Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв телефон (смартфон).

    Който е почнал да ползва каквато и да е ябълка не се е върнал на андроид.
    Защо ли?

    Може би гроздето е кисело?
    В семейството 2-ма ползваме ябълки от 2 години и със по 30-тина неплатени програмки всяка.
    Освен малкото рекламни реда всичко си работи перфектно - мапс.ме, тапа, месинджъри, фейсове, ридъри, абе всичко каквото се сетиш.
    Двете ми дъщери имат андроиди - е няма такива дървета дето с амнайсеядрени процесори да се сбозяват ако леко ги погледнеш накриво.
    Поради факта че тинейджърките не си пазят телефоните а ги губят за норматив - няма да видят ябълка скоро.

    А и забравих да добавя - за 2 години 2 ябълки не са забивали още - а доскоро съпругата не знаеше как се изключват апликациите та имаше 50 работеши в бакгроунд
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
      Който е почнал да ползва каквато и да е ябълка не се е върнал на андроид.
      Защо ли?

      Може би гроздето е кисело?
      В семейството 2-ма ползваме ябълки от 2 години и със по 30-тина неплатени програмки всяка.
      Освен малкото рекламни реда всичко си работи перфектно - мапс.ме, тапа, месинджъри, фейсове, ридъри, абе всичко каквото се сетиш.
      Двете ми дъщери имат андроиди - е няма такива дървета дето с амнайсеядрени процесори да се сбозяват ако леко ги погледнеш накриво.
      Поради факта че тинейджърките не си пазят телефоните а ги губят за норматив - няма да видят ябълка скоро.

      А и забравих да добавя - за 2 години 2 ябълки не са забивали още - а доскоро съпругата не знаеше как се изключват апликациите та имаше 50 работеши в бакгроунд
      Защо така мислиш? От "моите клиенти" от 10 човека 8 вече не са с ябълки
      И даже някои да им подарява пак няма да го вземат...

      П.С. Аз лично Iphone също не бих ползвал, освен ако не е много наложително. Това че не мога да го включа в които и да е компютър и да си дръпна някои файл, както си го дърпам от флашка е достатъчно основание...

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
        Защо така мислиш? От "моите клиенти" от 10 човека 8 вече не са с ябълки
        И даже някои да им подарява пак няма да го вземат...

        П.С. Аз лично Iphone също не бих ползвал, освен ако не е много наложително.
        Ами от моите приятели поне 10 са минали на ябълки и не щат и да чуят за андроид - това при условие че преди това са го превъзнасяли.


        "Това че не мога да го включа в които и да е компютър и да си дръпна някои файл, както си го дърпам от флашка е достатъчно основание..."

        е то заради това е стабилен И не се сбъгва на секундата
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
          Ами от моите приятели поне 10 са минали на ябълки и не щат и да чуят за андроид - това при условие че преди това са го превъзнасяли.


          "Това че не мога да го включа в които и да е компютър и да си дръпна някои файл, както си го дърпам от флашка е достатъчно основание..."

          е то заради това е стабилен И не се сбъгва на секундата
          В къщи имаме 5-6 андроид устройства(телефони/таблети). Най-старото е модел 2012 с 512МБ рам и андроид 4.2.1. В момента хлапето гледа клипчета от youtube на него...
          Та аз проблеми с андроида нямам, ако имах и аз щях да си взема ябълка Имаме и 1-2 зарядни дето всички устройства на тях се зареждат...

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Аз изкарах 10 ина дни с две резервни устройства, едното е актуалното на щерката, другото от шкафа със забравените. От сега нататък ме интересува само и единствено колко рам и батерия има един телефон.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
              Аз изкарах 10 ина дни с две резервни устройства, едното е актуалното на щерката, другото от шкафа със забравените. От сега нататък ме интересува само и единствено колко рам и батерия има един телефон.
              И това е вярно - АМА ДО НЯКЪДЕ. Имах познат които до скоро беше с устройство като това дето посочих по-горе. 512МБ рам, андроид 4 или 4.1 и като седнахме един ден да пием кафе като го видях как работеше направо се шашнах. Докато натиснеш тъча и приложението беше заредено. - Викам това как го направи? - Каза андроида ми е root-нат изтрил съм всички глупости и съм оставил само 2-3 приложения дето ползвам...
              Та, може да си вземеш нещо с 4 РАМ и 16 РОМ и за една седмица да го натъпкаш и на не върви. А може и с 512РАМ да ти е като пушка. Всичко е въпрос на правилна преценка и оптимизация...

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Доста глупости се изписаха, като например несъвместимост на айфон със зарядни. Факт е, че повечето глобални компании, държащи на секюрити, от блекбъри минаха на айфон отдавна, не съм чул някоя да ползва андроиди като стандарт. Ако целта на ползването е надеждност, предвидимост, съпорорт, юзър френдлинес (извинете), то ябълката е за предпочитане.

