Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Original Xiaomi Fast Charging
    Всъщност има еволюция на модела и тя се казва Xiaomi Roidmi 2s. Дава 2.4 ампера, но с инсталирано приложение на телефона плейвате всичко през радиото, много ценно, защото вече всеки има телефон с много памет. Не шуми и не се чува лошо като повечето трансмитери, казвам го, защото го имам от месец и е прекрасно. Има много ревюта из интернет на джаджата и е голям хит. Има вграден микрофон и може да се ползва за хендсфри, само спира музиката при входящо повикване. При мен не ме чуват, защото запалката ми е при лоста за скоростите и съм с дизел
    Замислям се да си изкарам една букса някъде около вътрешното огледало. В момента джаджата струва 17 долара от tinydeal, идва за около 10 дни от Китай и си струва, забравяте флашки и дискове.

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
      Всъщност има еволюция на модела и тя се казва Xiaomi Roidmi 2s. Дава 2.4 ампера, но с инсталирано приложение на телефона плейвате всичко през радиото, много ценно, защото вече всеки има телефон с много памет. Не шуми и не се чува лошо като повечето трансмитери, казвам го, защото го имам от месец и е прекрасно. Има много ревюта из интернет на джаджата и е голям хит. Има вграден микрофон и може да се ползва за хендсфри, само спира музиката при входящо повикване. При мен не ме чуват, защото запалката ми е при лоста за скоростите и съм с дизел
      Замислям се да си изкарам една букса някъде около вътрешното огледало. В момента джаджата струва 17 долара от tinydeal, идва за около 10 дни от Китай и си струва, забравяте флашки и дискове.
      Като видиш спецификациите на FM-радиото (не на конкретното, а въобще на стандарта за FM-радио), ще разбереш че всичко си идва с цената. За мен трансмитер е най-последния вариант, колкото и да е качествен. Скапва се както стереото, така и честотната характеристика. Вярно, не толкова дразнещо като зла MP3-ка, но си се чува.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Xiaomi са невероятна марка, ползвам техни продукти от 5-6 години, препоръчвам за всякаква техника, досега не са ме предавали! Цена-качество-характеристики трудно имат стигане за повечето им продукти. Да не говоря за иновацията и тенденциите, които налагат на пазара доста често първи.

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Премерено - зарежда А3-ката с 1.49А и таблета с 2.45А. Тоест няма разлика спрямо оригиналните им зареждачки.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
            Намерете ми нормален (не брониран супер-дупест) смартфон с гнездо за памет карта и оригинално, фабрично ушенце за ремъчка. Независимо от марката.
            Ако не те притеснява бронировката, афтърмаркет калъфите (така де - броните) на Лов Ми идват с ушенце за ремъчка. Даже и безплатна ремъчка ти дават И не са много пари. Харесваш си тилифон, купуваш си калъф (така де...) от тях, стига да имат за конкретния модел - и си в играта. Пък бронята (плюс второ горила глас стъкло) си е безплатен бонус. Е, и ремъчката де.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Досега не съм виждал заден калъф за телефон, в който да можеш да си вкараш средния пръст.
              Имам странното чувство че ще е удачно.

              Сега ви хрумнаха поне по 3 коментара относно пръста, нали?
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Всеки калъф мога да му закача и канап ако трябва. Пусто не ги обичам.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Препоръчайте ми някакъв смартфон.След четене тук там,се спрях на хуауей п8 лайт,но ме спира това че батерията му е 2200м/амп.Не съм някакъв маняк на телефони,трябва ми главно за водене на разговори,и да проверя нещо в нета.Бюджета ми е до 300 лева максимално.Досега карах с обикновен телефон,но колкото и да не ми се иска,вече трябва да го сменям.Нищо не разбирам от тези телефони,така че разчитам на вас за полезен съвет.Благодаря!
                  Yamaha Yz450F
                  Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                  Всичко с ''рошави''гуми!

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Иво защо не погледнеш nomu s10 ??
                    5 инча е цената е около 270 лв... Той се отличава от останалите по два много сериозни показателя според мен а именно бронезащитен е естетвено и батерията е 5000ман. Издържа 4-6 дена при нормално ползване.С протектор носи на бой на драскотини и техническите му параметри са отлични за парите си.
                    Като минуси мога да кажа че е малко по груб като дизайн и ако се случи нещо нямаш поддържка в България...ама то и при другите може да се каже че няма...
                    Струва си да го погледнеш

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Преди малко се чух с един познат,който е бая на ''ти'' с електронните джаджи.Казах му какви са ми изискванията,и той веднага ми препоръча
                      ASUS Zenfone Max Pro ZC550KL.

                      Каза че за моите нужди ще е ок.Някакви мнения за него?
                      Yamaha Yz450F
                      Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                      Всичко с ''рошави''гуми!

                      Коментар


                      • Re: Какъв телефон (смартфон).

                        Хухавей стават. Няма значение големината на батерията, а колко я харчи телефона, това зависи от процесор, дисплей и на първо място операционна система. Аз до сега не съм имал телефон който да изкара повече от ден и половина с всичко включено нон стоп. Избора то не е лош.

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          по принцип отговаря на твойте нужди...
                          Ама има два големи недостатъка...
                          Огромен е според мен 5.5 инча и не можеш да го сложиш в джоба.. а това лятно време е сериозен проблем
                          Ако го изтървеш или падне а той според мен ще падне до 1 година сто процента ще се счупи...защото един път е незащитен и втори път колкото е по голям екрана толкова по лесно се пука.. достатъчно е да го сложиш в задния джоб на дънките и ако видиш 5 лв на земята и зарадван се наведеш да ги вдигнеш че чуеш едно "трък" отзад за около 300 лв

                          Коментар


                          • Re: От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                            по принцип отговаря на твойте нужди...
                            Ама има два големи недостатъка...
                            Огромен е според мен 5.5 инча и не можеш да го сложиш в джоба.. а това лятно време е сериозен проблем
                            Ако го изтървеш или падне а той според мен ще падне до 1 година сто процента ще се счупи...защото един път е незащитен и втори път колкото е по голям екрана толкова по лесно се пука.. достатъчно е да го сложиш в задния джоб на дънките и ако видиш 5 лв на земята и зарадван се наведеш да ги вдигнеш че чуеш едно "трък" отзад за около 300 лв
                            Това е валидно за всички смърт телефони 😂

                            Коментар


                            • От: Re: От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Това е валидно за всички смърт телефони 
                              и аз мислех така...докато видях нумото...
                              беше в задния джоб на един дебел селянин..висяха му дънките на гъза.и при сядането буквално изрева..щото телефона толкоз здрав че му влезе в г.за
                              този модел е буквално бронебоен в сравнение с нормалните...виж го на снимката

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                И аз видях че асуса е 5.5 инча,а аз постоянно нещо заварям или работя по джипката в гаража-хоби ми е,и ми се струва голям,по принцип искам 5 инча,но то май където 5 там 5.5 Друго,често се завирам по горите и според мен,асуса с тези 5000 милиамперчаса е по-добре заради батерията.Ама,пък нищо не разбирам,затова питам хора които знаят за какво става дума.
                                Yamaha Yz450F
                                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                                Всичко с ''рошави''гуми!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X