просто работи.
    Георги Тонев

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от racer92 Преглед на мнение
      В момента съм Allview P8 и телефончето е супер, само че gps-a му е много слаб. Постоянно губи връзка, показва че съм на съседната улица и др. Ползвам го с google maps. Бихте ли споделили на кои модели им работят добре навигациите. Ползвал съм няколко пъти на айфон и е уникална, но не искам такъв телефон по куп други причини вкл. и високата цена. Някой има ли наблюдение как са при Huawei P9 lite и P10 lite
      Сравнявах преди месец П9 лайт и ксяоми ноте 4 х . за едни и същи пари. Ксяомито е в пъти по добро като визия, изработка,техн данни.
      Ако е важен джи пи ес - и стария и сегашния улефон са със светкавично позициониране. Джипиес дърпа доста батерия- и тук не лъже.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
        Сравнявах преди месец П9 лайт и ксяоми ноте 4 х . за едни и същи пари. Ксяомито е в пъти по добро като визия, изработка,техн данни...
        Хм, разлика във визията... Всички съвременни умнофони имат еднакъв дизайн - на половинка фаянсова плочка...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Някой с наблюдения или мнение за Nokia 6?

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Хм, разлика във визията... Всички съвременни умнофони имат еднакъв дизайн - на половинка фаянсова плочка...
            Е няма как/ако и до двете нямаш достъп/ да ги видиш. Ако искаш начин на изработка го кажи. Ксяомито го взе жена ми, след като служебно ми прехвърли телефона-батерия, а другото е на брат и.
            Като ги пипнеш ,поразгледаш,сравниш характеристики,тестваш и няма вариант да е П9лайт.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от racer92 Преглед на мнение
              В момента съм Allview P8 и телефончето е супер, само че gps-a му е много слаб. Постоянно губи връзка, показва че съм на съседната улица и др. Ползвам го с google maps. Бихте ли споделили на кои модели им работят добре навигациите. Ползвал съм няколко пъти на айфон и е уникална, но не искам такъв телефон по куп други причини вкл. и високата цена. Някой има ли наблюдение как са при Huawei P9 lite и P10 lite
              Калибрирай за начало. В мапс, цъкаш на синята точка, от менюто избираш калибриране, извърши процедурата, докато ти покаже висока точност.

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от pencotk Преглед на мнение
                Калибрирай за начало. В мапс, цъкаш на синята точка, от менюто избираш калибриране, извърши процедурата, докато ти покаже висока точност.
                Калибрирането в Гугъл мапс е за компас, а не на GPS. В същност, калибриране на GPS не знам да може да се прави. При някои китайски телефони работата на GPS може да се подобри като се влезе в инженерното меню и се обновят данните от A-GPS.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Това е начина за подобряване на точността.
                  Последно редактирано от pencotk; 07-09-17, 20:07.

                  Коментар


                  • Re: Какъв телефон (смартфон).

                    Калибрират се само сензорите на телефона. GPS не се калибрира, тоест то няма и какво да му калибрират. По висока точност може да имаш съответно ако си прихванал повече сателити. А-GPS е алманаха на спътниците.
                    Точността зависи най много от самия gps модул наврян в телефона.

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Здравейте! Някой има ли наблюдения върху Xiaomi mi a1? Бил част от програмата google one и е с чист андроид, което не знам за добро ли е или за лошо. Как се държи ГПС-а му? Интерисувам се и от други модели на китайците за тези пари.

                      Изпратено от моят P8_Energy_mini с помощта на Tapatalk
                      Кольо Динев

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                        ... Всички съвременни умнофони имат еднакъв дизайн - на половинка фаянсова плочка...
                        Не е точно така. Предишното ми HTC m8 е леко крив гърба и лепнеше за ръката. Новия LG, уви е точно плочка и се изплъзва.
                        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от racer92 Преглед на мнение
                          Здравейте! Някой има ли наблюдения върху Xiaomi mi a1?
                          https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=91132 Колега тук можеш да прочетеш за въпросния смартфон.
                          Mitsubishi Padjero II 2.8 TDI

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Не знам как Xiaomi е в някаква програма на гугъл. Може. Но в Китай гугъл е абсолютно забранена компания. Не работят търсачките, мейлите и дори GooglePlay.
                            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                              Не знам как Xiaomi е в някаква програма на гугъл. Може. Но в Китай гугъл е абсолютно забранена компания. Не работят търсачките, мейлите и дори GooglePlay.
                              Дали ще дойде времето, да можем да си качваме сами Линукси /оупън сорс/, без да се съобразяваме с подборките на Андроид и Гугъл ? Дали въобще някой ще се наеме да направи подобен смартфон ?
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                                Дали ще дойде времето, да можем да си качваме сами Линукси /оупън сорс/, без да се съобразяваме с подборките на Андроид и Гугъл ? Дали въобще някой ще се наеме да направи подобен смартфон ?
                                Има достатъчно голи Андроиди, къстъм РОМове, за да чакаме такава идеология.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X