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Аз си пуснах, тема преди години, казваше се "Приятно очарован от Iphone 4s", ако не се лъжа, но не ми се търси сега и няма да го направя..
                  Смея да твърдя, че съм доста на ти с компютрите, навигационните апарати, таблети, телефони, защото до преди известно време си изкарвах едни хубави парички, да ги ремонтирам..
                  Първо, нокиите и после, андроидите ги правих разногледи.. Всеки ден си ги модифицирах, както на мен ми е удобно и според моите предпочитания..
                  Супер яка работа беше, шото ябълката не можеше много много да се пипа софтуерно от аматьорчета като мен, или всъщност можеше, но не съм си дал зор да го уча как става.. Както и да е..

                  От как си пуснах въпросната тема за айфоня, друг телефон не съм ползвал... И няма и да ползвам.. Всичките ми приложения са безплатни, работят безотказно.. Момените, в които те се ъпдейтват, аз не усещам по никакъв начин.. Телефона ми не сгъва, не забива, не прави каквото си иска, а каквото аз кажа.. Навигация безплатна има, снимките са уникални за телефон.. Батерията и да сгъне, новата струва 35 лева с отвертките и другите спомагателни материали..

                  Като се замисля даже.. Оня ден си намерих уникално бързо и безплатно приложение организация на хотелски стаи, за което ми искаха 350 евра преди години..

                  Имам седмица със строшен дисплей, като новия ми идва за 28 долара, след седмица.. Имам шестица , която работи уникално добре.. Чакам 8-ца и да си свиркам..

                  Жена ми полсва ейпълски комп от 3 години и работи по-добре от всичките ми 4 17'' лаптопи.. Предпочитам да гледам каквото и да било на нейната резолюция от колкото на моите КЮтЮци..

                  Та така.. моите 5-6 стинки.. Ти еба и андроидите и измислените им чикиджийски изпълнения.. Тва ми е мнението в едно изречение..

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Най-добре е да имаш iOS и Андроид, аз ползвам Iphone 5s а съпругата ми Samsung S6 Edge, и двата смартфона работят страхотно и не са ни създавали никакви ядове, отделно и таблета с андроид на сони, е, заслугата е отчасти и моя, че махам винаги в началото всичко излишно и спирам всички приложения които се стартират автоматично и други излишни настройки заложени фабрично, особено при андроида и няма ядове, като реша да си качвам файлове с музика и т.н., просто ползвам тела на съпругата ми или на таблета и обратното, при други нужди iOS-a, та така хем вълкът сит, хем и агнето цяло
                    Последно редактирано от Еделвайс; 01-08-17, 23:26. Причина: Пояснение

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Наскоро ми се наложи да пиша/пускам (за сефте) приложение за iphone съответно се наложи да се закупи някакво тестово устройство за целта май се взе 4с или 5с не помня защото не го купувах аз(приложението е от тип мултиплатформени ползва apache cordova така че надали е някакъв критерии за производителност). Направо съм впечатлен. Първо ябълката с доста скромни характеристики вървеше съпоставимо с моя "флагман" който струва в момента около 800-900 лева и се твърди че е с "ванила андроид".След един месец ръчкане по телефона мисля че ios е най-добрата ос за момента за мобилен телефон. Моя мозък е увреден естествено и продължавам да съм си на андорид с идеята че там мога да "къстъмизирам" почти всичко но това къстъмизиране обикновенно приключва с инсталиране на стоков firmware и всичко отначало. Та според мене ако не ти трябват функции извън тия от нормалните за смартфон скачай на ябълката.
                      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        От години въпроса е дали си склонен да извадиш парите за комерсиални приложения при iOS и да изтърпиш неудобствата свързани с отчаяните опити на Apple да наложат своите услуги пред Google. Иначе естествено, че iПродуктите ще са по-оптимизирани - вървят на унифициран хардуер. Лично аз преминах на Андроид някъде след iPhone 3 - вече ми е малко мъгляво. Просто ми писна да плащам за комерсиални услуги и приложения. В момента съм готов да направя обратният преход и да плащам, но пък ме дразни факта, че трябва да мигрирам неща, като мейлите си и услугите, които ползвам при Google - например Maps - при определено по-слабите им аналози на Apple.

                        Коментар


                        • Какъв телефон (смартфон).

                          Говори се че новия Хуяуей Р10 щял да бъде убиеца на Айфон 8.
                          Да ама вървял само заедно с Грейт Уол Хувър
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                            Говори се че новия Хуяуей Р10 щял да бъде убиеца на Айфон 8.
                            Да ама вървял заедно само с Грейт Уол Хувър
                            Че с какво да върви... Реално тои си е убиецът на само на iphone. Такива опции за ръчни настройки на камерата до момента няма на телефон.
                            Да му сложат само и едно захващане за обектив, и отиде коня у ряката

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              По точно П20 е обявен като убиеца на всички смарт телефони.В къщи младото поколение има П10 и 7+ .
                              Китаеца е по бърз и с по добри камери.
                              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Мисля, че фазата със "убиеца" на този или онзи отдавна отмина. Купуваш не апарата, а услугите към него и това не е от вчера или днес... Ако извадиш много пари получаваш много удобство, ако извадиш средно пари - получаваш възможности (които сам трябва да уредиш да се превърнат в удобства!), ако извадиш малко пари - получаваш за каквото си платил. Почти няма какво да се обсъжда на темата на тоя етап честно казано.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X